Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 19-07-16 15:27 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καιρος να αρχισεις να βαζεις φιναστεριδη στο post workout γευμα
    Αν μου πεσουν θα παω να μου τα φυτεψουν,οχι να παρω τετοια σκευασματα(ξερω οτι το λες για πλακα αραξε)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-16 16:08 #17
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει ομως οτι η μεταμοσχευση δε λεει και πολλα.. Εχουν διαφορα οι υπαρχουσες τριχες απο τις νεες.

    Περα απ την πλακα, εχει να προτεινει κανεις καποιο συμπληρωμα, ελαιο, ειδικο σαμπουαν κλπ για τη μειωση της τριχοπτωσης; Σε μενα που τα εχω μακρια απ το 09 παρατηρω το εξης κουλο.. Η μονη τριχοπτωση που παρατηρω ειναι στις ακρες επειδη βαριεμαι να τα ξεμπερδευω και τα βουρτιζω με αποτελεσμα να σπανε. Ουτε τριχες στο μαξιλαρι-λουσιμο κλπ αλλα παρατηρω οτι αρχιζω και αραιωνω στο πανω μερος κοντα στο τριχωτο και ξενερωνω.


    Και κατι αλλο τωρα που θυμηθηκα.. Μου φαινεται λογικο πολλοι ΒΒ να το ξυριζουν γιατι οσο μικρο φαινεται το κεφαλι τοσο μεγαλυτερο και πιο φαρδυ δειχνει το σωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-07-16 16:11 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μου φαινεται λογικο πολλοι ΒΒ να το ξυριζουν γιατι οσο μικρο φαινεται το κεφαλι τοσο μεγαλυτερο και πιο φαρδυ δειχνει το σωμα.
    αχαχα, ειναι πανω κατω αυτο που λενε κ για το αντιστοιχο στο κατω κεφαλι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-07-16 16:21 #19
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Χαχα ακριβως! Η παροιμια που αρεσει πολυ στον Ηλια και τη λεει συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-16 16:31 #20
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThomasK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότεροι άντρες καραφλιαζουν. Προφανώς αυτοί οι "body builders" που αναφερεσε δεν ασχολούνται και τόσο αθώα με το άθλημα
    Στον ατελειωτο καταλογο με τα γελοια προιοντα καποτε ειχαν βγαλει και σπρευ με μαυρο χρωμα "ειδικο", δεν ξερω τι το ιδιατερο ειχε, παντως στην κυριολεξια εβαφες το τριχωτο. Υποτιθεται γινοταν πιο πυκνα τα μαλια.
    Εγω οταν τα χασω ολα θα κανω το συστημα που αφηνεις μακρια απο την μια μερια και τα περνας απεναντι. Το γελιο δινει ζωη και πρεπει να βοηθαμε τους γυρω μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-16 16:49 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Εγω οταν τα χασω ολα θα κανω το συστημα που αφηνεις μακρια απο την μια μερια και τα περνας απεναντι
    Το λεγόμενο μαλλί δάνειο....Ο θείος μου το κάνει ακόμα...έχει γέλιο όταν φυσάει κόντρα
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-16 16:51 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι το μαλλι "φυκι" οπως τα παει κ τα φερνει η θαλλασσουλα, ετσι πανε κ αυτα με τον αγερα

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-16 17:07 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχα ακριβως! Η παροιμια που αρεσει πολυ στον Ηλια και τη λεει συνεχεια

    ναι της κοντής ψ@λής οι τρίχες φταίνε

    αν είναι γεννετικό να μαδήσει κάποιος θα μαδήσει το θεό μπάρμπα να έχει , απο κεί και πέρα η διατροφή η άσκηση η καλή ψυχολογικη και φυσική κατάσταση ευνοούν την υγεία των μαλιών
    εγω πάντως 30 χρόνια βάρη και παραπάνω δεν άφησα φαλάκρα , βέβαια παλιότερα σαν μοκετα ήταν το κεφάλι μου αλλα πάλι κρατανε
    οι παρενέργειες των στεροειδών συμπεριλαμβάνουν και το μάδημα των μαλιών αλλα όχι να λέμε και όποιος κάνει βάρη θα καραφλιάσει
    άλλωστε βλέπουμε πλέον συχνό φαινόμενο και δεν πάνε να φυτεψουν γιατι δείχνουν άσχημα σαν βούρτσες τα κεφάλια και τωρα η μόδα είναι ότι φεύγει απο πάνω το αφήνουν απο κάτω σε μούσι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-16 17:15 #24
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrosbmw123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λες φαρμακο?
    ντεπον
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-16 19:35 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακουσει ομως οτι η μεταμοσχευση δε λεει και πολλα.. Εχουν διαφορα οι υπαρχουσες τριχες απο τις νεες.

    Περα απ την πλακα, εχει να προτεινει κανεις καποιο συμπληρωμα, ελαιο, ειδικο σαμπουαν κλπ για τη μειωση της τριχοπτωσης; Σε μενα που τα εχω μακρια απ το 09 παρατηρω το εξης κουλο.. Η μονη τριχοπτωση που παρατηρω ειναι στις ακρες επειδη βαριεμαι να τα ξεμπερδευω και τα βουρτιζω με αποτελεσμα να σπανε. Ουτε τριχες στο μαξιλαρι-λουσιμο κλπ αλλα παρατηρω οτι αρχιζω και αραιωνω στο πανω μερος κοντα στο τριχωτο και ξενερωνω.


    Και κατι αλλο τωρα που θυμηθηκα.. Μου φαινεται λογικο πολλοι ΒΒ να το ξυριζουν γιατι οσο μικρο φαινεται το κεφαλι τοσο μεγαλυτερο και πιο φαρδυ δειχνει το σωμα.
    Εγώ ξέρω ότι το δαφνελαιο κάνει για τριχοπτωση και για να βελτιώσει την όψη της τριχας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-16 19:36 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ατελειωτο καταλογο με τα γελοια προιοντα καποτε ειχαν βγαλει και σπρευ με μαυρο χρωμα "ειδικο", δεν ξερω τι το ιδιατερο ειχε, παντως στην κυριολεξια εβαφες το τριχωτο. Υποτιθεται γινοταν πιο πυκνα τα μαλια.
    Εγω οταν τα χασω ολα θα κανω το συστημα που αφηνεις μακρια απο την μια μερια και τα περνας απεναντι. Το γελιο δινει ζωη και πρεπει να βοηθαμε τους γυρω μας
    Χαχαχαχαχα σωστός!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-16 19:39 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον ατελειωτο καταλογο με τα γελοια προιοντα καποτε ειχαν βγαλει και σπρευ με μαυρο χρωμα "ειδικο", δεν ξερω τι το ιδιατερο ειχε, παντως στην κυριολεξια εβαφες το τριχωτο. Υποτιθεται γινοταν πιο πυκνα τα μαλια.
    Εγω οταν τα χασω ολα θα κανω το συστημα που αφηνεις μακρια απο την μια μερια και τα περνας απεναντι. Το γελιο δινει ζωη και πρεπει να βοηθαμε τους γυρω μας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι της κοντής ψ@λής οι τρίχες φταίνε

    αν είναι γεννετικό να μαδήσει κάποιος θα μαδήσει το θεό μπάρμπα να έχει , απο κεί και πέρα η διατροφή η άσκηση η καλή ψυχολογικη και φυσική κατάσταση ευνοούν την υγεία των μαλιών
    εγω πάντως 30 χρόνια βάρη και παραπάνω δεν άφησα φαλάκρα , βέβαια παλιότερα σαν μοκετα ήταν το κεφάλι μου αλλα πάλι κρατανε
    οι παρενέργειες των στεροειδών συμπεριλαμβάνουν και το μάδημα των μαλιών αλλα όχι να λέμε και όποιος κάνει βάρη θα καραφλιάσει
    άλλωστε βλέπουμε πλέον συχνό φαινόμενο και δεν πάνε να φυτεψουν γιατι δείχνουν άσχημα σαν βούρτσες τα κεφάλια και τωρα η μόδα είναι ότι φεύγει απο πάνω το αφήνουν απο κάτω σε μούσι
    Έχω παρατηρήσει ότι όσοι καραφλα συνήθως είναι πολύ τριχωτο στο υπόλοιπο σώμα και στα μουσια και λογικά επειδή τους μεγαλώνουν γρήγορα βαριούνται να τα ξυριζουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12