Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 17-05-16 23:58 #1
    Προεπιλογή Βοθεια σχετικα με τον στοχο.
    Καλησπερα.ειμαι 21 ετων 1.85 83 κιλα,θελω την βοηθεια σας σχετικα το εαν πρεπει να ακολουθησω γραμμωση μιας και ηρθε το καλοκαιρι η να συνεχισω με ισοθερμιδικη .να πω οτι 5 μηνες εκανα προγραμμα ογκου αλλα με μικρη αυξηση του βαρους κυριως καθαρη μυικοτητα .επισης στοχευω κυριως στην μειωση της κοιλιας και της περιφερειας διοτι εκει εχω λιπος τα ακρα μου ειναι στεγνα με φλεβικοτητα.τρωω ελαχιστους απλους υδατανθρακες πρωτεινες υψηλης αξιας φρουτα και λαχανικα.κανω προγραμμα 8 reps 4 sets και λεω να εστιασω σε hiit για ελαχιστη μυικη απωλεια .επισης ξεκινησα κυκλο κρεατινης (κυριως για την δυναμη και αποθεραπεια ) σε συνδειασμο με daa(κυριως για να το δοκιμασω αν αξιζει σαν συμπληρωμα )τωρα το δειλειμα μου ειναι πως να κινηθω ,ξαναλεω οτι εβαλα μυες με το προγραμμα ογκου αλλα δεν ξερω αν ειναι αρκετοι για να μπω σε ηπια γραμμωση .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-05-16 00:08 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    ισοθερμιδική.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-05-16 00:16 #3
    Προεπιλογή
    ναι το θεμα ειναι οτι με ισοθερμιδικη διατροφη δεν ξερω εαν ειναι εφικτη η καυση του λιπους στην κοιλιακη χωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-05-16 00:31 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ισως να ειναι λιγο δυσκολο αλλά γιατι δεν δοκιμαζεις και βλεπεις στην πορεία πως παει..ανεβασε και καμια φωτογραφια αν γινεται να εχουμε μια καλύτερη γνωμη
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση