Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 133
  1.  

  2. 28-06-16 01:26 #17
    Προεπιλογή
    παιδια οσο αναφορα το εκχυλισμα παντζαριου που περιεχει τι ξερετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-06-16 10:22 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ριξε μια ματια στην περιγραφη του προιοντος

    Complete Pre (Warriorlab) [Παρουσιαση προιοντος]


    αν θες κατι περισοτερο, πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος σε αυτο που ρωτας..



    Beetroot Extract (4:1)


    Eνα απο τα λαχανικα που ειναι πλουσια σε φυσικα nitrates ειναι το πατζαρι..Πλεον, το εκχυλισμα πατζαριου,το βρισκουμε παντου σαν stand alone συμπληρωμα, οσον αφορα την διεγερση του Ν.Ο., ακομα και σε φαρμακευτικα συμπληρωματα τα οποια υποσχονται καλυτερη σεξουαλικη αποδοση, ειδικα για αυτη του την υψηλη περιεκτικοτητα σε nitrates...Μιλαμε για ενα φυσικο προιον, το οποιο εδω υπαρχει στην δοση του 1γρ..
    Η δοση αυτη ειναι υπο μορφη exract 4:1, πραγμα που σημαινει οτι αυτο που τελικα παιρνουμε ειναι μια ποσοτητα αρκετα μεγαλυτερη σε nitrates, αποτι αν υπηρχε στην απλη φυτικη του μορφη..Καποιος που θα ερευνησει λιγο την αγορα θα προσεξει οτι σχεδον ολα τα αναλογα συμπληρωματα beetroot ερχονται με αυτη την ποσοτητα ανα δοση..Εδω υπαρχει οχι μονο σε αυτη την αναλογια, αλλα και συνδιαστικα με ολα τα υπολοιπα συστατικα για μεγιστα αποτελεσματα..

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-06-16 20:48 #19
    Προεπιλογή
    Πάντως φαίνεται τόσο γεμάτο που η μία δόση καλύπτει τους περισσότερους. Εξάλλου έχω ακούσει ότι με τη γλυκερίνη δεν χρειάζεται να το παρακάνεις. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί το λένε, όμως ο Beefmeup σίγουρα θα έχει μελετήσει το θέμα καλά και τα 5γρ.θα είναι αυτό που πρέπει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-06-16 21:09 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το επομενο leading συμπληρωμα στον χωρο αυτο με gms εχει περιπου την ιδια δοση στα 5γρ..αλλα εχει μονο αυτο, μαζι με ταυρινη και τπτ αλλο..
    εδω ουσιαστικα δωσαμε την ιδια δοση, με πολλα αλλα συστατικα που λειτουργουν συνδιαστικα..
    στην πραξη το gms ειναι μια ουσια υπερενυδατωσης..σε υπερβολικα μεγαλες δοσεις, που απεχουν κατα πολυ απο τα 5γρ, μπορει να κρατησει μεχρι κ 1 λιτρο νερο στο σωμα..μιλαμε για δοσεις της ταξης των 5γρ ανα κιλο σωματικου βαρους..
    μεσω της δρασης της αυτης, αυξανει τον ογκο του πλασματος του αιματος (το οποιο πλασμα αποτελειται απο 90% νερο) κ μεσω αυτης της οδου επιτυγχανουμε αγγειοδιαστολη..
    για αθλητικες δραστηριοτητες, η δοση που προτεινεται ειναι 1 κουταλακι του γλυκου, περιπου 5γρ δλδ..φυσικα καποιος μπορει να ανεβασει αρκετα την δοση αυτη, αφοβα, με μονη παρενεργεια που μπορει να εχει σε μεγαλες δοσεις ενοχληση στο γαστρεντερικο..
    το complete pre δεν παρουσιασε σε καμια δοκιμη του απο οσα ατομα το δοκιμασαμε καμια απολυτως παρενεργεια..

    παρενεργεις δεν υπαρχουν κ σαν ουσια ειναι απολυτως ασφαλης..
    επιπλεον το προιον αυτο εχει παρει γνωστοποιηση απο τον ΕΟΦ για τα συστατικα του οπως ολα της warriorlab, οποτε θεμα δεν υπαρχει..
    περισοτερα για την γλυκερινη γενικοτερα, μπορει καποιος να διαβασει κ εδω.

    Γλυκερινη κ χρηση της ως προεξασκητικο.


    εδω να γραψω οτι, αυτο το θεμα το ειχαμε ξεκινησει με τον devil πριν 5 χρονια στο φορουμ, και απο τοτε μεχρι σημερα αν δει κανεις υπαρχουν αρκετα προιοντα στο ειδος που την χρησιμοποιουν σαν ουσια..
    πλεον την παραγει και η γνωστη σε ολους Glanbia, κ μαλιστα σε δικη της πατενταρισμενη μορφη την hydromax
    καταλαβαινει κανεις οτι οταν μια εταιρια σαν αυτη μπαινει σε διαδικασια να παραξει ενα συστατικο ,πρεπει να εχει μελετηθει πολυ κ να ειναι σιγουρη για τα αποτελεσματα..

