Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 26-08-16 15:23 #1
    Προεπιλογή Να συνεχισω το συμπληρωμα?
    Προσφατα αγορασα τo ιron mass tou schwarzenegger. Την πρωτη φορα λοιπον μου προκαλεσε ευκοιλια ενω τις επομενες δυο φορες που δοκιμασα, προκαλεσε "διαταραχες" στο στομαχι. Ειναι φυσιολογικα αυτα η θα πρεπει να σταματησω τη χρηση του προιοντος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-08-16 15:25 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ρωτας αυτο που θες στο θεμα του συμπληρωματος, δεν ειναι αναγκη να ανοιξεις αλλο θεμα.
    αφου σε πειραξε, εσυ τι λες θα συνεχισεις να το παιρνεις?
    αρκετες φορες τυχαινει αυτο με συμπληρωματα, κ μενα με εχουν πειραξει με παρομοιο τροπο αρκετα στο παρελθον..φυσικα κ τα σταματησα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-08-16 18:39 #3
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Εαν αυτες τις φορες που σε πειραξε πηρες την πληρη δοση θα ελεγα μια τελευταια ευκαιρια με την μιση δοση.
    Εαν παει καλα θα συνεχιζα ετσι. Εννοειται αυτο σε κουτι που πηρες εσυ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ με ημερομηνια ληξης που δεν εχει περασει. Εαν δεν παει καλα, οτι σου ειπε ο beef, σκουπιδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-08-16 18:50 #4
    Προεπιλογή
    Εχε στα υποψιν σου οτι εχει κρεατινη μεσα.Εχεις ξαναπαρει?Εχω ακουσει περιπτωση γνωστου που η κρεατινη τον εστελνε τουαλετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-08-16 22:03 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ns13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχε στα υποψιν σου οτι εχει κρεατινη μεσα.Εχεις ξαναπαρει?Εχω ακουσει περιπτωση γνωστου που η κρεατινη τον εστελνε τουαλετα.

    Ναι το γνωριζω, κ οχι δεν εχω ξαναπαρει
    Απάντηση με παράθεση