Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 133
  1. 10-05-17 21:24 #106
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    5 γραμμαρια μεσα στην προπονηση μαζι με αμινοξεα xtend....ΠΟΛΥ καλυτερα πριξηματα η σκετη κιτρουλινη μεσα στην προπο μαζι με τα χτεντ δοκιμασετο και θα καταλαβεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-17 22:17 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 γραμμαρια μεσα στην προπονηση μαζι με αμινοξεα xtend....ΠΟΛΥ καλυτερα πριξηματα η σκετη κιτρουλινη μεσα στην προπο μαζι με τα χτεντ δοκιμασετο και θα καταλαβεις!
    Τα xtend εχουν κι αυτα 1γρ οποτε εισαι στα 6...ε οσο να ναι λιγο λογικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-17 22:34 #108
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οι μεγαλες δοσεις κιτρουλινης, καθως κ gms, υπαρχει πιθανοτητα να δημιουργησουν γαστρεντερικα προβληματακια..οχι σε ολλους προφανως, γιατι ο καθενας εχει τα δικα του σημεια ανοχης σε αυτα τα πραγματα, αλλα η λογικη πισω απο το συμπληρωμα ηταν να μπορει ο κοσμος να το καταναλωσει με μια σχετικη ανεση απο αυτη την αποψη κ να μην εχει το φοβο πιθανων παρενεργειων τετοιου τυπου..
    οποτε οι δοσεις που μπηκαν ειναι σιγουρα σε μεγαλυτερη περιεκτικοτητα απο το 80% των αναλογων συμπληρωματων που υπαρχουν, αλλα κ στις αναλογιες που χρειαζονται για να εχει καποιος αποτελεσματα..
    προφανως κ σε καποιους μπορει να χρειαζεται μεγαλυτερη ποσοτητα απο κατι λογω χημειας του σωματος του, η ακομα κ λιγοτερη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-17 13:15 #109
    Προεπιλογή
    Χθεσινο τεστακι σε τριτον του....Όνομα: 20170517_002107.jpg Εμφανίσεις: 1034 Μέγεθος: 84,3 KB , ισως με λιγο ψιλο...στια ,αλλα ηθελα οσο γινεται αντικειμενικη γνωμη χωρις placedo.
    Σε φιλο οχι κ ιδιαιτερα γυμνασμενο αλλα που ιδρωνει την φανελα κ προσπαθει του δινω μιση ωρα πριν την προπονηση το κ του λεω ειναι πορτοκαλαδιτσα με λιγο βιταμινη C.
    Αμεσως πριν την προπονηση κ κατα την διαρκεια του δινω αλλη μια δοση .....Όνομα: 20170517_002134.jpg Εμφανίσεις: 1030 Μέγεθος: 80,8 KB (πειραματοζωο τον εκανα τον ανθρωπο) λεγοντας του οτι ειναι παλι πορτοκαλαδα με λιγους ηλεκτρολητες
    Καπου στη μεση της προπονησης μου λεει ''Τι γινεται σημερα; σαν να θελω να κανω κι αλλο προπονηση! Κι αισθανομαι δυνατος

    Αφου στο τελος του ειπα την αληθεια οχι μονο γλυτωσα το ,αλλα μου ειπε οτι σημερα θα να το παρει...το πρωτο για αρχη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-05-17 13:21 #110
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    χαχα, τον τεντωσες τον ανθρωπο
    κ γω αυτα τα 2 χρησιμοποιω μηνες τωρα..αυτο το intra με γευση πορτοκαλι δεν το βαριεμαι ποτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-17 18:39 #111
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ μια βδομαδα τωρα...συγκριτικα με οσα νιτρικα εχω παρει δε μπορω να πω πως ειμαι ικανοποιημενος :/ στα πριξηματα μονο...
    Φλεβα ενο ειμαι εκ φυσεως φλεβικος δε μπορω να πω πως βλεπω κατι παραπανω...και απο "τσιτες" του δινω 5/10 και ειχα να παρω νιτρικο 6 μηνες κοντα...για δυναμη δε θα μιλησω καθως παιρνω και κρεατινη δδν μπορω να ειμαι αντικειμενικος...
    Παραξενο γιατι ειχα δοκιμασει το φακελακι της μονης δοσεις και μου ειχε αρεσει τοτε :/
    Επειδη ειδα ενα comment του μπιφ για ενυδάτωση να πω πως πινω κοντα 3,5 λιτρα νερο την μερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-06-17 15:08 #112
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Μετά από 2 εβδομάδες που το χρησιμοποιώ να κάνω και εγώ το review μου

    Είναι ακριβώς όπως το περίμενα ανάλογος συστατικών, ωραία πρηξίματα, φλεβικότητα και ενέργεια χωρίς κρασάρισμα μετά το τέλος τις προπόνησης!!!

    Μερική παραπονιόνται ότι ότι δεν τους "έπιασε" και θέλω να πω ότι πρέπει να υπάρχουν κάποιες προϋπόθεσης για να σε "πιάσει"!

    Αν μιλάνε για το θέμα τσίτας νομίζω δεν διάβασαν τα συστατικά πριν το πάρουν
    Το συμπλήρωμα αυτό δεν είναι φτιαγμένο για τρελές τσίτες!!


    Αν μιλάνε για το θέμα πρηξίματα πρέπει να τηρούνται 2 προϋπόθεσης για να σε "πιάσει"

    1. Πρέπει να υπάρχει μια σχετική μυικότητα γιατί δεν είναι μαγικό φίλτρο για να αναδείξει κάτι που δεν υπάρχει
    2. Πρέπει να μην υπάρχουν υψηλά ποσοστά λίπους γιατί τα πρηξίματα θα κρύβονται κάτω από το στρώμα λίπους!
    Όσο πιο χαμηλά είναι κάποιος σε λίπος τόσο πιο πολύ θα βλέπει τα αποτελέσματα του συμπληρώματος!


    Μερικές προσωπικές συμβουλές:

    Όταν το ετοιμάσετε και πιείτε το θα δείτε ότι μέσα στο shaker έχουν μείνει στον πάτο ή και στα τοιχώματα μερική άσπρη κόκκοι!
    Ξανά προσθέστε νερό ανακαινίστε καλά και ξανά πιείτε το!
    Επαναλάβετε αυτή την διαδικασία μέχρι να μην μείνει κανένας κόκκος μέσα στο shaker!

    Το διάστημα που θα παίρνετε αυτό το συμπλήρωμα να παίρνετε καθημερινά 5gr κρεατίνης και θα έχετε πολύ καλύτερα πρηξίματα στην προπόνηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-06-17 17:42 #113
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    1. Πρέπει να υπάρχει μια σχετική μυικότητα γιατί δεν είναι μαγικό φίλτρο για να αναδείξει κάτι που δεν υπάρχει
    2. Πρέπει να μην υπάρχουν υψηλά ποσοστά λίπους γιατί τα πρηξίματα θα κρύβονται κάτω από το στρώμα λίπους!
    πιστευω κουτσα στραβα κατι κανω
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-06-17 00:21 #114
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Εννοείς ότι είσαι εντάξει με αυτά τα κριτήρια αλλά δεν βλέπεις πρηξίματα?
    Αν ναι κάνεις την συμβουλή που λέω πιο πάνω με το shaker?
    Πόσο νερό πίνεις 30 λεπτά πριν το πάρεις το pre μέχρι τα μέσα τις προπόνησης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-06-17 12:09 #115
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    το εχω τελειωσει τωρα...ειδα πριξηματα απλως οπως ανεφερα κ πιο πανω δεν ειδα τα ιδια πριξηματα με το οταν παιρνω 5γρ σκετη citrulline malate...αλλα οπως ειπε κ ο beef αυτα διαφερουν απο οργανισμο σε οργανισμο
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-10-17 12:42 #116
    Προεπιλογή
    Ξενείναμε για 1-2 μέρες λόγω της προσφοράς που έχουμε αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ εδώ.
    Τώρα είμαστε γεμάτοι ξανά!

    Όνομα: Untitled-1.jpg Εμφανίσεις: 707 Μέγεθος: 200,2 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΘΛΗΤΗΣ : 30-10-17 στις 12:48
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-11-17 22:54 #117
    Προεπιλογή
    Διονυση respect απο μενα.

    Εχει κουμπωσει πανω μου ακριβως!

    Μιση ωρα πριν , το γεμιζω με νερο δευτερη φορα να πιω και την ασπρη σκονιτσα που καθεται και ειμαι ετοιμος.

    Τα πρηξιματα μου ειναι τελεια , αισθανομαι καλα στην προπονηση, εχω γινει περισσοτερο ψωνιο γιατι ξεχωριζουν οι βασικοι μυες μου με την μπλουζα

    Το κουτι τελειωνει και χρησιμοποιω σφυρακι να διαλυσω λιγο τους τελευταιους σβολους που απεμειναν.

    Προσωπικα δεν εχω αναγκη να καταφυγω σε κατι αλλο, αυτο με καλυπτει απολυτα , χωρις νευρικοτητες , ταχυπαλμιες κλπ.
    Every day...Its gains day!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-11-17 23:21 #118
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    thanks
    η αληθεια ειναι οτι σε οσους εχει "κουμπωσει" οπως γραφεις κανει πολυ καλη δουλεια..κ μενα με πιανει πολυ καλα καθε φορα που το χρησιμοποιοω κ παρολο που εχω δοκιμασει κ καποια αλλα απο τοτε που βγηκε αυτο, πιο δυνατα απο στιμς απο πλευρας πρηξιματων αυτο ειναι ακομα το καλυτερο για μενα..
    ετσι κ αλλιως στα περισοτερα συμπληρωματα αυτης της κατηγοριας καπως ετσι ειναι τα πραγματα, καποιους τους πιανουν λιγοτερο αλλους περισοτερο κ αλλους καθολου, οποτε ο καθενας το ψαχνει, αναλογα τι ζηταει βεβαια..καποιοι μπορει να θελουν μονο την ενεργεια μεσα στην προπονηση, οποτε πανε αλλου..
    για μενα στα συν του, κ πολυ βασικο μιας κ εχω ευαισθησια στις χρωστικες κ στα γλυκαντικα, ειναι οτι δεν με ενοχλει πουθενα, ενω σχεδον το 70% της κατηγοριας αυτων των συμπληρωματων δεν μπορω να τα πλησιασω για αυτους τους λογους..
    το ιδιο κ με το οτι καμια φορα μπορει να πετρωνει λιγο προς το τελος, κατι που παλι συμβαινει με ολα αυτης της κατηγοριας σε ενα βαθμο..αλλα κουναω λιγο το κουτι κ "ξαναρχεται" η σκονη..εκτος αν μεινει πολλους μηνες ανοιχτο οποτε εκει οντως πετρωνει, αλλα κ παλι αν το ζυγισεις κ βγαλεις την δοση διαλυεται στο νερο κανονικα χωρις προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-17 23:24 #119
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Οι γεύσεις strawberry και η cherry είναι από τις καλύτερες "γλυκές" που έχω συναντήσει σε προεξασκητικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-11-17 23:30 #120
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Και'μενα μου'κατσε καλα το pre...ο ορισμος του τιμιου χωρις κρασαρισματα. Ιδανικο και για αεροβιο, ειδικα σε αυτο τον τομεα με βολεψε!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία