Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 07-05-16 22:55 #1
    Προεπιλογή Εκτομορφος
    Kαλησπερα παιδια και Χρονια Πολλα!

    Απο τοτε που μπορω να θυμηθω τον εαυτο μου ημουν παντα αδυνατος μεχρι που πριν απο λιγες μερες αποφασισα οτι θελω να το αλλαξω αυτο.Διαμορφωσα ενα προγραμμα διατροφης (αν θελετε μπορω να το παραθεσω) και επιθυμω να ασχοληθω με την γυμναστικη.Για αναπτυξη μυικης μαζας και αυξηση σωματικου βαρους μου προτεινετε να εγγραφτω σε καποιο γυμναστηριο η να ασχοληθω με γυμναστικη χωρις βαρη ( bodyweight training ) . Για τα πρακτικα, να ξερετε οτι συμφωνα με αυτα που διαβασα ο σωματοτυπος μου ειναι εκτομορφικος με γρηγορο μεταβολισμο και δυσκολια στο να παρει βαρος.




    Ευχαριστω πολυ για την οποια συμβουλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-16 12:03 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fighter_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου προτεινετε να εγγραφτω σε καποιο γυμναστηριο Για τα πρακτικα, να ξερετε οτι συμφωνα με αυτα που διαβασα ο σωματοτυπος μου ειναι εκτομορφικος με γρηγορο μεταβολισμο και δυσκολια στο να παρει βαρος.


    Ναι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fighter_ Εμφάνιση μηνυμάτων

    Για τα πρακτικα, να ξερετε οτι συμφωνα με αυτα που διαβασα ο σωματοτυπος μου ειναι εκτομορφικος με γρηγορο μεταβολισμο και δυσκολια στο να παρει βαρος.
    Φαε περισσοτοερο

    Αν θες βαλε και την διατροφη σου, ύψος/ηλικια/κιλά
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-16 20:09 #3
    Προεπιλογή
    Ειμαι 17 χρονων 1,73 και 58 κιλα και οσο αφορα την διατροφη πανω κατω καθημερινα καπως ετσι ειναι :


    ΠΡΩΙΝΟ

    (9:30 πμ) 1 φλυτζανι γαλα (250μλ) , 6 κουταλιες δημητριακα (βρώμη και ολικής)
    +5-6 καρύδια


    ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

    (12:30μμ) 2 τόστ (1 γαλοπουλα + 1 τυρί)
    + 2 ασπράδια αυγού


    ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ

    (3:30 μμ) 240 γρ ζυμαρικό (ή κριθαράκι)

    120γρ κοκκινιστό κρέας

    1 φρούτο



    ΒΡΑΔΥΝΟ

    (6:30μμ) 100γρ κοκκινιστό κρέας
    Και 180γρ ζυμαρικό



    Προ- ΥΠΝΟΥ
    (10.30μμ)

    1 γιαούρτι

    60γρ τυρί cottage ή κίτρινο ή φέτα

    +1 φέτα ψωμί ή 30γρ παξιμάδι
    Απάντηση με παράθεση