Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 13-05-16 00:23 #1
    Question ΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!
    Γεια σας και καλως σας βρηκα!

    Είμαι 20 χρονών με υψος 1,75 και 58 κιλα ! Ειμαι ας πουμε αρχαριος , πηγαινα γυμναστηριο για κανενα δυο μηνες και μετα τα παρατουσα , τωρα όμως εδω και ένα μιση μηνα πηγαινω σε ένα γυμναστηριο της σχολης μου! Επειδή γενικως δεν εχω πολύ μυικη μαζα , ο στοχος μου είναι να την αυξησω δηλαδή να παρω ογκο (και αργοτερα οταν τα καταφερω θελω και γραμμωση)
    Μηπως θα μπορούσατε να μου συστήσετε καποιο πρόγραμμα που θα μπορουσα να ακολουθησω (το οποιο όμως να είναι ευκολο οσον αφορα τα οργανα , να μην είναι περιπλοκο για να μπορεσω ευκολα να το κανω )
    Ευχαριστω εκ των προτερων !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-05-16 00:25 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Απο διατροφη πως τα πας? αν εισαι καινουργιος θα σου προτεινα να ξεκινησεις κανα starting strength ή all pro's beginner routine (το οποιο το ακολουθησα και εγω οντας αρχαριος) και τα 2 επικεντρωνονται σε βασικές πολυαρθρικες ασκησεις τύπου squat,deadlift,bent over row, barbel shoulder overhead press, bench press κλπ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 13-05-16 στις 00:29
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-05-16 09:25 #3

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    welcome
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-16 10:31 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-16 23:52 #5
    Question
    Ευχαριστω παρα πολύ για την απαντηση, απο διατροφή δεν εχω καποιο ιδιαιτερο πρόγραμμα , τρωω όμως ρυζι μακαρονια , κοτοπουλο που βοηθουν στην αυξηση της μυικης μαζας! Θα μπορουσες να μου πεις ακριβως τι είναι αυτά τα προγραματα που ανεφερες (starting strength ή all pro's beginner routine) και ποου μπορω να τα βρω αναλυτικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-05-16 23:54 #6
    Exclamation
    επισης μια ασκηση που την κανω καθημερινα εδώ και εναμιση μηνα με διακοπη δυο ημερων είναι οι καμψεις ! Δεν ξερω αν αυτό βοηθαει αλλα το αναφερω !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-16 00:40 #7
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση