Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 27
  1. 18-07-16 12:44 #1
    Προεπιλογή Σχεση bodybuilding και φαλακρα!
    Γεια σας παιδια.Η ερωτηση μου ειναι ισως χαζη.Παλια ειχα διαβασει ενα αρθρο το οποιο δεν θυμαμαι που το βρηκα(οχι εδω μεσα) οτι οποιοι ασχολουντε με τα βαρη συνηθος χανουν τα μαλλια τους.Αυτο ισχυει?Εγω παντος τα περισσοτερα ατομα που βλεπω και ασχολουντε εχω παρατηρησει οτι μπροστα στο μετωπο και στους κροταφουν πηγαινει προς τα μεσα το μαλλι,δλδ πεφτει.Ξερεις κανεις περισσοτερο για το θεμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-16 01:27 #2
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    οχι δεν ισχυει. οι άντρες έτσι κ αλλιώς καραφλιάζουν σε ένα σεβαστό ποσοστό νωρίς
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-07-16 01:35 #3
    Προεπιλογή
    Οι περισσότεροι άντρες καραφλιαζουν. Προφανώς αυτοί οι "body builders" που αναφερεσε δεν ασχολούνται και τόσο αθώα με το άθλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-07-16 10:13 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καιρος να αρχισεις να βαζεις φιναστεριδη στο post workout γευμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 19-07-16 στις 10:20
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-16 10:34 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavrosbmw123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια.Η ερωτηση μου ειναι ισως χαζη.Παλια ειχα διαβασει ενα αρθρο το οποιο δεν θυμαμαι που το βρηκα(οχι εδω μεσα) οτι οποιοι ασχολουντε με τα βαρη συνηθος χανουν τα μαλλια τους.Αυτο ισχυει?Εγω παντος τα περισσοτερα ατομα που βλεπω και ασχολουντε εχω παρατηρησει οτι μπροστα στο μετωπο και στους κροταφουν πηγαινει προς τα μεσα το μαλλι,δλδ πεφτει.Ξερεις κανεις περισσοτερο για το θεμα?
    οχι δεν ισχυει απλα ηταν να κραφλιασουν και καραφλιασαν βεβαια υπαρχουν καποιοι που απλα ξυριζουν το κεφαλι τους γιατι τους αρεσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-16 14:04 #6

    Εγγραφή
    30-11-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    1.953
    Προεπιλογή
    βεβαια ειναι γεγονος οτι η αυξημενη τεστοστερονη στον οργανισμο προκαλει τριχοφυια στο σωμα και τριχοπτωση στην κεφαλη . ισως λοιπον και να υπαρχει μια μικρη σχεση
    Έρωτας είναι να αφήσει στη μέση το πιτόγυρο για να σου απαντήσει στο μήνυμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-16 14:20 #7
    Προεπιλογή
    Ούτε κατα διάνοια να ακολουθήσεις την συμβουλή της Feth!
    Απορώ πως προτείνουν έτσι εύκολα μια ουσία που προκαλεί στυτική δυσλειτουργία!


    Εάν έχεις προδιάθεση φιλε να χάσεις κάποια μαλλιά (DNA) θα τα χάσεις ότι και να κανεις.
    Κάποια συμπληρώματα αθώα ή μη ίσως επιταχύνουν αυτή τη διαδικασία.

    Εάν δεν έχεις προδιάθεση να χάσεις μαλλιά τότε οτιδήποτε και να πάρεις πολύ απλά δεν θα χάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-16 14:22 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Όλοι κάποια στιγμή θα καραφλιάσουμε φίλε μου....Καλύτερα να είσαι μυώδης και καράφλας παρά σκέτο καράφλας

    αλλά όχι δεν ισχύει αυτό που ρώτησες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_ : 19-07-16 στις 14:25
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-16 14:28 #9
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MALE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε κατα διάνοια να ακολουθήσεις την συμβουλή της Feth!
    Απορώ πως προτείνουν έτσι εύκολα μια ουσία που προκαλεί στυτική δυσλειτουργία!

    1ον ειμαι γένους αρσενικού και 2ον το ποστ μου ηταν σαρκαστικου υφους λολ, oπως ειπαν και τα παιδια οι αντρες καραφλιαζουν και ξεκιναει η αραιωση απο κροταφους κ.ο.κ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-16 14:31 #10
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    ασε μωρή φεθ που είσαι αρσενική... ποιον δουλεύεις τώρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-16 14:51 #11
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beegee Εμφάνιση μηνυμάτων
    βεβαια ειναι γεγονος οτι η αυξημενη τεστοστερονη στον οργανισμο προκαλει τριχοφυια στο σωμα και τριχοπτωση στην κεφαλη . ισως λοιπον και να υπαρχει μια μικρη σχεση
    +1 σε αυτο προδιαθεση σε συνδιασμο με φαρμακο θα αποχαιρετησεις μαλλια μια ωρα αρχιτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-16 14:54 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον ειμαι γένους αρσενικού και 2ον το ποστ μου ηταν σαρκαστικου υφους λολ, oπως ειπαν και τα παιδια οι αντρες καραφλιαζουν και ξεκιναει η αραιωση απο κροταφους κ.ο.κ
    Αν έκανες πλακα ok.

    Ναι σαφώς όταν αραιώνουν οι κρόταφοι είναι ένα δείγμα ότι αραιώνεις. Απλά εξηγώ στον φίλο πως το γυμναστήριο μπορεί να επηρεάσει μονο όσους έχουν προδιάθεση να χάσουν κάποια μαλλιά, να την επιταχύνουν. Όχι τα βάρη από μονα τους, πιθανών κάποια συμπληρώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-07-16 15:22 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 σε αυτο προδιαθεση σε συνδιασμο με φαρμακο θα αποχαιρετησεις μαλλια μια ωρα αρχιτερα
    Οταν λες φαρμακο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-16 15:24 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν ισχυει απλα ηταν να κραφλιασουν και καραφλιασαν βεβαια υπαρχουν καποιοι που απλα ξυριζουν το κεφαλι τους γιατι τους αρεσει
    Ενταξη εδω που τα λεμε φαινεται ολοκαθαρα ποιος ξυριζει το κεφαλι γτ του αρεσει και ποιος γτ ειναι καραφλας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-07-16 15:25 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThomasK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότεροι άντρες καραφλιαζουν. Προφανώς αυτοί οι "body builders" που αναφερεσε δεν ασχολούνται και τόσο αθώα με το άθλημα
    Δηλαδη λες οτι μαλλον αυτοι περνουν τεστο?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία