Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Θα είναι στην πρώτη εξάδα ο Κevin Levrone;

Ψήφισαν
40. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΑΙ

    19 47,50%
  • OXI

    21 52,50%
Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 54
  1. 09-09-16 23:52 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου έχεις άδικο σ'αυτό...Γτ δεν τιμάει το άθλημα; Τι φταίει ο Levrone; Αν δεν είναι οι άλλοι καλυτεροί του γτ να μην πάρει την θέση?
    Εγώ δε λέω αν είναι καλύτερος να μη νικήσει.
    Εγώ λέω ότι στο μυαλό το δικό μου , το Ολυμπια είναι μια χρονια προσπάθεια , με πίστη και προπόνηση και βέβαια φουλ φάρμακο. Τα γονίδια είναι αδιαφορα.

    Την τρελή ποσότητα φαρμάκου(που κάνει το κουμάντο εν τελει) την "ξεχναμε" στο βωμό της χρόνιας προσπαθειας , της πιστής διατροφής, της καλής ζωής , της εμπειρίας στην προπόνηση , και ξέρω γω τι...

    Τώρα αν σ ένα που είναι ονομα στό χώρο , αρκούν στα 52 του 2 χρόνια προπόνησης για να γυρίσει στην 6αδα, τότε μήπως και δεν είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα? Έτσι εύκολα μπαίνει κάποιος στην εξάδα? Δεν είναι τυχαίος αυτός ο κάποιος, αλλα τόσο σύντομο διάστημα για να μπεις σε μια εξάδα ίσως σημαίνει ότι το άθλημα ε δεν είναι και τόσο δύσκολο, τι λέτε? Ή μήπως ένα τσουβάλι φάρμακα αρκεί για να νικησει ένας προερχόμενος από μακροχρονια αποχή 52αρης ενα ενεργό με 20 χρόνια σερί 35αρη?

    Και κάτι ακόμα.. Αν κατέβαινε ο Κατλερ μετά αποχή λίγων χρόνων που όπου και αν τον δούμε είναι πεσμένος αλλά τούμπανο , μπορεί να μην το λεγα. Αλλά ο Λεβρον είχε γίνει αγνωριστος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-09-16 00:15 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δε λέω αν είναι καλύτερος να μη νικήσει.
    Εγώ λέω ότι στο μυαλό το δικό μου , το Ολυμπια είναι μια χρονια προσπάθεια , με πίστη και προπόνηση και βέβαια φουλ φάρμακο. Τα γονίδια είναι αδιαφορα.

    Την τρελή ποσότητα φαρμάκου(που κάνει το κουμάντο εν τελει) την "ξεχναμε" στο βωμό της χρόνιας προσπαθειας , της πιστής διατροφής, της καλής ζωής , της εμπειρίας στην προπόνηση , και ξέρω γω τι...

    Τώρα αν σ ένα που είναι ονομα στό χώρο , αρκούν στα 52 του 2 χρόνια προπόνησης για να γυρίσει στην 6αδα, τότε μήπως και δεν είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα? Έτσι εύκολα μπαίνει κάποιος στην εξάδα? Δεν είναι τυχαίος αυτός ο κάποιος, αλλα τόσο σύντομο διάστημα για να μπεις σε μια εξάδα ίσως σημαίνει ότι το άθλημα ε δεν είναι και τόσο δύσκολο, τι λέτε? Ή μήπως ένα τσουβάλι φάρμακα αρκεί για να νικησει ένας προερχόμενος από μακροχρονια αποχή 52αρης ενα ενεργό με 20 χρόνια σερί 35αρη?

    Και κάτι ακόμα.. Αν κατέβαινε ο Κατλερ μετά αποχή λίγων χρόνων που όπου και αν τον δούμε είναι πεσμένος αλλά τούμπανο , μπορεί να μην το λεγα. Αλλά ο Λεβρον είχε γίνει αγνωριστος...

    Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα δυσκολίας ή όχι αθλήματος....ο συλλογισμός σου έχει κενά για τους εξής λόγους:

    1) Δεν συζητάμε για το επίπεδο του αθλήματος γενικά και αόριστα....Συζητάμε για το επίπεδο του αθλήματος ΤΩΡΑ. Δεν λέμε να μπει 6άδα μαζί με Yates, Coleman, Wheeler, Ray κλπ κλπ. Δεν ακυρώνω τους σημερινούς αθλητές αλλά ήδη είναι εκτός Dennis Wolf και Kai Greene που κατά την γνώμη μου υπό κανονικές συνθήκες θα ήταν μέσα στην 6άδα.
    2) Γενικά ο Levrone είχε την τάση να κάνε τρελές μεταμορφώσεις σε μικρό χρονικό διάστημα απ'όσο έχω ακούσει με ότι αυτό συνεπάγεται...
    3) Ένας 52χρονος με την "κατάλληλη βοήθεια" και αν είναι balls to the wall αυτά τα δύο χρόνια γτ να μην το καταφέρει?
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-09-16 00:16 #18
    Προεπιλογή
    Ε οχι κ τα γονιδια ειναι αδιαφορα ρε γιατρε! Θελεις να το δει ο κουμπαρος σου κ να ξαναπει οτι δεν κανουν ολες οι μελισσες μελι;
    Οσο για το ποσο θα μπορεσει να ''τερατοποιηθει'' ο Levrone μεσα σε δυο χρονια κ μετα απο την αδυνατη κατασταση που ηταν ,θα φανει επανω στην σκηνη.
    Οσο καλυτερος γινει τοσο προς τιμη του θα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-09-16 03:52 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ο καθένας στηρίζοντας τα λεγόμενά του έχει τα δίκια του και έχω πιάσει το νόημα των όσων λέει ο κουμπάρος μου!
    και απλα θα επαναλάβω αυτο που έχω πεί δεκάδες φορές ότι το ότι κάποιος είναι τεράστιος δεν σημαίνει ότι γυμνάζετε και πιο σκληρά (όπως νόμιζα εγω προ αμνημονεύτων χρόνων ) αλλα εξαρτάται κατ αρχήν απο τα γονίδια και τον σωματότυπο γενικότερα που όπως έχω πάλι πεί πολλες φορες και 10 άτομα να πάρουμε και να γυμναστούν το ίδιο σκληρά να παρουν όλοι τα ίδια συμπληρώματα , τα ίδια ματζούνια και όλοι καλή ζωή , πάλι θα ξεχωρίσει το ταλέντο
    γιατι έχω δεί άτομα και πολλοι φαντάζομαι να παίρνουν ότι καλύτερο και σε δοσολογίες τρελές για να γίνουν όπως θα είναι κάποιος με ψιλοπράματα ο οποίος έχει τις προδιαγραφες

    άρα με τα σημερινα δεδομένα ο όγκος είναι πιο ευκολη υπόθεση με την εξέλιξη των μαντζουνίων και την εξέλιξη των συνδιασμών που χρησιμοποιούνται , απλα χρειάζετε και η προπόνηση
    η προπόνηση δεν χρειάζετε στην περίπτωση των ζωντανών που εκτρέφονται με χημική υποστήριξη με στόχο την παραγωγή κρέατος , που απλα τρωνε και παίρνουν τα σχετικα που τα αναπτύσουν με ραγδαίους ρυθμούς

    ο Λεβρόν αν δεν ήταν παλιός πρωταθλητής και προσπαθούσε στα 52 του η απο τα 50 για να κατέβει στα 52 σε ολύμπια το πολύ πολυ για κανένα φίτνες Ολύμπια να κατέβαινε , αλλα επειδη υπάρχει η μνήμη του σώματος τα κύταρα που άδειασαν και ατρόφησαν να το πω χωριάτικα με την επανένταξη και τις γνώσεις και εμπειρία που δεδομένα έχει σε μήνες μέσα απλα θα ξαναγεμίσουν
    Απλά σε τετοια επίπεδα στην λεπτομέρεια πάλι δεν θα είναι όπως τον παλιό του εαυτό αλλα πάλι μπορεί να βγεί καλός
    και όπως σε όλους τους αγώνες σε όλα τα αθλήματα κερδίζει όχι απλα αυτός που είναι καλός αλλα αυτός που είναι καλύτερος απο τον ανταγωνισμό , για αυτο λεμε πολλες φορές απαξιωτικά σε διάφορους αγωνες με χαμηλό επίπεδο κερδίζει στούς τυφλούς ο μονόφθαλμος
    το Ολύμπια όμως είναι Ολύμπια και δεν είναι εύκολη υπόθεση αλλα δεν σημαίνει ότι ο πρώτος σωνει και καλα γυμνάζετε πιο σκληρά απο ότι ο τελευταίος και γι αυτο βγήκε πρώτος , ούτε αυτες οι μάζες είναι αποτέλεσμα πιο σκληρής δουλειάς , αυτο ενοεί ο Κουμπάρος γιατι και πρίν 30 χρόνια σκληρά γυμναζόταν αλλα έτσι δεν γινόταν
    οπότε και η θέση που θα πάρει εξαρτατε όχι μόνο απο τον Λεβρόν αλλα απο το πως θα εμφανιστούν και οι άλλοι και πόσο αντικειμενικοί θα είναι και αμερόληπτοι οι κριτές
    γιατι έχει Χιθ για εξάδα , έχει Ντέξτερ , έχει Μπιγκ Ράμυ που μπαίνει αυτός εξαδα, έχει Ροντεν (λές λίγος είναι σε σχέση με χιθ αλλα δεν τον λές και λίγο σε σχέση με λεβρόν ακόμη και στα ντουζένια του)εχει Γουινκλαρ, έχει Μαρτινεζ που μπαίνει και αυτός, έχει τον καινούριο που πάει με φόρα τον Νταλας και κανα δυο ακόμη που είναι υπολογίσιμες μονάδες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-09-16 04:42 #20
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ψήφισα όχι...

    Τον συμπαθώ πολύ σαν αθλητή και θεωρώ η φόρμα του θα είναι επιτυχημένη για την ηλικία και τα χρόνια αποχής του, αλλά ούτε για 10άδα δεν τον βλέπω. Αν μπει 10άδα θα είναι μεγάλη επιτυχία κατά τη γνώμη μου.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-09-16 07:53 #21
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δε λέω αν είναι καλύτερος να μη νικήσει.
    Εγώ λέω ότι στο μυαλό το δικό μου , το Ολυμπια είναι μια χρονια προσπάθεια , με πίστη και προπόνηση και βέβαια φουλ φάρμακο. Τα γονίδια είναι αδιαφορα.

    Την τρελή ποσότητα φαρμάκου(που κάνει το κουμάντο εν τελει) την "ξεχναμε" στο βωμό της χρόνιας προσπαθειας , της πιστής διατροφής, της καλής ζωής , της εμπειρίας στην προπόνηση , και ξέρω γω τι...

    Τώρα αν σ ένα που είναι ονομα στό χώρο , αρκούν στα 52 του 2 χρόνια προπόνησης για να γυρίσει στην 6αδα, τότε μήπως και δεν είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα? Έτσι εύκολα μπαίνει κάποιος στην εξάδα? Δεν είναι τυχαίος αυτός ο κάποιος, αλλα τόσο σύντομο διάστημα για να μπεις σε μια εξάδα ίσως σημαίνει ότι το άθλημα ε δεν είναι και τόσο δύσκολο, τι λέτε? Ή μήπως ένα τσουβάλι φάρμακα αρκεί για να νικησει ένας προερχόμενος από μακροχρονια αποχή 52αρης ενα ενεργό με 20 χρόνια σερί 35αρη?

    Και κάτι ακόμα.. Αν κατέβαινε ο Κατλερ μετά αποχή λίγων χρόνων που όπου και αν τον δούμε είναι πεσμένος αλλά τούμπανο , μπορεί να μην το λεγα. Αλλά ο Λεβρον είχε γίνει αγνωριστος...
    Συμφωνω με το σκεπτικο σου. Πιστευω οτι στο συγκεκριμενο αθλημα ουσιαστικα συναγωνιζονται οι παρανομες χημειες για να φτασεις το αποτελεσμα και την νικη (η δεξιοτητα του καθενος μπαινει σε δευτερη μοιρα καθως μιλαμε μονο για ενα ατομικο ποζαρισμα με χαμογελο, ειναι πολυ πιο δυσκολο να μπορεις να κανεις την σωστη πασα την σωστη χρονικη στιγμη στον καταλληλο συμπαικτη ή να κανεις την καταλληλη λαβη στον αντιπαλο για να τον ριξεις κατω).

    Ειδικα εαν παει καλα καποιος που στα 50 χρονια του με επιστροφη λιγοτερο απο 1-2 χρονια προπονησης τοτε ουσιαστικα το ξεφτιλιζεις μετατρεπωντας το σε αθλημα πρωτιστος καλων αναβολικων και δευτερευοντος δημοσιων σχεσεων, το ονομα που κουβαλας.
    Να πω επισης οτι ειμαι ασχετος, δεν ξερω σχεδον κανεναν περα απο τον Arnold, και οτι θεωρω ολη την φαση freak show. Τα παραπανω ειναι προσωπικη αποψη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-09-16 08:15 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Πολυ προσπαθησαν να κανουν comeback και απετυχαν . Αν ηταν ετσι απο τα ΑΑΣ τα κανουν οποτε θελουν.. Ο λεβρονε και ο Αρνι νομιζω ειναι οι μοναδικοι . Και ο κολεμαν προσπαθησε και ο Κατλερ το 2013 μετα απο μονο 1 χρονο αποχης απο το ολυμπια και τα αποτελεσματα ηταν οτι εμοιαζε σαν πιτσιρικας διπλα στους αλλους. Η μηπως ο Τζει βγηκε νατουραλ ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-09-16 09:53 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παντως αν δουμε και την εξέλιξη του Big Ramy που γυμνάζεται 5 χρονια και εφτασε Ολυμπια, με σκληρή προπόνηση όλα γίνονται
    Οταν κατεβαινε ο Λεβρόνης αυτος φορούσε πιπίλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-09-16 10:48 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων

    τοτε ουσιαστικα το ξεφτιλιζεις μετατρεπωντας το σε αθλημα πρωτιστος καλων αναβολικων και δευτερευοντος δημοσιων σχεσεων, το ονομα που κουβαλας.
    οτι δεν ξερεις πολλα πραγματα για το πως λειτουργουν ολα αυτα φανηκε απο αυτη την προταση
    αλλα γενικα το ονομα κ μονο θα βοηθησει μονο σε περιπτωση που εισαι ηδη ο τρεχων Ολυμπια..εκει παντα, υπαρχει αβαντα, οπως ο Ντοριαν ειχε παρει τιτλο με κομμενους δικεφαλους, ετσι κ ο Κολεμαν στην πορεια ειχε κανα 2 πολυ αμφιβολες νικες, ο Κατλερ το ιδιο, καθως κ προσφατα ο Χηθ..
    απειρες οι περιπτωσεις αθλητων που καταποντιστηκαν γιατι δεν ειχαν καλα συμβολαια (ζμπρωξιμο) ενω αξιζαν περισοτερο απο αλλους που πηραν καλυτερες θεσεις..
    οσο για το αλλο θεμα, για να μην το αναλυσουμε γιατι παντα καταληγει σε φαγωμαρα, ειναι μονο αυτο κ τπτ αλλο, κ οποιος θεωρει κατι διαφορετικο ας κανει ενα reality check..

    τωρα για τον Λεβρονι, ετσι κ αλλιως αυτος απο παλια στα οφ σηζον μεταμορφωνοταν στο μικρο ξαδερφακι του, οπως πολυ πετυχημενα ειχε πει για αυτον καποτε ενας αλλος κορυφαιος της ifbb..για ευνοητους λογους..αρα λοιπον, οταν μεσα σε μια διαρκεια 12 μηνων τους 6 εισαι σαν εμενα, κ τους υπολοιπους 6 κατεβαινεις κ κοντραρεις 3αδα στο Ολυμπια, τι καταλαβαινεις δλδ οτι μπορει να γινεται?

    απλα γενικα το θεμα με το Ολυμπια τα τελευταια χρονια ειναι το αδυναμο line-up, καθως ολοι επικεντρωνοται σε πολεμο εντυπωσεων πριν τον αγωνα, λογω της αυξημενης προβολης που υπαρχει απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης, κ μετα τη μερα του αγωνα οι περισοτεροι ειναι λασπη, ή τους λενε Και Γκρην, οποτε σιγουρα δεν θα παρουν πρωτη θεση..
    αρα με αυτα τα δεδομενα κ οτι τα τελευταια χρονια δεν εχει αλλαξει κατι πανω σε αυτο, οπως το βλεπω εγω δλδ, ειναι πολυ πιθανο να μπει 6αδα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-09-16 11:00 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων

    απλα γενικα το θεμα με το Ολυμπια τα τελευταια χρονια ειναι το αδυναμο line-up, καθως ολοι επικεντρωνοται σε πολεμο εντυπωσεων πριν τον αγωνα, λογω της αυξημενης προβολης που υπαρχει απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης, κ μετα τη μερα του αγωνα οι περισοτεροι ειναι λασπη, η τους λενε Και Γκρην, οποτε σιγουρα δεν θα παρουν πρωτη θεση..
    αρα με αυτα τα δεδομενα κ οτι τα τελευταια χρονια δεν εχει αλλαξει κατι πανω σε αυτο, οπως το βλεπω εγω δλδ, ειναι πολυ πιθανο να μπει 6αδα..
    +φωνω, τα τελευταία χρόνια κατεβαίνουν οι ίδιοι και οι ίδιοι, πλεον και σε ενα 8χρονο να του πεις βγάλε μου την 5αδα θα μπορεί να την διαμορφώσει.
    Οι αθλητές δεν εχουν βελτιώσεις, ο Kai Greene δεν μπορεί να βελτιωθεί -απεναντίας χαλαει-, ώσπου βαρεθηκε να χάνει, ο Dennis Wolf πεταχτηκε έξω, αλλα μια 5ετία φωτοτυπία του ευατού του, οne man show έχει γινει για τον Heath (οπως κάποτε με τον Lee Haney) και με τον φιλότιμο Dexter να παλευει με μικροβελτιώσεις σε μια 20 χρονη πορεία.
    Για εμάς που παρακολουθούμε το παγκόσμιο ερασιτεχνικό bb, βλέπουμε ότι η IFBB κάθε χρονο κανει 8 αγωνες που μοιράζει επαγγελματικές καρτες στην Ευρώπη και πάλι δεν μπορούν να πλαισιωθούν οι αγώνες με καινούργια ονόματα.
    Σε αυτό το Olympia λοιπόν,έχει θέση ένας Levrone, όπως καποτε κατέβαινε ο Albert Beckles, ο Vince Taylor Κτλ.


    υ.γ. H IFBB για φέτος έχει κερδισει το στοίχημα των εντυπώσεων
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-09-16 11:15 #26
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Πιστεύω θα πιάσει δεκάδα,αφού για μένα προσωπικά,δε μπορεί να κερδίσει τους Heath,Jackson,Rhoden,Mc Millan,Winklar,Kuclo,Compton,Martinez,Mc Garver.
    Ίδωμεν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-09-16 11:25 #27
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι δεν ξερεις πολλα πραγματα για το πως λειτουργουν ολα αυτα φανηκε απο αυτη την προταση
    αλλα γενικα το ονομα κ μονο θα βοηθησει μονο σε περιπτωση που εισαι ηδη ο τρεχων Ολυμπια..εκει παντα, υπαρχει αβαντα, οπως ο Ντοριαν ειχε παρει τιτλο με κομμενους δικεφαλους, ετσι κ ο Κολεμαν στην πορεια ειχε κανα 2 πολυ αμφιβολες νικες, ο Κατλερ το ιδιο, καθως κ προσφατα ο Χηθ..
    απειρες οι περιπτωσεις αθλητων που καταποντιστηκαν γιατι δεν ειχαν καλα συμβολαια (ζμπρωξιμο) ενω αξιζαν περισοτερο απο αλλους που πηραν καλυτερες θεσεις..
    οσο για το αλλο θεμα, για να μην το αναλυσουμε γιατι παντα καταληγει σε φαγωμαρα, ειναι μονο αυτο κ τπτ αλλο, κ οποιος θεωρει κατι διαφορετικο ας κανει ενα reality check..

