Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 19-09-16 02:57 #16

    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andrB2Ctsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Frosty πες μου 5-10 μαγειρευτα που σε ενδιαφέρουν και θα στα θερμιδομετρήσω με ακρίβεια και για όλα τα θρεπτικα συστατικά
    Μελιτζάνα παπουτσάκι, Σπετσοφάι, τυγανιτά κολοκυθάκια/μελιτσάνες πιπεριές, φασολάδα, φακή, μοσχαράκι κοκκινιστο, χοιρινός/κοτόπουλο γύρος ψητός ή στο φούρνο, τυγανιτές πατάτες (σπιτικές όμως όχι φουλ fast food, τέτοια πράγματα. Το θέμα είναι να βρώ σελίδα που να εμπιστεύομαι γιατί μεγάλες αποκλείσεις, και δεν θέλω να ζαλίζω και το forum κάθε φορά που μαγειρεύει κάτι καινούριο η γυναίκα μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-09-16 09:24 #17
    Προεπιλογή
    Φίλε frosty αν ειναι να φάς πίτσα και να ψάχνεις να βρεις τα μάκρος τοτε γ@μ@τ@,μην την φας καθόλου.
    Την πίτσα θα την φας σαν ελεύθερο γεύμα μια φορα την εβδομάδα,και να ξεφύγεις σε μάκρος εκείνη την ημέρα δεν θα πάθεις τπτ ίσα ίσα που μπορει να σε βοηθήσει κιολας
    Αν ειναι να μας γινει εμμονή με τα μάκρος στο καθε γεύμα τοτε την χάσαμε την μπάλα,όπως παει θα υπολογίζουμε τα μάκρος και απο τα παγάκια που βάζουμε στον καφε.
    Εγω αυτη την άποψη εχω και στην λέω φιλικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-09-16 11:39 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε frosty αν ειναι να φάς πίτσα και να ψάχνεις να βρεις τα μάκρος τοτε γ@μ@τ@,μην την φας καθόλου.
    Την πίτσα θα την φας σαν ελεύθερο γεύμα μια φορα την εβδομάδα,και να ξεφύγεις σε μάκρος εκείνη την ημέρα δεν θα πάθεις τπτ ίσα ίσα που μπορει να σε βοηθήσει κιολας
    Αν ειναι να μας γινει εμμονή με τα μάκρος στο καθε γεύμα τοτε την χάσαμε την μπάλα,όπως παει θα υπολογίζουμε τα μάκρος και απο τα παγάκια που βάζουμε στον καφε.
    Εγω αυτη την άποψη εχω και στην λέω φιλικά.
    θα συμφωνησω μαζι σου και εγω ειναι κριμα να καθεσαι να μετρας τα μακρος για μια πιτσα κατσε στο ελευθερο σου γευμα και απολαυσε το αξιζε περισσοτερο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-09-16 23:12 #19

    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχα! Εδώ έχεις ένα δίκιο δεν μπορώ να πώ, αλλά γενικά είμαι λιγάκι ψυχαναγκαστικός.. Cant help it!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-09-16 23:35 #20
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    για μακρος στον πατσα το χετε σκεφτει?σοβαρευτειτε ρειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-09-16 01:59 #21

    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    IIFYM γιατί όχι και πατσάς?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12