Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 11-04-16 20:55 #1
    Προεπιλογή απο καύση λιπους σε μυϊκή υπερτροφία (όγκο)
    Καλησπέρα θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι στο μυαλό μου.. Γίνεται μετα απο πρόγραμμα για καύση λίπους (γραμμωση) να αλλάξω πρόγραμμα ώστε να αυξηθεί ο όγκος μου και να πετύχει αυτό? Ή είναι πολύ δύσκολο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-04-16 21:07 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εφοσον εχεις φθάσει το λιπος εκει που εισαι ευχαριστημενος και επιθυμεις να αρχίσεις να βαζεις κιλά τότε ναι φυσικά και γινεται, ξεκινα σιγα σιγα να ανεβαζεις θερμιδες να φθάσεις στις θερμιδες συντηρησης σου και έπειτα προσθεσε λίγες ακομη για να εχεις θερμιδικο πλεονασμα και να ξεκινησεις να βαλεις κιλά.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-04-16 21:14 #3
    Προεπιλογή
    Δηλαδή όταν φτάσω στο επιθυμητό ποσοστό λίπους και κάνω διατροφή για όγκο δεν θα βάλω παλι λίπος αν κανω σωστή διατροφη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-04-16 21:22 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ανεξαρτητα τι τρως, εφοσον θα εισαι υπερθερμιδικά θα βαλεις λιπος. Το ποσο θα βαλεις εξαρταται απο πολλά, π.χ ποσο υπερθερμιδικά εισαι, ισως να μην ζοριζεσαι αρκετα στο γυμναστηριο κ.ο.κ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-04-16 21:24 #5
    Προεπιλογή
    Κανένας τροπος να φτιαξω όγκο χωρίς να κερδίζω λίπος ? Ή πρωτεινη δεν είναι μια λύση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-04-16 21:27 #6
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Η πρωτεινη ειναι ενα απο τα δομικα συστατικά που θα σε βοηθήσει να βαλεις ογκο αλλα θα χρειαστεις και υδατανθρακες καθως και ενα ποσοστο καλων λιπαρών, να μην βαλεις λιπος καθολου δεν γινεται , μην κολάς με το λιπος
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-04-16 21:35 #7
    Προεπιλογή
    Κοίταξε, όταν λέω να βάλω λίπος εννοώ να είναι εμφανές το λίπος .. δηλαδή να συγκεντρωθεί σε περιοχές (π.χ κοιλιά) και να φαίνεται ασχημα.

    Αν αυτό που προσπαθείς να μου πεις τόση ωρα είναι το οτι με διατροφή όγκου (μετα απο διατροφή γραμμωσης) δεν θα πάρεις πολύ λίπος ώστε να αρχίσει να μαζεύεται στις περιοχές της κοιλιάς κ.α, τοτε εμένα δεν με πειράζει απλα να ανεβω στο ποσοστο.. εμένα με ενοχλεί να είναι πολύ συγκεντρωμένο στην κοιλιά και στα πλάγια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-04-16 21:44 #8
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ε αν εισαι χαμηλα σε σωματικο λιπος και δεν βαζεις 3-4 κιλα ανα μηνα τοτε μην ανησυχεις αλλά όσο ανεβαινεις σε σωματικο λίπος και φθάσεις ας πουμε στο 15 - 16 τοσο πιο δυσκολο ειναι να βαλεις και μυιικά κιλά λογω πολλου υπάρχοντος λίπους.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-04-16 21:53 #9
    Προεπιλογή
    Ναι όταν καταφέρω να ρίξω το λίπος στο 13-14 θα μπορω να βάλω πιο εύκολα μυϊκά κιλά ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-04-16 22:12 #10
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο str12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα θα ήθελα να ξεκαθαρίσω κάτι στο μυαλό μου.. Γίνεται μετα απο πρόγραμμα για καύση λίπους (γραμμωση) να αλλάξω πρόγραμμα ώστε να αυξηθεί ο όγκος μου και να πετύχει αυτό? Ή είναι πολύ δύσκολο?
    Το λεγόμενο rebound effect γίνεται συνήθως μετά από αγώνες,όπου ο αθλητής αλλάζει το ορμονικό περιβάλλον του και αναβολίζει με χαμηλό σωματικό λίπος.Αυτό χρειάζεται ένα διάστημα ώστε η αναβολική ινσουλίνη να αυξηθεί μέσω της δίαιτας και τα οιστρογόνα που ήταν σε καταστολή να αυξηθούν,μιας και παίζουν μέγιστο ρόλο στο αναβολικό περιβάλλον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-04-16 22:30 #11
    Προεπιλογή
    Aρα είναι εφικτό αυτό που έχω σκοπό έτσι?
    Απάντηση με παράθεση