Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 58 από 58
  1. 13-06-17 21:18 #46
    Προεπιλογή Ο καθένας λέει ότι του καπνίσει ....
    Η δόση είναι δυο χάπια τρεις φορές την ημέρα !!!!
    Όλα τα αλλά είναι αυθαίρετα ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-06-17 01:28 #47
    Προεπιλογή
    3 πριν 3 μετα την προπο ,οταν δεν γυμναζομαι απο 2 τρεις φορες την ημερα .τα χτρειμ λενε 6 πριν την προπονηση και 3 επι 2 φορες την ημερα που δεν γυμναζεσαι.εγω προσωπικα πιστευω οτι το 3 πριν 3 μετα ειναι το ποιο αποδοτικο για μενα .θα μπορουσα να πω πολλα συμπληρωματα που αν τα παρεις οπως γραφει η ετικετα ουτε θα δεις ουτε θα καταλαβεις τιποτα πχ τα νιτρικα .... αυτο για τον τιτλο οτι νανε απο πανω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iron maiden : 15-06-17 στις 01:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-06-17 12:03 #48
    Thumbs up
    Το ξεκίνησα με 3 πριν τη προπόνηση και 3 μετά. Οι πρώτες εντυπώσεις ήταν καλές με τις πρώτες χρήσεις!
    Πολύ δύναμη & ένταση στην προπόνηση, μπορούσα να δώσω παραπάνω από τις κανονικές αντοχές μου. Επιπλέον, από πλευράς πρηξίματος, πολύ παραπάνω από ότι συνήθως.

    Δεν παρατήρησα κάποια παρενέργεια σε εμένα. Ίσως μια ελάχιστη τάση προς εμετό (σαν να έχεις αέρα που δεν βγαίνει),
    αλλά μπορεί να ήταν η ιδέα μου γιατί το σκεφτόμουνα συνέχεια. Σε κάποιες προπονήσεις που το πήρα είχα φοβερή εφίδρωση (μιλάμε για ποτάμι!), αλλά δεν ξέρω αν σχετίζεται.

    Το συνεχίζω και θα επανέλθω με τα αποτελέσματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-06-17 16:31 #49
    Προεπιλογή
    φαινεται.. αυτο τουλαχιστον βλεπω εγω οτι δουλευει ,το ποσο δουλευει και αν αξιζει σε σχεση με το κοστος του θα φανει με τον χρονο και αφου παρει καποιος ενα δυο πακετα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-17 20:35 #50
    Προεπιλογή
    Nive? Εχεις να πεις τιποτα ενδιαφερων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-06-17 22:38 #51
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    ...χαχαχα ναι!
    Λοιπον εχω τελειωσει ενα κουτι και ειμαι στο δευτερο.
    Το παιρνω 3πριν μαζι με 3καψουλες αλκαλικη κρεατινη και 3 μετα την προπονηση, ενω τις ημερες χωρις προπονηση απο μια πρωι-μεσημερι και βραδυ.
    Αρχικα νομιζα πως προκειται για μεγαλη πατατα αλλα μετα απο 2-2,5 εβδομαδες αρχισα να βλεπω διαφορες. Οι γυρω μου λενε πως εχω αλλαξει αρκετα εγω δεν το πολυκαταλαβαινω. Καλη δυναμη μεσα στην προπονηση και πραγματικα αρκετη εφιδρωση στο αεροβιο (επειδη το αεροβιο δεν το'χω αλλαξει καθολου μπορω να συγκρινω με πριν).
    Καλο συμπληρωμα, λεω να το βαλω και χειμωνα.

    Υ.γ. ειμαι σε οριακα υποθερμιδικη διατροφη και κανω σκληρες προπονησεις. Τα μυικα κιλα κλπ που ταζει τα θεωρω εφαμιλλες μπουρδες με του muscle tranform της stacker2.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nive : 27-06-17 στις 22:41
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-06-17 10:59 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...χαχαχα ναι!
    Λοιπον εχω τελειωσει ενα κουτι και ειμαι στο δευτερο.
    Το παιρνω 3πριν μαζι με 3καψουλες αλκαλικη κρεατινη και 3 μετα την προπονηση, ενω τις ημερες χωρις προπονηση απο μια πρωι-μεσημερι και βραδυ.
    Αρχικα νομιζα πως προκειται για μεγαλη πατατα αλλα μετα απο 2-2,5 εβδομαδες αρχισα να βλεπω διαφορες. Οι γυρω μου λενε πως εχω αλλαξει αρκετα εγω δεν το πολυκαταλαβαινω. Καλη δυναμη μεσα στην προπονηση και πραγματικα αρκετη εφιδρωση στο αεροβιο (επειδη το αεροβιο δεν το'χω αλλαξει καθολου μπορω να συγκρινω με πριν).
    Καλο συμπληρωμα, λεω να το βαλω και χειμωνα.

    Υ.γ. ειμαι σε οριακα υποθερμιδικη διατροφη και κανω σκληρες προπονησεις. Τα μυικα κιλα κλπ που ταζει τα θεωρω εφαμιλλες μπουρδες με του muscle tranform της stacker2.
    πρωτεΐνη δεν παίρνεις μαζί με αυτό; παίρνω και 2 σκουπ πρωτεΐνη. εγω νιώθω μεγαλύτερο πρήξιμο και σκληρότητα σε δικέφαλα τρικέφαλα. και μου έχει πέσει λίγο η κοιλία.
    η εφίδρωση ισχύει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη novice : 28-06-17 στις 11:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-06-17 11:33 #53
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εννοειται πρωτεινη ρε'συ.
    Τωρα θα ξεκινησω και αμινοξεα intra.
    Ειδα διαφορα δεν ειπα πως ειναι ψεμα απλα συμφωνα με την τιμη του και με αυτα που ταζει ειναι κατωτερο των αναμενομενων.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-06-17 12:49 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοειται πρωτεινη ρε'συ.
    Τωρα θα ξεκινησω και αμινοξεα intra.
    Ειδα διαφορα δεν ειπα πως ειναι ψεμα απλα συμφωνα με την τιμη του και με αυτα που ταζει ειναι κατωτερο των αναμενομενων.
    άσε φίλε, μπήκα στο σαιτ της body attack και είδα τις τιμές Γερμανίας....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-06-17 14:18 #55
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Δεν εχω δει για πες...
    Με την τωρινη τιμη αγγιζεται, ενα μηνα βγαζει!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-06-17 14:30 #56
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο novice Εμφάνιση μηνυμάτων
    άσε φίλε, μπήκα στο σαιτ της body attack και είδα τις τιμές Γερμανίας....
    Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να είσαι στο εμπόριο, για να καταλάβεις πως μία διαφορά είναι λογικό να υπάρχει... Αυτό που κάνουν πολλοί και αναφέρουν τις τιμές των προϊόντων από την χώρα την οποία παράγονται είναι λάθος τελείως. Παρεμβάλονται κάποια πράγματα για να έρθουν από Γερμανία -> Ελλάδα όπως επίσης δεν είναι λογικό να πουλάει ο εκάστοτε Έλληνας το ίδιο με την εταιρία, η οποία τα παράγει. Θυμίζω ότι η Body Attack είναι αλυσίδα συμπληρωμάτων.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-19 19:59 #57
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    long time no see

    πήρα 2 κουτιά από δαύτο καθότι και προσφορά σε γνωστό κατάστημα.
    τις πρώτες 2 μέρες κομπλέ. 3 πριν και 3 μετά
    την 3η μέρα πάω για προπόνηση και μου σκάει πολύ έντονα ναυτία και τάση για εμετό.
    σε δευτερόλεπτα όλο αυτό χειροτέρευσε και παρέδωσα το προϊόν στην λεκάνη της τουαλέτας.
    λέω εντάξει θα με πείραξε μωρέ είχα και άδειο στομάχι
    κάνα 4ωρο μετά την προπόνηση παίρνω άλλα 3 με λίγο φαΐ, ξανά μανά τα ίδια
    την επόμενη δοκιμάζω 2 χάπια προ με περίπου 1 λίτρο νερό.
    τα ίδια.

    ψάχνω διεξοδικά τα φορουμ.. τσουπ και και οι άλλες μαρτυρίες.

    αφού το προϊόν λέει καμία παρενέργεια..
    στέλνω μήνυμα στην εταιρία.. είσαι ευαισθητούλης μου λέει(και ας έχω στομάχι δεινόσαυρου)
    συμβαίνουν αυτά (όχι μόνο σε μένα)

    να ναι καλά τα παιδιά από το μαγαζί και τα κεντρικά τους που πήραν πίσω το προϊόν και μου έδωσαν πιστωτικό

    και μην ξεχνιόμαστε

    γιατί για κάθε false advertising σαν αυτό

    Όνομα: Screenshot_4.jpg Εμφανίσεις: 1259 Μέγεθος: 67,4 KB












    θα υπάρχει μια περιγραφή σαν και αυτή

    Όνομα: Screenshot_5.jpg Εμφανίσεις: 1167 Μέγεθος: 108,8 KB


    και δεν είπα ότι δεν δουλεύει σαν προϊόν η είναι μάπα
    απλά με εκνεύρισε η αποποίηση ευθυνών, όταν κάποιο side δεν είναι μεμονωμένο.
    δουλέψτε το και βρείτε λύση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ginus : 03-12-19 στις 20:06
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-05-23 22:08 #58
    Προεπιλογή
    Να αφησω και εγω ενα review μπας και βοηθησω κανεναν. Αρχικα να αναφερω οτι πλεον δεν εχει μεσα vitacholine αλλα carnitine και chrome. Το ετρεξα για 3 μηνες μαζι με κρεατινη ωστε να καταλαβω πραγματικα τι σου κανει. Η δοση ειναι 2 χαπια 3 φορες τη μερα. Κανουμε οτι λεει η εταιρεια και οχι καποιος αγνωστος σε καποιο καταστημα συμπληρωματων. Τις πρωτες 2 εβδομαδες νομιζεις οτι σε εξαπατησαν , καταλαβαινεις μια διαφορα στο πρηξιμο και στη δυναμη αλλα μεχρι εκει. Μετα τις 2 εβδομαδες αρχιζει να εχει ενδιαφερον. Εισαι συνεχεια σκληρος με απιστευτα πριξηματα και μεγαλη αυξηση σε δυναμη. Φαινομουν πιο κομμενος αλλα και πιο μεγαλος στο καθρεφτη. Συγκριτικα με απλο HMB στο 1/3 της τιμης οι μονες διαφορες που παρατηρησα ειναι οτι με το betator εδειχνα λιγο πιο κομμενος. Σε καμια περιπτωση δηλαδη δεν δικαιολογει τα χρηματα του εκτος αν καποιος τα εχει για πεταμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234