    να αναφερω, δε οτι το συμπληρωμα για να φτασει σε αυτη την τελικη του μορφη, περασε απο διαφορα σταδια με αρκετες δοκιμες σε καποια συστατικα..για να μην αφησουμε τπτ στην τυχη..μια εκδοση απο αυτες που δοκιμασαμε, ηταν μαλιστα με την hydromax..επρεπε ομως να την αφησουμε σαν ιδεα, γιατι για καποιο λογο η χρηση της πατενταρισμενης αυτης γλυκερινης, καθιστουσε το μιγμα μετα απο λιγο καιρο να παιρνει μορφη πλαστελινης..δεδομενο οτι δεν μπορουσαμε να δωσουμε ενα τετοιο προιον για καταναλωση, μειναμε στην απλη gms, που μας εδωσε πιο σταθερο μιγμα...

    θα γραψω περισοτερα στην πορεια για οποιον ενδιαφερεται να διαβασει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-16 12:42 #21
    Προεπιλογή
    Παρόλο που δεν το συνηθίζω να γράφω στις αξιολογήσεις, εδώ θα κάνω μία εξαίρεση. Η ιδέα για τη δημιουργία του «Complete Pre» ξεκίνησε πριν από αρκετούς μήνες σε μία συζήτηση που είχα στον ΑΘΛΗΤΗ με τον Διονύση και τον Κώστα (polyneikos). Τους θεωρούσα πάντοτε ειδικούς στα προεξασκητικά γιατί έχουν δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα.

    Τους έλεγα λοιπόν ότι κάποιο προεξασκητικό της WARRIORLAB δεν έχει την ζήτηση που περιμέναμε, με την υπάρχουσα φόρμουλα που είχε, και σκοπεύαμε να το αναβαθμίσουμε όσον αφορά τα συστατικά του. Τότε πρότεινε ο Διονύσης τη δημιουργία ενός εντελώς νέου προϊόντος βασισμένο σε όλα τα στοιχεία που έχουν αναφερθεί εκτενώς παραπάνω. Τόσο στην εταιρία μας όσο και στο εργοστάσιο που κατασκευάζει τα προϊόντα στην Ιρλανδία είμαστε πάντα δεκτικοί σε νέες ιδέες, πόσο μάλλον εάν αυτές είναι τεκμηριωμένες με έρευνες όπως αυτή του Διονύση.

    Δημιουργήθηκαν πολλά δείγματα και έγιναν πολλές αλλαγές στην πορεία για να φτάσουμε στο τελικό «Complete Pre» που έχουμε στα χέρια μας σήμερα. Όλα τα δείγματα δούλευαν πολύ καλά, όμως έπρεπε να φτάσουμε και σε μία μορφή σκόνης που να χρησιμοποιείται εύκολα και να πίνετε ευχάριστα. Από τα δείγματα που λαμβάναμε κατά καιρούς από το εργοστάσιο, το δοκίμασαν πάνω από 30 άτομα και είχαμε μόνο θετικά σχόλια. Έτσι προχωρήσαμε στην παραγωγή του και στις λίγες μέρες που κυκλοφορεί ήδη, πάει πάρα πολύ καλά.

    'Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν στον Διονύση για την ιδέα του και για το χρόνο που αφιέρωσε σε όλο αυτό το θέμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-16 21:42 #22
    Προεπιλογή
    Εάν γινεται και είναι εφικτο να βγαζατε και φακελάκια μιας δοσης για να μπορούμε να τα δοκιμάζουμε και να τα περνουμε και μαζι μας. Εγω που κανω ταξίδια με τη δουλεια μου είναι χρήσιμα !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-16 11:28 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν γινεται και είναι εφικτο να βγαζατε και φακελάκια μιας δοσης για να μπορούμε να τα δοκιμάζουμε και να τα περνουμε και μαζι μας. Εγω που κανω ταξίδια με τη δουλεια μου είναι χρήσιμα !!
    Είναι αλήθεια ότι τα φακελάκια τα ζητάνε ήδη αρκετά. Είναι στο πρόγραμμα όπως έχουμε ενημερωθεί, μάλλον στην επόμενη παραλαβή, αρχές Σεπτεμβρίου. Δεν μπορούμε να πούμε όμως με σιγουριά τον ακριβή χρόνο παραλαβής ακόμα. Αυτό γίνεται γιατί οι ετικέτες των κουτιών τυπώνονται με διαφορετική διαδικασία ενώ στα φακελάκια χρειάζεται περισσότερος χρόνος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΘΛΗΤΗΣ : 30-06-16 στις 11:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-06-16 13:14 #24
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν γινεται και είναι εφικτο να βγαζατε και φακελάκια μιας δοσης για να μπορούμε να τα δοκιμάζουμε και να τα περνουμε και μαζι μας. Εγω που κανω ταξίδια με τη δουλεια μου είναι χρήσιμα !!
    Eπέτρεψε μου να σου προτείνω την εξής (δοκιμασμένη απο εμενα αλλα και απο πάρα πολλους -με μεγάλη επιτυχια)...

    Εφοδιάσου με σακουλάκια τροφίμων ΤΥΠΟΥ ZIPLOC (https://www.google.gr/search?q=ziplo...w=1242&bih=585) στα οποία θα ρίχνεις απο ενα σκουπ πχ αν πρόκειται για το νιτρικο,ετσι αγοράζεις το κουτι (και σου βγαινει και φθηνότερα αντι να αγοράζεις συνεχεια μονες δοσεις ),και χωρίζεις εσυ τα σακουλια αναλογα με τις ανάγκες σου...!!! Το ίδιο μπορείς να κάνεις και με την πρωτείνη σου κ.ο.κ !
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-06-16 13:25 #25
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Ναι για καποιον που θελει να παρει λιγες δοσεις σε ενα ταξιδι τα σακουλακια που λες ειναι ιδανικα, ισως να υπαρξει μπλεξιμο με τους υπαλληλους ασφαλειας προσπαθωντας να πεισεις οτι δεν ειναι υποπτη κοκαινη αλλα υποπτα "αθλητικα αναβολικα", αντε εξηγησε τι ειναι το προεξασκητικο συμπληρωμα και οτι ειναι απολυτος νομιμα και ασφαλη.

    Για οσους πελατες θελουν για δοκιμη μια δοση ειτε για να δοκιμασει την αποτεσματικοτητα ειτε την γευση τα σακουλακια μιας δοσης ειναι πιστευω απαραιτητα να υπαρχουν σε ολα τα καταστηματα.

    Εχει τυχει να μην αγορασω πρωτεινη γιατι δεν υπηρχε διαθεσιμο δειγμα καποιας αλλης μαρκας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-06-16 17:26 #26
    Προεπιλογή
    Εμενα δεν μ εχουν δημιουργησει ποτε θεμα...και επαιρνα πολλα συμπληρωματα μαζι μου ανοιχτα και κλειστα..
    Καλη λυση,αυτη που προτεινε πιο πανω ο τασος...ειδαλως παιρνεις μικρα κουτακια πχ απο βιταμινες και ριχνεις μεσα οσες δοσεις θες νιτρικο η οτδηποτε θες..

    Ο μονος λογος που βλεπω να υπαρχουν τα σακουλακια ειναι οταν θες να δοκιμασεις ενα προιον και να αποφασισεις αν θα παρεις ολο το κουτι..
    Το κανω πολλες φορες με πρωτεινες καθως εξυπηρετει..εχω χαρισει,κουτια καθως η γευση δεν μ αρεσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-07-16 12:22 #27
    Προεπιλογή
    Φαίνεται δυνατό και σχετικά τίμιο οικονομικά, από Σεπτέμβρη θα γίνει δοκιμή με επιπλέον προσθήκη σκέτου 2-Aminoisoheptane!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-07-16 06:53 #28
    Προεπιλογή pre
    πρωτη δοκιμη ,γευση στραμπερι λαιμ μετρια σε σχεση με το nanο vapor που περνω εδω καιρο .ειχα καιρο να νιωσω τοσο τα τσιμπιματα απο αλανινη μεχρι και 50 λαεπτα αφου το πηρα ,απο ενεργεια ηταν καλο αλλα απο πρηξιμο που περιμενα λογο συστατικων να ειναι τοπ δεν εμεινα ευχαριστημενος σε σχεση με οτι ειχα συνηθισει παροτι ημουν σε ΜΕΡΑ με πολυ υδατανθρακα (ΚΑΝΩ ΚΥΚΛΙΚΗ ΛΥΨΗ ΥΔΑΤ/ΚΑ).ισωσ ημουν σε κακη μερα ,θα δω τις επομενες μερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-07-16 12:54 #29
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    επιτελους ενα προεξασκητικο που δεν σου βαζει μεσα στα συστατικα ντε και καλα κρεατινη αν θες την προσθετεις μονος σου.καλο φαινεται θα το δοκιμασω οταν τελειωσουν τα nls
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-07-16 09:10 #30
    Προεπιλογή
    Τελικά το δοκίμασα σε γεύση κεράσι. Πολύ καλό. Κάνει όλα όσα λέει. Κάποια (ασπράκια) που μένουν στο ποτήρι μου είπε ο πωλητής ότι είναι από την γλυκερόλη, που σε σκόνη δεν διαλύεται εντελώς. Είναι δύο εβδομάδες τώρα που το παίρνω και παρά τις ζέστες, η προπόνηση βγαίνει άνετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία