Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 173
  1. 22-01-09 20:07 #1
    Προεπιλογή 4 month transformation project
    Λοιπον αρκετο καιρο εμεινα στασιμος κανοντας κοτσανες.Ειμαι τωρα ακομη(!!!!)στα 70 κιλα,ναι μεν εχω ανεβασει δυναμη αρκετα σε αυτο το διαστημα,και βλεπω μια μικρη διαφορα στο στηθος,αλλα με τις κοτσανε ςπου κανω στην διατροφη δεν βλεπω προοδο αλλη.Δυκεφαλοι εχουνε κολησει στα 33 εκ.θα κανω το εξης "πειραμα-προγραμμα" γι ατους επομενους 4 μηνες...

    Φεβρουαριος Static Contraction
    Μαρτιος 5Χ5
    Απριλιος Η.Ι.Τ
    Μαιος 5Χ5Χ5

    Μετα Ιουνιο θα κανω καποιο καθαρα για υπερτροφια(εμ τι,4 μηνς θα χτιζουμε μονο δυναμη?)και μετα θα κανω ποστ φωτο και στοιχει,κιλα...κτλ κτλ

    Πρωτη φαση,στοχος για τους πρωτους 2 μηνες ειναι τα 75 κιλα.Το πιθανοτερο ειναι να παρω ισως λιγοτερα,λογο τους οτι τα προγραμματα ειναι κυριως για δυναμη.Στους 4 μηνες πανω,στοχος ειναι τα 77-80 κιλα με ενα καλο ποσοστο σωματικου λοιπους αναλογο με το τωρινο μου.Δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι εφικτο,αλλα το ταξιδι ξεκιναει απο την Τριτη που μας ερχετε.Στο μεσο διαστημα κοιταω για διατορφη κτλ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-09 20:17 #2
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    καλή αρχή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-09 20:21 #3
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    good luck
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-09 20:29 #4
    Προεπιλογή
    Τα προγραμματα που διαλεξες ειναι καλα και δοσμενα απο τουσ μεγαλυτερουσ προπονητες που υπαρχουν σημερα.
    Ασε τις ενοχες και ΦΑΕ ΦΑΕ ΦΑΕ
    Παρτο χαμπαρι δεν γινεται μυικη μαζα χωρις κοιλιτσα και λιπος απλα δεν γινεται.Μεινε μακρυα απο συμπληρωματα διατροφης.Κατα τη γνωμη μου τιποτα δεν κανουν απλα τα κονομανε αλλοι πανω στην πλατη τη δικη σου.
    Μην κανεις καμμια ιδιαιτερη διατροφη.Τρωγε οχι εχει το σπιτικο σου και η μανουλα σου.
    Για μενα αυτο που λενε πως η διατροφη ειναι το 80% της επιτυχιας ειναι μυθος.
    Ασε την προπονηση να σου γινει χομπυ και συνηθεια ευχαριστη στη ζωη σου κι οχι αυτοσκοπος του στυλ "ποτε θα γινω" κλπ κλπ
    Κανε προπονηση τιμια και οταν βγεις απο το γυμναστηριο γινε φυσιολογικος ανθρωπος,πηγαινε για καφε,κατσε παιξε ενα παιγνιδι,φλερταρε καμμια γκομενιτσα κλπ κλπ.Σε γενικες γραμμες κανε τα προγραμματα αυτα και θα εισαι καλυτερος και πανω απ ολα φυσικος.Προς Θεου ΜΗΝ παρεις αναβολικα και ουσιες εκτος κι αν εχεις σκοπο να γινεις επαγελλματιας ββερ.
    Ολα μια ιδεα ειναι φιλε μου και παροδικα.Σου ευχομαι καλη αρχη και καλες προπονησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-09 20:31 #5
    Προεπιλογή
    Ετσι σιγα σιγα,αλλος ενας για δυναμη παιδεια
    Μεγεια το λογκ φιλε και ελπιζω να πετυχεις τον στοχο σου με το παραπανω!!!Φανταζομαι να εχεις διαβασει αναλυτικα για τα προγραμματα που πας να κανεις και να τα ξερεις ωστε να τα εκτελεσεισ σωστα και εχω μια απορια,να απαντησει ο φωτης αν ειναι,το στατικ δεν ειναι λιγο πολυ να κανεις ενα μηνα μονο στατικες?
    Παντως πολυ καλη κινηση...καλη συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-09 20:34 #6
    Προεπιλογή
    http://www.teenbodybuilding.com/steh4.htm
    για το static
    Προσωπικα θα το δοκιμαζα για 3 μηνες σερι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-09 20:36 #7
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Aπορια μηπως δεν ειναι σε επιπεδο να αλαζει προπονηση ανα 1 μηνα(χωρις παρεξηγηση για το επιπεδο αλλα απο οτι θυμαμε κανεις κατω απο 5 χρονια)
    ?
    Θα προλαβει να συλεξει τα πλεονεκτηματα η πανω στην εισπραξη θα φευγει

    μεγαλε φωτη εδω θελω καθαρα την γνωμη σου γιατι τα κανεις μια ζωη αυτα

    ξερω εσυ ειχες κατι παρμοιο αλλα εχεις καποιο προυπηρεσια πως να το κανουμε.



    Καλη τυχη στον στοχο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-09 20:39 #8
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    και την γνώμη του rambo θέλω εγώ
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-09 20:47 #9
    Προεπιλογή
    To 4 μηνο που ανεφερε παει περιπατο.
    Θα κανει στατικο προγραμμα 2-3 μηνες σερι.Ο δεικτης για να καταλαβει οτι δεν τον παιρνει αλλο με στατικες ειναι τα κιλα που κραταει καθε φορα.
    Πρεπει σε καθε προπονηση να γινεται ολοενα και πιο δυνατος.Δεν θα ανεβασει ποτε τους χρονους που κραταει το βαρος (αυτοι θα ειναι αυστηρα απο 7-10 δευτερολεπτα) αλλα αντι αυτου θα βαζει καθε φορα περισσοτερα κιλα πανω στην μπαρα.Αν δεν κανει προοδουσ στο ανεβασμα των κιλων τοτε την επομενη φορα που θα κανει προπονηση δεν θα κανει καθολου προπονηση το σημειο που ηταν στασιμος.Π.χ. αν κολλησε στο στηθος την επομενη φορα δεν θα κανει προπονηση στηθους απλα!Οταν θα καταλαβει οτι δεν ανεβαει κιλα για 2 εβδομαδες τοτε αλλαζει το προγραμμα και κανει De Lorme συστημα για αλλους 2 μηνες.Απο 1 μηνα κανει 5Χ5Χ5,ΗΙΤ2,και 3Χ3.
    Αλλη μια ενδιαφερουσα παραλλαγη σε προγραμματα που συνδιαζουν ββ με παουερλιφτινγ ειναι η παρακατω

    http://www.bodybuilding.com/fun/mahler59.htm
    αλλα αστο για του χρονου ετσι?Μην σου ερθουν αποτομα απο τωρα και
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-09 20:49 #10
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ωραίος ο Φωτάρας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-09 20:52 #11
    Προεπιλογή
    Φιλε embrance θα πας πολυ καλα στο υποσχομαι.Χωρις φαι ομως δυναμη δεν εχει το καταλαβες καλα αυτο?
    Θα το διαπιστωσεις στην πορεια οταν θα σουρθει ζαλαδα πανω στις επαναληψεις και θα ψαχνεις κουβαδακι για
    Σε τρομαξα αρκετα η δε μασας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-09 20:54 #12
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    πολύ περίπλοκα όλα αυτά τα πράγματα προγράμματα κλπ κλπ
    χάνεσαι λίγο
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-09 20:59 #13
    Προεπιλογή
    Ωραιος φωταρα ειδικα το πρωτο ποστ πολυ μου αρεσε
    Και οσο για το κουβαδακι λολ Μην τα λετε αυτα πρεπει να τα ανακαλυπτουν μονοι τους

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SiCkOheL
    πολύ περίπλοκα όλα αυτά τα πράγματα προγράμματα κλπ κλπ χάνεσαι λίγο
    Ειναι απλα να καταλαβεις την λογικη τους,δεν ειναι κατι δυσκολο...ψαξε και στο ιντερνετ με τα ονοματα των προγραμματον να τα βρεις σε ξενα σιτες αν θες να τα καταλαβεις καλυτερα...αν και υπαρχουν ηδη στο φορουμ τα περισσοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-09 21:00 #14
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    ok steve thanx
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-09 21:12 #15
    Προεπιλογή
    Θα ποσταρω μια λιστα απο τα χειροτερα προγραμματα που εχω κανει που δεν δινουν καμμια αν αναπτυξη φυσικα,καθως επισης και μια σειρα απο μεγαλες μαμακιες που καναμε οταν ημασταν πιτσιρικαδες και πρωτοπηγαιναμε γυμναστηριο.Το πως δεν σακατευτηκαμε φυλαξε Ο ΘΕΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΟΣ.
    Πιστευω πως οι πιο ειδικοι του φορουμ θα συμφωνησουν με μενα αλλα παρακαλω να με διορθωσουν αν κατι δεν ειναι σωστο.
    Επισης οι πιτσιρικαδες θα καταλαβετε για ποιο λογο με πιανουν τα διαολια μου οταν διαβαζω το τι κανετε στον εαυτο σας στη στηλη των προγραμματων γυμναστικης του φορουμ.
    Προς Θεου δεν ειμαι ειδημονας ουτε ξερολας αλλωστε εγω εκανα αλλο αθλημα αλλα γνωριζω τι πονο εχει το σιδερο και δεν θελω κανεις να παιδευεταιο και να μην παιρνει τιποτα οπως εκανα εγω και κατι αλλα παλληκαρακια για χρονια!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 12 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread