Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 16-06-16 01:30 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή Protein Giant (INKOSPOR)
    Όνομα: 01-001-138-X-Treme-protein-Giant-Bar-65g-web.jpg Εμφανίσεις: 1823 Μέγεθος: 43,0 KB

    Περιγραφή: Η κλασσική PROTEIN XXL bar INKO είναι αγαπημένη. Τώρα η GIANT έρχεται να μας κερδίσει ακόμα περισσότερο αφού έχει τα ίδια ποσοστά, την ίδια ποιότητα και ποσότητα πρωτεΐνης με την XXL χωρίς όμως σάκχαρα. 0% σάκχαρα σε πρωτεϊνική μπάρα; Αυτό που όλοι ζητούσαν, η ΙΝΚΟ το κάνει πραγματικότητα. Με την ίδια απίστευτη γεύση.

    Συστατικα: Όνομα: 01-001-138-X-Treme-protein-Giant-Bar-65g-facts.jpg Εμφανίσεις: 1192 Μέγεθος: 83,7 KB

    -------------------------------

    Μια ακομα (Απο τις 3 συνολο) νεες μπαρες της ΙΝΚΟ...Διάδοχος της κλασσικης XXL ,οπως λεει και η ιδια η εταιρία,με βασικό χαρακτηριστικό την μηδενικη παρουσία σακχαρων και την πολυ υψηλη περιεκτικοτητα σε πρωτείνη (Σχεδον 40γρ) !!! Τιμη υπερ-ανεκτή για τα ποσοστα πρωτείνης ...

    ΓΕΥΣΗ μαυρη σοκολατα προς το παρόν....Ανυπομονώ για δοκιμη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-16 09:30 #2
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα τη γεύση σοκολάτα και ήταν πολύ ωραία για τα επίπεδα πρωτεΐνης που έχει. Τώρα όμως βγήκε και σε καραμέλα που είναι πολύ πιο νόστιμη. Σε γεύση συναγωνίζεται ακόμα και μπάρες που περιέχουν πολλούς υδατάνθρακες….
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-10-16 13:07 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    παρηγγειλα 4 εκ των οποιων η μια καραμελα και οι αλλες σοκο.χθες δοκιμασα την σοκο και ηταν αρκετα γλυκεια.δεν εχανε σε γευση σε συγκριση με τις αλλες που εχουν κορεστει απο ζαχαρη.βεβαια δεν εχω και μετρο συγκρισης γιατι πρωτη φορα εφαγα μπαρα.
    την επομενη θα παρω και μια πιο κραντσυ διοτι μου αρεσουν περισσοτερο.ιδωμεν.
    παντως η ινκο εγγυηση και δεν την αλλαζω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-16 08:30 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Eγω δοκίμασα την γεύση καραμέλα, φοβερή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-10-16 12:52 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    προσφατα οπως ειπα εκανα παραγγελια 4 εκ των οποιων η μια ηταν καραμελα.
    ενταξει ενα εχω να πω αποθεωση.επαθα σοκ απο την αψογη γευση της.ανυπομονω να τελειωσει η πρωτεινη για να κανω παραγγελια και να παρω καμια δεκαρια και εννοειται μονο καραμελα.και δεν ειχα φαει ποτε στη ζωη μου καραμελα.τι χαζη!
    μια δοκιμη θα σας πεισει.δεν περιγραφω αλλο γιατι μου τρεχουν τα σαλια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-11-16 00:10 #6
    Προεπιλογή
    Σοκολατοθεραπεια σημερα εξ αναγκης κ δοκιμη της συγκεκριμενης με γευση καραμελα. Φαινεται οτι ειναι μια ποιοτικη μπαρα πρωτεινης σχεδον χωρις καθολου ζαχαρη ,αλλα προσωπικα με δυσκολευε στην καταποση.
    Δεν θα την ξαναπροτιμησω μια κ υπαρχουν αλλες που τις τρωω με μεγαλυτερη ευχαριστηση ,που ειναι κ βασικο για ενα σνακ πρωτεινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-12-16 09:25 #7
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή Protein Giant (INKOSPOR)
    Τέλεια. Δοκίμασα την καραμέλα. Πολυ καλή γευστικά, οκ υποκειμενικό, αλλά αυτό που μου άρεσε περισσότερο έιναι το γεγόνος οτι δεν ηθελα ενα κουβά νερο μετά απο τη ζάχαρη.
    Αν ηταν κ λιγο φθηνότερη θα ηταν μια πολυ καλή επιλογή για snack.

    Μια απορία μονο. Τα σχεδόν 12 γραμμάρια υδατάνθρακα απο που προκύπτουν αφού δεν βλεπει ζαχαρίτσα.

    Η σοκολάτα στην ντουλάπα περιμένει....

    Καλημερα κ καλή συνέχεια σε όλους.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη primordial : 06-12-16 στις 09:27
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-12-16 15:23 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλεια. Δοκίμασα την καραμέλα. Πολυ καλή γευστικά, οκ υποκειμενικό, αλλά αυτό που μου άρεσε περισσότερο έιναι το γεγόνος οτι δεν ηθελα ενα κουβά νερο μετά απο τη ζάχαρη.
    Αν ηταν κ λιγο φθηνότερη θα ηταν μια πολυ καλή επιλογή για snack.

    Μια απορία μονο. Τα σχεδόν 12 γραμμάρια υδατάνθρακα απο που προκύπτουν αφού δεν βλεπει ζαχαρίτσα.

    Η σοκολάτα στην ντουλάπα περιμένει....

    Καλημερα κ καλή συνέχεια σε όλους.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Τώρα είδα την ερώτησή σου φίλε primordial. Λοιπόν τα 12γρ υδατάνθρακα αν και δεν φαίνονται στην ετικέτα, προέρχονται από το glycerol. Πριν βιαστεί κάποιος να πει ότι το glycerol είναι λίπος, να πω ότι το glycerol είναι υδατάνθρακας! Το glycerol monostearate όμως είναι η ένωση glycerol και stearic acid (κορεσμένο λίπος).

    Όνομα: US20120276357A1-20121101-C00002.png Εμφανίσεις: 987 Μέγεθος: 2,1 KB

    Σύμφωνα με τον FDA το GMS προσμετράται ως λίπος. Η συγκεκριμένη μορφή που βλέπουμε στην σοκολάτα μετράει σαν υδατάνθρακας και από εκεί βγαίνουν τα γραμμάρια των υδατανθράκων. Επιπλέον λόγω της σουκραλόζης (μία calorie free εναλλακτική της ζάχαρης) που χρησιμοποιείται αποδίδεται αυτή η γλυκιά γεύση που έχει.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-12-16 16:28 #9
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή Protein Giant (INKOSPOR)
    Ο ανίδεος.
    Καταρχήν για κάποιο λόγο, κατα πάσα πιθανότητα από λάθος συνειρμό, θεωρούσα δεδομένο οτι το glycerol ειναι υδατάνθρακας.
    Χχαχαχχααχχαα....
    Anyway, sobral thx for the info...

    Επίσης η σοκολάτα δεν μου άρεσε καθόλου.
    Μάλλον παραμένω στην καραμέλα.

    Sent from my iPad using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-01-17 19:31 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Την δοκίμασα σε γεύση καραμέλα λίγο πριν την συνάντηση στον Αθλητή. Αρκετά καλή σε γεύση. Το καλό είναι πως δεν είναι σκληρή όπως μερικές άλλες.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-05-17 21:54 #11
    Προεπιλογή
    Τι να σας πω ρε παιδιά!Την πήρα επειδή είχε περισσότερη πρωτείνη μέσα από άλλες,επειδή δεν έχει ζάχαρη και επειδή διάβαζα θετικά σχόλια από εσάς αλλά προσωπικά η γεύση καραμέλα που πήρα με ξενέρωσε!Την βρήκα πολύ μέτρια,ίσως επειδή έχω συνηθίσει να τρώω τις excelent bar της nutrend
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-05-17 21:57 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να σας πω ρε παιδιά!Την πήρα επειδή είχε περισσότερη πρωτείνη μέσα από άλλες,επειδή δεν έχει ζάχαρη και επειδή διάβαζα θετικά σχόλια από εσάς αλλά προσωπικά η γεύση καραμέλα που πήρα με ξενέρωσε!Την βρήκα πολύ μέτρια,ίσως επειδή έχω συνηθίσει να τρώω τις excelent bar της nutrend
    Μετά τις γεύσεις της Excellent δεν υπάρχει αύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-07-19 14:13 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα πρόσφατα την Dark Chocoloate, approved!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-08-19 17:49 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    οι γεύσεις είναι κάτι υποκειμενικό και σε άλλους αρέσουν σε άλλους όχι , σημασία όμως έχει ότι απο βιολογικής αξίας και ποιότητας είναι άριστες και αξίζει να τις χρησιμοποιεί κάποιος σαν σνάκ και ενδιάμεσο γεύμα , εγω προσωπικα εναλλάσσω ανάμεσα σε Τζάιαντ της Ινκο και εξελεντ της Νούτρεντ και με καλύπτουν γευστικα αλλα και διατροφικα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση