Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 13-06-16 12:39 #1
    Lightbulb Personal Trainer - Θεσσαλονίκη
    Καλησπέρα σε όλους !

    Αυτό είναι το πρώτο μου ποστ και βρέθηκα εδώ γιατί μετά από χρόνια προσπάθειας έχω κουραστεί να μην πετυχαίνω τα επιθυμητά αποτελέσματα. Είναι μία πολύ γνωστή ιστορία όμως μην έχοντας πλέον τα χρονικά περιθώρια πειραματισμών
    θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

    Υπάρχει τρόπος, ίσως και μέσα από το φόρουμ, να έρθω σε επαφή με έμπειρους επαγγελματίας στην χώρο του body-building ώστε να ξεκινήσουμε άμεσα κάποιο πρόγραμμα;

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις συμβουλές.
     

  2. 13-06-16 13:26 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οποιος το δει κ ενδιαφερεται μπορει να σου στειλει πμ, οχι απο το θεμα αυτο ομως.

    τα ατποτελεσματα ομως μαλλον δεν τα πετυχαινεις γιατι δεν προσπαθεις..κ αυτο ειναι σιγουρο.
    εχω παρα πολλα παραδειγματα ανθρωπων που ξεκινησαν personal κ μου λενε οτι ειδαν διαφορα..τους ηξερα κ πριν αρκετο καιρο κ τους ειδα κ μετα..
    η διαφορα ειναι οτι ειχαν τον τυπο με τον βουρδουλα απο πανω να τους ζοριζει γιατι οι ιδιοι/ες απλα ερχονταν γυμναστηριο κ κωλοβαρουσαν..κ απο διατροφη μια υποτυπωδη βασικη, που μπορεις να την βγαλεις κ μονος σου..
    αλλα οκ, τι να πω εγω αμα ο κοσμος θελει να πεταει λεφτα..
     

  3. 13-06-16 14:09 #3
    Προεπιλογή
    Πιστεύεις ότι το σχόλιό σου είναι ωφέλιμο πέρα από την πρώτη πρόταση;
     

  4. 13-06-16 14:14 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πιστευω οτι εισαι τεμπελης, βαριεσαι να ψαξεις 2 πραγματα απο μονος σου κ προτιμας να πας σε μια λυση τυπου personal που θεωρεις οτι θα σε βοηθησει με καποιο τροπο..
    επισης, ο ιδιος ζητησες συμβουλες σου εγραψα την αποψη μου, δεν ειδα κατι προσβλητικο σε αυτα που σου εγραψα.
     

Tags for this Thread