Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 16-04-16 13:13 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Attack (Body Attack)
    Όνομα: 01-198-099-Attack-Booster-600g-web.jpg Εμφανίσεις: 722 Μέγεθος: 94,5 KB

    Όνομα: 01-198-099-Attack-Booster-600gr-facts.jpg Εμφανίσεις: 736 Μέγεθος: 177,2 KB

    Η Body Attack αγρίεψε για τα καλά! Το νέο της προεξασκητικό παρουσιάστηκε στην πρόσφατη FIBO και από χθες βρίσκεται στα καταστήματα του χορηγού. Φοβερές δόσεις, ειδικά γι αυτούς που αντέχουν την καφείνη. Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι ο τρόπος που τα γράφουν στην ετικέτα. Είναι κουραστικό στο μάτι να βλέπεις τα συστατικά σε οριζόντιες σειρές. Αλλά σαν ποσότητες και επιλογές συστατικών είναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-16 14:45 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Αλλη μια ενδιαφέρουσα επιλογή εκ μέρους της Body Attack
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-16 01:49 #3
    Προεπιλογή
    το εχει δοκιμασει κανεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-06-16 11:14 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Το εχω δοκιμάσει σε φακελάκι, είναι αρκετά δυνατό, σαν το Rush.
    Απλά δεν εχω πάρει όλο το κουτί να δω πως τραβάει σε διαρκεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-06-16 14:41 #5
    Προεπιλογή
    και εγω σημερα θα παω να παρω ένα φακελακι να δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-16 17:05 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zoralos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω σημερα θα παω να παρω ένα φακελακι να δοκιμασω
    Αφησε ενα feedback οταν το δοκιμάσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-06-16 19:53 #7
    Προεπιλογή
    Σημερα το δοκιμασα αλλα δεν μου αρεσε με εφερε ζαλαδα πονο στο στομαχι και γενικα με ξενερωσε δεν ξερω τι και πως αλλα περιμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-06-16 14:13 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zoralos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα το δοκιμασα αλλα δεν μου αρεσε με εφερε ζαλαδα πονο στο στομαχι και γενικα με ξενερωσε δεν ξερω τι και πως αλλα περιμενα

    Χρησιμοποίησες όλη την δόση; πιθανόν γι αυτό να σε πείραξε. Το προϊόν είναι πολύ δυνατό από άποψη διεγερτικών (400mg καφείνης) οπότε καλό είναι να ξεκινάει κανείς αν όχι απ' το 1/3 της δόσης, τουλάχιστον απ' το μισό (1/2) του σκουπ. Θέλουν προσοχή τα διεγερτικά τύπου καφείνης και όχι μόνο. Ο καθένας αντέχει διαφορετική δόση και είναι καθαρά υποκειμενική η χρήση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-06-16 17:07 #9
    Προεπιλογή
    Το δείγμα δοκίμασα δεν ενιωσα ουτε ένταση ουτε δύναμη μονο την ζαλάδα και την ανακατοσουρα στο στομάχι θα το ξανα δοκιμάσω σε ποιο μικρή δώσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-06-16 10:39 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zoralos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δείγμα δοκίμασα δεν ενιωσα ουτε ένταση ουτε δύναμη μονο την ζαλάδα και την ανακατοσουρα στο στομάχι θα το ξανα δοκιμάσω σε ποιο μικρή δώσει
    Το συγκεκριμένο προϊόν είναι πολύ δυνατό και σίγουρα δεν ταιριάζει σε όλους. Το γεγονός ότι δεν ένιωσες ένταση και δύναμη οφείλεται στην αντίδραση του οργανισμού σου στην υψηλή για εσένα ποσότητα καφεΐνης. Μπορεί να σου συμβεί και εάν πιείς πολλούς καφέδες μαζεμένους, όπου μπορεί να σου προκαλέσουν πτώση στην ενέργειά σου, αντί να σου την αυξήσουν.
    Σπάνιο, αλλά συμβαίνει.

    Η ανακατωσούρα στο στομάχι οφείλεται επίσης κατά πάσα πιθανότητα στην υψηλή καφεΐνη. Συνιστούμε για αρχή το 1/3 από το φακελάκι ή 1 scoop εάν πάρεις το κουτί. Αυτό είναι 13γρ σκόνης που δίνει 133mg καφεΐνης. Αναλόγως τις αντιδράσεις του οργανισμού σου μπορείς να αυξήσεις τη δόση σταδιακά, αλλά χωρίς υπερβολές.
    Παρόλα αυτά, εάν και πάλι δεν σου πάει καλά ίσως να είναι ένα προϊόν που δεν ταιριάζει σ’ εσένα. Αυτό μπορεί να συμβεί με οποιοδήποτε προϊόν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-06-16 17:14 #11

    Εγγραφή
    08-10-2015
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Μπορώ να το παίρνω πριν το αερόβιο το πρωί με άδειο στομάχι εε; η μόνο πριν την προπόνηση με βάρη;; Για περίοδο γράμμωσης βοηθάει σωστά;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-06-16 17:45 #12
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα σήμερα ένα φακελάκι σε γεύση πράσινο μήλο σε 400μλ νερο... Καταρχήν η γεύση είναι μεστη, όχι αραιη, δεν πολύ θυμίζει ξινομιλο αλλά με τόσα κέρατα που έχει μέσα το λιγότερο που θα ήθελα να πιω θα ήταν αλλο ένα σιρόπι!!! Μου έδωσε. Εξαιρετικά πρηξιματα και μάλιστα με διάρκεια, καθώς και δεν με κρασαρε μετά.. Εχω κιαλλα φακελάκια για δοκιμή Κ. Βλέπουμε!!

    Να σημειώσω ότι το ήπια με άδειο στομάχι (είχα φάει μόνο ασπραδια στις 9το πρωί και το ήπια στις 12.30 αλλά δεν είχα καμία ενόχληση...)

    Αυτά από εμένα

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-06-16 17:46 #13
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Φίλε, δε είναι λιποδιαλυτικο, αλλά ένα πολύ δυνατό προεξασκητικο συμπληρώμα... Για εμένα μην τ πίνεις το πρωι με άδειο στομάχι... Καλύτερα πριν την προπόνηση αν επιλέξεις να το αγοράσεις... Για περίοδο γραμμωσης καλύτερα να. Επιλέξεις κάποιο θερμογεννετικο, όπως το lipo 100,που βγήκε πρόσφατα, η κάποιο ανάλογο

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-06-16 13:01 #14

    Εγγραφή
    08-10-2015
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6
    Προεπιλογή
    Μάλιστα εντάξει θα το χρησιμοποιώ μόνο πριν τα βάρη το απόγευμα.. Απλά μου φένεται χρήσιμο γιατί θα μου δίνει πολύ ενέργεια στις προπονήσεις κάτι που θα χρειαστώ λόγω το ότι έχω μειώσει τους υδατάνθρακες... Επίσης το κέρδισα σε διαγωνισμό αλλιώς θα χρησιμοποιούσα κάποιο λιποδιαλυτικο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-06-16 14:46 #15
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isovitis4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα εντάξει θα το χρησιμοποιώ μόνο πριν τα βάρη το απόγευμα.. Απλά μου φένεται χρήσιμο γιατί θα μου δίνει πολύ ενέργεια στις προπονήσεις κάτι που θα χρειαστώ λόγω το ότι έχω μειώσει τους υδατάνθρακες... Επίσης το κέρδισα σε διαγωνισμό αλλιώς θα χρησιμοποιούσα κάποιο λιποδιαλυτικο...
    Εγώ πάλι θα σου πω, πως σε περιόδους υποθερμιδικής θεωρώ must ένα pre-workout οπότε θα το έβαζα άνετα και πριν την αερόβια για να δώσει το ανάλογο boost. Δεν είναι λάθος σαν επιλογή.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία