Θέμα: Powerlifting

Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 226
  1. 30-08-10 17:13 #106
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hellenic_Torque Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ' αρχήν δεν είμαι τόσο ματαιόδοξος να βγάζω φωτογραφίες το σώμα, ούτε να βιντεοσκοπώ την προπόνηση μου....Η επίδειξη είναι ένδειξη ανικανότητας.....Είμαι στην Θεσ/νίκη για κάποιες μέρες σε σεμινάρια προπονητικής και έπειτα θα επιστρέψω στα μέρη μου....Στείλε μου το e-mail με προσωπικό μήνυμα, να κανονίσουμε να έρθεις σε κάποια από τα 30 λεπτά των προπονήσεων.....Ίσως αλλάξεις γνώμη για το πως πρέπει να προπονείσαι...

    ισως θα επρεπε να το ξανασκεφτεις αυτο??
    υπάρχουν εδώ στο φόρουμ αθλητές (πρωταθλητές επί χρόνια) με ιστορία ονοματεπώνυμο, (όχι σαν κάποιους που γράφουν πίσω από ένα pc και κρίνουν τους άλλους χωρίς να τους ενδιαφέρουν οι συνέπειες) οι οπαίοι είναι φοβεροί άνθρωποι, ικανότατοι στην ζωή τους αλλά και στο άθλημα του ββ, οι οπαίοι έχουν ανεβάσει και βίντεο και Φώτο!!

    Αυτοί λόγο ανικανότητας έχουν ανεβάσει βίντεο και Φώτο??


    δεν θα αναφέρω ονόματα γιατί θα το πάω προσωπικά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-08-10 17:26 #107
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hellenic_Torque Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου λέω να συναντηθούμε και να δεις ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ και στην πράξη αυτά που λέω και απαντάς έτσι?? Μάλλον έχεις χοντρό πρόβλημα....Δηλαδή εάν έβαζα φωτογραφίες θα μπορούσες να ξέρεις εάν είναι δικές μου??? Σου δίνω την δυνατότητα να δεις τα πάντα και απαντάς με ειρωνεία...Ο κόσμος βλέπει και κρίνει.....Δεν έχω κάτι άλλο να πω....Εάν αποφασίσεις να φερθείς σαν άντρας και να πάψεις να κρύβεσαι, το email μου είναι p.nekros7@gmail.com και με λένε Παναγιώτη....
    Ίσως δεν θέλω να χάνω χρόνο σε συναντήσεις για τον απλούστατο λόγο πως δε με έχεις πείσει για τίποτα απ' οσα υποστηρίζεις - στην καλύτερη περίπτωση είσαι απόλυτος και στην χειρότερη είσαι τελείως λάθος, τι να συναντηθούμε.
    Φυσικά η πρόταση σου είναι εξ αρχής μπλόφα που πάλι δεν με εκπλήσει αφού ειναι " bodybuiliding forum101" όταν κάποιος ζητά να αποδείξεις για τέτοια νούμερα όπως αυτά που γράφεις.Έχω ξαναδει ίδιες απαντήσεις με την δική σου πολλάκις , πρώτα μιλάμε για ματαιοδοξία όταν μας ζητούν φωτό, μετά λέμε για συνάντηση,μου είναι πια βαρετό. Δεν ξέρω γιατί το πήρες τόσο προσωπικά και εκνευρίζεσαι με το να λες ότι δεν φέρομαι σαν άντρας.I rest my case.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-08-10 18:35 #108
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    φιλε Hellenic Torque καλησπερα, τωρα ειδα το τοπικ γιατι γυρισα απο διακοπες.

    πρωτα απ' ολα θα ηθελα να σου προτεινω να μην κακολογεις το ΒΒ με κανενα τροπο γιατι εδω ειναι ΒΒ φορουμ. εμεις οι υπολοιποι ειμαστε κατα καποιο τροπο φιλοξενουμενοι μια που δεν υπαρχει φορουμ για PL...

    η προπονηση που κανεις ειναι τυπου abajev / krasev με maxout καθε μερα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-08-10 19:15 #109
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    και εκτος αυτου να συμπληρωσω οτι το bodybuilding ειναι βαση για πολα αθληματα του κλασικου αθλητισμου,ασχετα αν εντεχνα απαξιωνετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-08-10 19:43 #110
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εκτος αυτου να συμπληρωσω οτι το bodybuilding ειναι βαση για πολα αθληματα του κλασικου αθλητισμου,ασχετα αν εντεχνα απαξιωνετε.
    δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο μια που ο κλασικος αθλητισμος υπηρχε πολυ πριν το ΒΒ. εκτος αν ενωεις οτι οποιος κανει προπονηση με βαρη κανει ΒΒ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-08-10 19:55 #111
    Προεπιλογή
    Πολύ ενδιαφέροντα πράγματα ειπώθηκαν σήμερα....Όσοι μένουν Θεσ/νίκη ή Βόρεια Ελλάδα σίγουρα έχουν να αποκομίσουν πολλά....Οι ομιλητές έχουν τεράστια εμπειρία και επαγγελματισμό από τον τρόπο που είναι διαρθρωμένα τα σεμινάρια....

    Andriko εάν θέλεις να δεις φωτογραφίες ή πληροφορίες ψάξε για Καμαριανάκης Παναγιώτης-Χρήστος....Εάν ήμουν απότομος, οφείλεται στο ειρωνικό ύφος σου....

    Drago, σε γενικές γραμμές ναι....Απλά επειδή δεν παίρνω κρεατίνη, ούτε συμπληρώματα και πρέπει δουλεύω το σοβιετικό στυλ έντασης...50-80%, ποτέ μέγιστης προσπάθειας....Ανά 4 μήνες δοκιμάζω μέγιστες......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-10 00:35 #112
    Προεπιλογή
    που ακριβως γινονται τα σεμιναρια αυτα και βασικοτερα που μπορω να βρω πληροφοριες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-09-10 23:57 #113
    Προεπιλογή
    Στην Θεσ/νίκη έγιναν στο Palace Hotel. Για να ενημερώνεσαι, αρκεί να ρωτήσεις οποιονδήποτε σύλλογο στην περιοχή σου. Εάν ανήκεις ήδη σε κάποιον, τότε η είσοδος είναι δωρεάν απλά και μόνο με την αθλητική σου ταυτότητα. Είναι καλό να μαθαίνουμε νέα πράγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-09-10 00:00 #114
    Προεπιλογή
    Είναι ένας χρήσιμος calculator που βασίζεται σε έρευνες (βλέπε Garhammer, Everret) πάνω στις εργομετρικές αθλητών που εκτέλεσαν τις εν λόγω ασκήσεις. Με μερικά απλά κλικ μπορείτε να δείτε την ποιότητα της προπόνησης σας αλλά και τις θερμίδες που χρειάζεται να αναπληρώσετε.

    http://www.cathletics.com/resources/powerOutput.php
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-01-11 00:15 #115
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ένα καλο βιντεακι

    [YOUTUBE="Z8zZuITqBso&NR=1"]Z8zZuITqBso&NR=1[/YOUTUBE]
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-01-11 03:10 #116
    Προεπιλογή
    χαχα, σωστός ο Nasser........
    δεν γνωρίζω απο το άθλημα της άρσεως βαρών, αλλά να που κάτι είχα παρατηρήσει στον Πύρρο: οι υπόλοιποι αθλητές μόλις σηκώνουν την μπάρα ψηλά ανοίγουν και λυγίζουν τα πόδια, ο Πύρρος δεν το κάνει ποτέ αυτό, στέκεται ακίνητος και κάνει κάτι με τους γοφούς, με την λεκάνη του ίσως; δεν καταλαβαίνω.........
    ίσως είναι μια τεχνική που ανακάλυψε και εξάσκησε το σώμα του με τα χρόνια να μπορεί να ανταπεξέλθει σε αυτή την τεχνική........
    «Αυτό που κάνουμε δεν το καταλαβαίνουν ποτέ, μα μονάχα το επαινούν ή το κατηγορούν»
    Fr. Nietzsche
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-01-11 06:09 #117
    Προεπιλογή powerlifting
    [YOUTUBE="Pr4JHP872M4"]Pr4JHP872M4[/YOUTUBE]
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-05-11 19:51 #118
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexmafia2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οντως ρε παιδια γτ δεν κανει ολοκληρα??σιγα το πραμα λες και κανει κατι δυσκολο..

    καλα αραξε δεν τα εκανες και εσυ....
    Ξεχνα τα σετ και τις επαναληψεις
    Πιασε το σιδερο στα χερια σου και ιδρωσε
    Βαλε κιαλα κιλα,τα σηκωνεις.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-05-11 08:36 #119
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.610
    Προεπιλογή
    Απαντησες σε καποιος που εχει κανει το ποστ πριν 4 χρονια,μην περιμενεις και απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-05-11 08:47 #120
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.610
    Προεπιλογή Ronnie Coleman hits 765 for 4 and then 800 for 2 - From Cost of Redemption
    Στο πρωτο ποστ ο τυπος ναι με τα σηκωνει σε μονες επαναλήψεις τα 720 lb αλλα στην κατω κινηση τα αφηνει στις βασεις του σμιθ,δεν ειναι under tension sε όλο το σετ.



    Αυτα ειναι πραγματικα σκουωτ

    Ronnie Coleman hits 765 lb for 4 and then 800 lb for 2 - From Cost of Redemption

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία