Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 30-05-10 21:17 #16
    Προεπιλογή
    γεια σου....ωραια οσα ειπες!!!απλα για την εγχειρηση θελω να μαθω περισσοτερες πληροφοριες....μπορει να γινει στην ελλαδα και που,ποσο κοστιζει και τι συναιπειες εχει...ευχαριστω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-10-11 14:27 #17
    Προεπιλογή skafoidis thorakas
    gia sas pedia...ime 16 sta 17 kai exo ekana enxirisi sto skafoidi thoraka sovaro kiolas..
    epidi dn nomizo na ksanampo sto foroum giati mperdeuome afino to profil mou sto fb
    kanteme etima kai stilte me minima gia na ksero oti ine gia auto to thema..
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001976825386
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-11 21:54 #18
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδια!
    εχω σκαφοειδη θωρακα αρκετα εμφανες και μετα απο πολλα πολλα χρονια σκεψης-γυμναστικης και ερευνας αποφασισα τωρα στα 19 μου να κανω την εγχειρηση nuss αλλα θα ηθελα να μου συστεισετε το γιατρο που πηγατε για να ξερω οτι εχει μια αλφα εμπειρια αλλα και να ξερω που θα απεφθηνθω, μην παω στην τυχη...αν ειναι δυνατον να μαθαινα και μια τιμουλα κατα προσεγγιση ακομα καλυτερα!
    Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-03-12 23:14 #19
    Προεπιλογή xmbfml
    tsakale exw kanei thn egxeirhsh.petyxe se megalo pososto alla na ksereis oi metegxeiritikoi ponoi einai san na ekanes mhnisko xiastous mazi eis 3ploun...mou kostise 7 xiliarika sto diabalkaniko.an ontws thes na thn kaneis pane ekei na se eksetasoun kai tha se katatopisoun...


    ***Γράφουμε Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ*** Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-12 07:27 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stalida2008 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου....ωραια οσα ειπες!!!απλα για την εγχειρηση θελω να μαθω περισσοτερες πληροφοριες....μπορει να γινει στην ελλαδα και που,ποσο κοστιζει και τι συναιπειες εχει...ευχαριστω!!
    Καλημέρα σας,μπορεί να δώσει κάποιος περαιτέρω πληροφορίες για τα παραπάνω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-13 10:49 #21
    Προεπιλογή για σας
    Ειμαι 16 χρονων και εχω δει τις πιο πανω φοτογραφιες
    Εχω προσεξει στο στηθος μου οτι ειναι λιγο προς τα μεσα η μια πλευρα αλλα οχι τοσο πολη και δεν το εχω απο γεννησιμιο μου
    ειχα κτηπισει μια φορα οταν ημουν μικρος ειχα πεσει απο περιπου 2.5 με 3 μετρα υψος πιστευω οτι θα μπορουσε να ειναι χονδροπλευριτιδα
    αλλα δεν γνωριζω εσεις τι πιστευετε ? Θα στηλω καπιες φωτογραφιες αργοτερα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-10-16 05:45 #22

    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Ο σκαφοειδής θώρακας είναι πάντα στο κέντρο ανάμεσα από το στήθος? Εμένα το δεξί μου στήθος φαίνετε λίγο "πατημένο" μόνο το δεξί, ξεκάθαρα από την μία μεριά δηλαδή και ψηλά. Εκεί που "πιάνει" ο επικλινής για να σας δώσω να καταλάβετε. Ο ορθοπεδικός μου είπε ότι οφείλετε σε μια μικρή σκολίωση που μου μεινε από τα εφηβικά μου χρόνια (ήταν αρκετά μεγαλύτερη) Μιλάμε για το ίδιο πράμα ή είναι άσχετο? Και κάτι ακόμα, σε περίπτωση που βάλω όγκο, η διαφορά θα σβήσει ή μήπως θα είναι πιο εμφανής? Πάντα αναρωτιόμουν και σκοπεύω να κάνω υπερθερμιδική για τους επόμενους μήνες για πρώτη φορά.. :/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12