    τωρα για τον Λεβρονι, ετσι κ αλλιως αυτος απο παλια στα οφ σηζον μεταμορφωνοταν στο μικρο ξαδερφακι του, οπως πολυ πετυχημενα ειχε πει για αυτον καποτε ενας αλλος κορυφαιος της ifbb..για ευνοητους λογους..αρα λοιπον, οταν μεσα σε μια διαρκεια 12 μηνων τους 6 εισαι σαν εμενα, κ τους υπολοιπους 6 κατεβαινεις κ κοντραρεις 3αδα στο Ολυμπια, τι καταλαβαινεις δλδ οτι μπορει να γινεται?

    απλα γενικα το θεμα με το Ολυμπια τα τελευταια χρονια ειναι το αδυναμο line-up, καθως ολοι επικεντρωνοται σε πολεμο εντυπωσεων πριν τον αγωνα, λογω της αυξημενης προβολης που υπαρχει απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης, κ μετα τη μερα του αγωνα οι περισοτεροι ειναι λασπη, ή τους λενε Και Γκρην, οποτε σιγουρα δεν θα παρουν πρωτη θεση..
    αρα με αυτα τα δεδομενα κ οτι τα τελευταια χρονια δεν εχει αλλαξει κατι πανω σε αυτο, οπως το βλεπω εγω δλδ, ειναι πολυ πιθανο να μπει 6αδα..
    ετσι και να κανει ενα λογαριασμο στο φβ (ρεαλιτυ τσεκ) να δει τι τρωνε απλα ασκουμενοι οχι πρωταθλητες και σε τι κατασταση βρισκονται δεν μιλαμε για σαβουρωμα μια στο τοσο μιλαμε για περιδρομιασμα στην ημερησια διαταξη.δεν λεω τιποτα αλλο ειναι χιλιοειπωμενα και κουραζουν η σουμα ειναι ανεξαρτητα για το πως βλεπει ο καθενας την επιστροφη του λεβρονε (για μενα μαγκια του και μπραβο του) να παρει την θεση που πραγματικα αξιζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-09-16 13:22 #28
    Προεπιλογή
    Όχι 6αδα δεν θα μπει και λόγο φυσικής κατάστασης αλλα και ότι δεν έχει κάποια από τις εταιρείες που στηρίζουν τον διαγωνισμό για να του δώσουν ελαφρυντικά.Ουτε λόγο της καριέρας που ειχε θα του πουν έλα ας είμαστε χαλαροί στην βαθμολογία αντιθέτως επειδή παράτησε τον θεσμό θα του την "φιλάνε".
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-09-16 14:03 #29
    Bodybuilding trainer
    Το avatar του χρήστη nicolaos_m

    Εγγραφή
    17-06-2009
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    73
    Προεπιλογή
    Κι εγώ έβαλα ΟΧΙ.
    Θεωρώ πολύ δύσκολο να καταφέρει να πιάσει φόρμα με την ποιότητα που απαιτείται για έναν τόσο μεγάλο διαγωνισμό, στα 52 του χρόνια και μάλιστα μέσα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
    Βέβαια, είμαι χαρούμενος που θα δω ξανά στη σκηνή, έναν αθλητή της γενιάς μου! Και μόνο η συμμετοχή του, είναι μία νίκη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-09-16 17:19 #30
    Προεπιλογή
    Eξάδα για εμένα πολύ δύσκολα γι'αυτό ψηφίζω όχι, αλλά μακάρι να με διαψεύσει. Aν μιλάγαμε για 10δα θα ψήφιζα ναι αφού πιστεύω πως θα είναι κοντά σε αυτή τη θέση με μικρή απόκλιση.

    Από τις φωτό (και βέβαια όπως έχουμε χιλιοπεί δεν μπορούμε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα έτσι) φαίνεται πως παρά την ηλικία και την αγωνιστική αποχή το σώμα του αντιδράει καλά. Τώρα, πώς θα φανεί στις συγκρίσεις με τους υπόλοιπους μένει να το δούμε στη σκηνή.

    Μην ξεχνάμε ότι διατηρεί εταιρεία με συμπληρώματα, ήδη η συμμετοχή του στο φετινό Μρ.Ο είναι μια πολύ καλή διαφήμιση ώστε να αυξήσει την αγοραστική πίτα και με νεότερες ηλικίες, οπότε φανταστείται αν καταφέρει να διακριθεί ή εμφανιστεί σε αρίστη κατάσταση πόσο ακόμα περισσότερο θα τον ωφελήσει.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία