Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 06-04-16 19:46 #1
    Unhappy Διατροφη-αεροβια συμβουλες
    Καλησπερα,Ειμαι 18 χρονων 74 κιλα,1.80 υψος.. γυμναζομαι 4-6 φορες την βδομαδα και εχω χασει αρκετα κιλακια πλεον..Γυμναζομαι εδω και 3 χρονια.. στις αρχες δεν ασχοληθηκα αρκετα.. τωρα τελευταια το εχω παρει στα πολυ σοβαρα..ημουν 85 κιλα και ημουν εθισμενος στο διαδικτυο..Ωσπου μια μερα αποφασισα να αλλαξω τροπο ζωης..Τωρα εχω φυσιολογικο σωμα.. με λιγο λιπος στην κοιλιακη περιφέρεια..Θελω καποιες συμβουλες για διατροφη για γραμμωση..Εχω παρει εδω και 2 βδομαδες μια whey plus rippedcore της scimx και πινω 2 φορες την μερα απο ενα σκουπ.. Θελω να μου προτεινετε αν ειναι ευκολο ποιες ωρες της ημερας ειναι καλυτερο να την παιρνω.. εχω διαβασει απειρα πραγματα απο το σαιτ περι διατροφης.. και ανακαλυψα οτι το φυστικοβουτυρο θα ειναι ωφέλιμο.. πηγα πηρα απευθειας φυσικο φυστικοβουτυρο απο το πιο κοντινο βιολογικο μαγαζι.. τελος παντων ας τα αφησουμε αυτα..η διατροφη μου ειναι η εξης.. εδω και 1.5 βδομαδα την εχω αλλαξει λιγο.. Πρωινο.. δημητριακα ολικης+Βρωμη+γαλα 1.5%, δεκατιανο μπορω να φαω μονο μια μπαρα δημητριακων λογο σχολειου.. μετα κατα τις 2 θα πιω ενα σκουπ πρωτεινης.. στις 3 θα παω γυμναστηριο και μολις τελειωσω την προπονηση θα πιω αλλο ενα σκουπ.. μετα απο μια ωρα τρωω συνήθως το μεσημεριανο μου..κοτοπουλο συνηθως η οτιδηποτε εχει να κανει με κοτα και γαλοπουλα βραστα παντα.. κατα τις 8¨00-8¨30 τρωω το απογευματινο μου.. ετρωγα γιαουρτι με μηλο και κανελα, η 2 ριζογκοφρετες με γαλοπουλα..Καθε βοηθεια θα ειναι δεκτη.. εχω βαλει σοβαρο στοχο στην ζωη μου.. και προσπαθω καθε μερα και πιο πολυ.. και κατι ακομα.. ποτε μου προτεινετε να κανω αεροβια; να εχω ξεχωριστες μερες;; Αισθανομαι πολυ αβολα που θελω να μαθω τοσα πολλα και να μην ξερω τι πρεπει να κανω.. Επισης.. το φυσικο φυστικοβουτυρο ποτε να το τρωω? Για γραμμωση θελω βοηθεια.. Ευχαριστω για τον χρονο σας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-16 21:20 #2
    Banned
    Εγγραφή
    06-04-2016
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Αυτή την πρωτεΐνη που είναι σε άσπρο δοχείο με μπλε ετικέτα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-04-16 21:37 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή την πρωτεΐνη που είναι σε άσπρο δοχείο με μπλε ετικέτα;
    ναι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-04-16 21:47 #4
    Banned
    Εγγραφή
    06-04-2016
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Την είχα πάρει κι εγώ όταν ήμουν αρχάριος και με είχε βοηθήσει πολύ, είχα φουσκώσει καλά και ποιοτικά.Θα την ξανάπαιρνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-04-16 21:56 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την είχα πάρει κι εγώ όταν ήμουν αρχάριος και με είχε βοηθήσει πολύ, είχα φουσκώσει καλά και ποιοτικά.Θα την ξανάπαιρνα.
    χαιρομαι που εγκρινεις ^_^
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-04-16 22:13 #6
    Προεπιλογή
    Εγω με βάση αυτά που μου ειχε πει ο γιατρός μου για τη πρωτεΐνη θα σου πρότεινα
    Αν πούμε πτι παίρνεις 4 scoop
    Και οτι σταθερά πηγαίνεις μεσημέρι άρα τελειώνεις μετα τις 4-5 την προπόνηση
    Το πρωί που ξυπνάς δυο scoop τότε που εχει ανάγκη ο οργανισμός απο πρωτεΐνη και μετα την προπόνηση τα αλλα δυο δηλαδή περίπου στις 5 που θα τελειώνεις χοντρικά


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-04-16 23:01 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο swiftakias21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω με βάση αυτά που μου ειχε πει ο γιατρός μου για τη πρωτεΐνη θα σου πρότεινα
    Αν πούμε πτι παίρνεις 4 scoop
    Και οτι σταθερά πηγαίνεις μεσημέρι άρα τελειώνεις μετα τις 4-5 την προπόνηση
    Το πρωί που ξυπνάς δυο scoop τότε που εχει ανάγκη ο οργανισμός απο πρωτεΐνη και μετα την προπόνηση τα αλλα δυο δηλαδή περίπου στις 5 που θα τελειώνεις χοντρικά


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    μαλλον αυτο θα κανω,ευχαριστω για την απαντηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-04-16 23:01 #8
    Προεπιλογή
    Να σαι καλά φιλε
    Και εγω οτι έμαθα απο το γιατρό μ και τα παιδια εδω σου μεταφέρω


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-04-16 20:13 #9
    Προεπιλογή
    αν ηταν ευκολο να ακουσω καποιες συμβουλες.. περι διατροφης..
    Απάντηση με παράθεση