Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 16-05-16 20:37 #1
    Question ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
    Γεια σας παιδια , καλως σας βρηκα , ειμαι νέο μελος.
    Ειμαι 20 χρονων 1,75υψος και 58 κιλα , βασικα ειμαι ψιλο-αρχαριος και θελω να μου προτείνετε συμβουλες για πρόγραμμα προπονησης με στοχο τον ογκο ! Αν είναι δυνατον ένα ευκολο πρόγραμμα οσον αφορα τα οργανα -όχι τοσο περιπλοκο εννοω-! ( επισης μια βασικη ασκηση που κανω σχεδόν 1 και μισο μηνα είναι οι καμψεις -εχω δει διαφορα- δεν ξερω αν βοηθαει απλως το αναφερω)
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-16 21:22 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Το πρώτο πράγμα που πρέπει να φτιάξεις είναι η διατροφή σου!θα πρέπει να τρως υπερθερμιδικά ώστε να βάλεις κιλά...κοίτα να λαμβάνεις αρκετή πρωτείνη κάθε μέρα 1,5-2 γραμ αννά κιλό...
    πάμε στο πρόγραμμα που ζήτησες...δε χρειάζονται πολλά...φτιάξε ένα πρόγραμμα που σου αρέσει,υπάρχουν και πολλά εδώ...μπορείς ένα 4ημερο σπλιντ,μπορείς ένα upper/lower έχεις επιλογές...ακόμα σιγά σιγά θα πρέπει να ενσωματόσεις στο πρόγραμμα σου βασικές ασκήσεις όπως squat,deadlift...φτιάξε λιπόν ένα 4ημερο πρόγραμμα και έλα εδώ να το δούμε...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-05-16 21:49 #3
    Question
    Ευχαριστω για την αμεση απαντηση! θα ηθελα να ρωτησω που ακριβως μπορω να βρω οδηγιες για τα πρόγραμματα που μου πρότεινες λεω για το 4ημερο σπλιντ και το upper/lower ? Γιατι εχω ψαξει και δεν βρισκω , για να παρω μια ιδεα και αν είναι να το προσαρμοσω σε μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-16 22:02 #4
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Για upper/lower δες εδώ

    Γενικά, ρίξε μία ματιά και εδώ.

    Μην ασχοληθείς μόνο με την προπόνηση αλλά και με την διατροφή, όπως ειπώθηκε παραπάνω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαράλαμπος : 17-05-16 στις 22:07
    Απάντηση με παράθεση