Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 03-08-16 00:00 #1
    Προεπιλογή Βάρη και κολύμβηση
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία από συνδυασμό των δύο και περίπου ποιος είναι ένας ιδανικός/προτεινόμενος συνδυασμός προπονήσεων την εβδομάδα (είμαι 1,85/80 kg) (Ας πούμε 3 μέρες προπονήσεις βάρη και άλλες 2 μέρες μόνο κολύμπι για αερόβιο). Γενικά έχω σκοπό να αυξήσω όγκο αλλά να μην πάρω περιττά κιλά (no bulking) κι έχω υπομονή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-08-16 00:27 #2
    Προεπιλογή
    Εγώ κάνω συνδιασμο των δύο προπονήσεων. Όσο για το ποιο είναι το κατάλληλο πλάνο θα σου έλεγα να ακούς το σώμα σου. Μια χαρά βέβαια ακούγεται το 3 βάρη και 2 κολύμπι απλά δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι στάνταρ ή ιδανικό/προτεινόμενο . Το μόνο που θα σου πρότεινα είναι να μην πλακώνεσαι στο κολύμπι μετά ή πριν από ημέρα στήθους ή ώμων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-08-16 01:54 #3
    Προεπιλογή
    εξαρταται τι θες να κανεις παντα!! τι στοχο εχεις? θες να εισαι καλος στο κολυμπη? θες να εισαι καλος στο γυμναστηριο και αν ναι σε τι? σε δυναμη η ογκο?

    Εαν θες λιγο απ ολα, τοτε 3 φορες γυμναστηριο και 3 φορες κολυμπη (παντα σε διαφορετικες μερες το ενα απ το αλλο) ειναι οτι πρεπει. Ισα ισα το ενα θα σε βοηθα να αναρωσεις απ το αλλο,οποτε σιγουρα θα εχεις εκπληκτικη προοδο και στα 2 αρκετα συντομα!
    Απάντηση με παράθεση