Θέμα: To σώμα μου

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 11-09-16 13:49 #1
    Προεπιλογή To σώμα μου
    Όνομα: 20160911_131339.jpg Εμφανίσεις: 1789 Μέγεθος: 70,3 KB
    Όνομα: 20160911_131149.jpg Εμφανίσεις: 1688 Μέγεθος: 83,5 KB
    Λοιπον παιδια αυτο ειναι το σωμα μου, ειμαι 18 χρονων και εχω υψος 1,77. Τα κιλα μου ειναι 77 και ασχολουμαι με την γυμναστικη 7 μηνες. Ξεκινησα στα 65 κιλα, εχω δει βελτιωση αλλα τωρα χρειαζομαι βοηθεια. Πειτε μου εσεις την γνωμη σας για το τι πιστευετε οτι πρεπει να κανω απο διατροφη και προγραμμα γυμναστικης. Εχω μεγαλο προβλημα με το στηθος οπως προσεξατε... δεν παιρνει ευκολα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη winchester : 11-09-16 στις 14:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-16 13:56 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εχεις φωτογραφια απο το πριν ? Εκανες σοβαρη προπονηση με προγραμμα η εμπαινες μεσα και εκανες οτι εβρισκες μπροστα σου?
    Παντως, για 7 μηνες θα μπορουσες να ειχες πολύ καλυτερο αποτελεσμα αν λαβεις υποψην οτι ησουν καινουργιος.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-16 14:00 #3
    Προεπιλογή
    Λοιπον φωτογραφιες απο πριν δεν εχω. Δυστιχως. Ειχα προγραμμα αλλα φοβαμαι τα χαλασα στη διατροφη. Και εγω αυτο πιστευω οτι δεν εκανα καλη προοδο για αρχη... Ισως φταιει η διατροφη.
    Το προγραμμα ηταν:
    Δευτερα: στηθος
    Τριτη: Πλατη
    Τεταρτη:Ποδια
    Πεμπτη:Χερια
    Παρασκευη: Ωμους
    Το λαθος που εκανα ηταν οτι δεν ειχα πυθαρχια δηλαδη υπηρχαν φορες που δεν εκανα καποια μυικη ομαδα και ξεκινησα να κανω ωμους τους τελευταιους δυο μηνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-09-16 14:15 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εγω προσωπικα θα ακολουθουσα ενα full body 3 φορες την εβδομαδα με περισσοτερη εστιαση σε πολυαρθρικές ασκήσεις και ελαφρώςς υπερθερμιδικά.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-09-16 14:24 #5
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει για τα full body ή upper/lower αλλα δεν εχω καταλαβει ποια η διαφορα με το split που κανω, που θα με ωφελησει? Συγνωμη για τις ερωτησεις απλα ειμαι νεος στο χωρο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-09-16 14:53 #6
    Προεπιλογή
    Συγνωμη για το συνεχομενο ποστ, ηθελα να ρωτησω εαν κανω το προγραμμα μπουρναζου για ογκου με προσεγμενη διατροφη θα δω διαφορα ή δεν κανει για το σωμα μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-09-16 15:02 #7
    Προεπιλογή
    οι προπονησεις full body εστιαζουν κυριως στις πολυαρθρικες ασκησεις οπως τα καθισματα οι αρσεις θανατου και οι πιεσεις παγκου..συνηθως οι αρχαριοι εποφελουνται περισσοτερο απο αυτου του ειδους την προπονηση.Εχει δικιο ο φεθ,ειναι καλυτερο να δοκιμασεις την full body και βεβαια ειναι σημαντικο να τρως αρκετες θερμιδες!
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση