Θέμα: N1 (Nutrend)

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 59
  1. 25-10-16 00:17 #16
    Προεπιλογή
    να ρωτησω κατι ειμαι μεταξυ σε αυτο και στο complete pre της warriorlab ποιο λετε εσεις;
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-16 22:55 #17
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό pre workout. To χρησιμοποιώ εδώ κ 2 εβδομάδες. Πολύ καλή ενέργεια, συγκέντρωση,φλεβικότητα. Τα τσιμπήματα πιθανολογώ εξαιτίας της αλανίνης στα πρώτα 10-15 λεπτά τουλάχιστον σε μένα είναι αρκετά έντονα.Δουλέυει!!!
    Απορία μπορώ να στακάρω άλλα 3 γραμμάρια μονοϋδρικής κρεατίνης μέσα στο blend ή όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις κ την βοήθεια σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-11-16 02:43 #18
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panagiotis 87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλό pre workout. To χρησιμοποιώ εδώ κ 2 εβδομάδες. Πολύ καλή ενέργεια, συγκέντρωση,φλεβικότητα. Τα τσιμπήματα πιθανολογώ εξαιτίας της αλανίνης στα πρώτα 10-15 λεπτά τουλάχιστον σε μένα είναι αρκετά έντονα.Δουλέυει!!!
    Απορία μπορώ να στακάρω άλλα 3 γραμμάρια μονοϋδρικής κρεατίνης μέσα στο blend ή όχι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις κ την βοήθεια σας.
    ανετα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-11-16 16:37 #19
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα. Μου το πρότειναν χθες το συγκεκριμένο προϊόν. Λέω να το συνδιασω με την cyclone της maximuscle. Το νιτρικό πριν την προπόνηση την cyclone μετα. Τι λέτε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-11-16 18:22 #20
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Μου το πρότειναν χθες το συγκεκριμένο προϊόν. Λέω να το συνδιασω με την cyclone της maximuscle. Το νιτρικό πριν την προπόνηση την cyclone μετα. Τι λέτε?
    εγώ θα πήγαινα σε κατι ποιο απλό για μετά...whey+3 γραμμαρια κρεατινη και εισαι μπομπα πιστευω και ποιο οικονομικά! φορμουλες τετοιου τυπου παντα κοστίζουν, και αποψη μου ειναι πως δεν αξίζουν κι ολας (απο αποψη οικονομιας) ασε που αυτο αν θυμάμε καλά εχει γύρο στα 40-50γραμμάρια dextrose αλλά μπορεί να κανω και λάθος σε αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-11-16 19:01 #21
    Προεπιλογή
    Την έχω ήδη την cyclone αρα με βολευει.Την είχα πάρει να την δοκιμασω γιατί ακουγα πολύ καλά λογια. Αλλά λόγω στρατου σταμάτησα κ μ έμεινε κάνα 2κιλο. Εχει γύρω στα 21 γραμμάρια δεξτρόζη. Το 1,5 σκουπ που περνω. Πιστεύω θα ναι καλός συνδυασμός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-12-16 13:58 #22
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    ερωτηση....στο κουτι γραφει μετα το ανοιγμα να χρησιμοποιηθεί εντος 2 μηνων...το τηρούμε ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-12-16 22:24 #23
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό, άρχισα με 1/3 του σκουπ κ με έπιασε. Επειτα απο 3 εβδομάδες ανέβασα στο μισό σκούπ. (75kg)

    Δοκίμασα γεύση blackcurrant, δεν μου άρεσε καθόλου, με ένα ελαφρύ κάψιμο στο λαίμό όπως είπε ενας φίλος σε προηγούμενο ποστ
    στη γευση red orange πιστευω ειναι ίδιο. Παρόλο την απαίσια γεύση, την υπομένω κ το πίνω γιατί κάνει δουλεία
    Διαλυτότητα καλή.

    Εggbo είμαι στην 7η εβδομάδα και απ όσο βλέπω θα αντέξει ακόμη 1 το πολύ 1 1/2 βδομαδα ακόμη. Οπότε δεν βγαίνει και πολύ απο τα όρια που λέει,
    παντως ομολογώ ότι δεν το διάβασα καλή η παρατήρηση σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-02-17 21:25 #24
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Σε αυτο ξαναβγήκαν τα φακελάκια μιας δόσης , για κάποιον που δεν θελει να ρισκάρει με ολοκληρο το κουτί.
    To Red Orange μου αρέσει σαν γεύση , το grape fruit είναι λιγο στιφό, τo blackcurant αντέχεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-02-17 14:58 #25
    Προεπιλογή
    καλησπερα,πηρα για δοκιμη δυο φακελακια δεκα μερες αφου τελειωσα το complete pre της warriorlab για να το συγκρινω...θεωρω οτι ειναι καλυτερο,πολυ καλα πρηξηματα και φλεβικοτητα και με βοηθησε αρκετα για να βγαλω την προπονηση μου.
    διαλεξα στην τυχη και τα δυο φακελακια στην γευση grapefruit και μπορω να πω οτι ηταν αθλια!!!
    πολυ καλο pre αλλα πρεπει να φτιαξουν την γευση οπωσδηποτε,ισως οι αλλες να ειναι καλυτερες γιατι αυτη δεν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-02-17 15:22 #26
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο somalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα,πηρα για δοκιμη δυο φακελακια δεκα μερες αφου τελειωσα το complete pre της warriorlab για να το συγκρινω...θεωρω οτι ειναι καλυτερο,πολυ καλα πρηξηματα και φλεβικοτητα και με βοηθησε αρκετα για να βγαλω την προπονηση μου.
    διαλεξα στην τυχη και τα δυο φακελακια στην γευση grapefruit και μπορω να πω οτι ηταν αθλια!!!
    πολυ καλο pre αλλα πρεπει να φτιαξουν την γευση οπωσδηποτε,ισως οι αλλες να ειναι καλυτερες γιατι αυτη δεν!
    Δοκίμασε την red orange φίλε, σαφως ανώτερη.Και εγω την grapefruit δεν την πολυπάλεψα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-02-17 15:38 #27
    Προεπιλογή
    Red orrange πινετε ανετα. Στο μονο αρνητικο της γευσης οτι σε καιει τον λαιμο αλλα τιποτα το τρομερο.
    Στα αρνητικα του συγκεκριμενου νιτρικου οτι απο την 3η βδομαδα και μετα επεσε το focus και η ενεργεια. Γενικα το συνηθισα γρηγορα χωρις να σημαινει αυτο οτι δεν ειναι ενα πολυ καλο preworkout.
    Το complete pre σε φακελακι που ειχα δοκιμασει ειχα πολυ καλυτερα πριξηματα και focus ομολογω...
    Μονο σε φλεβα προτιμησα το n1
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-02-17 15:54 #28
    Post
    αναμεσα σε αυτο και το rush????
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-02-17 16:44 #29
    Προεπιλογή
    Το red orange πινεται ευχαριστα..Αν δεν εχεις προβλημα και με τα καυτερα πινεται...Εγω αν και αρχαριοσ σε νιτρικο δεν ειδα και τρελα πραγματα νομιζω..περα απο το μιρμιγκιασμα...Τωρα ισως περιμενα πολλα δεν ξερω..

    Red orrange πινετε ανετα. Στο μονο αρνητικο της γευσης οτι σε καιει τον λαιμο αλλα τιποτα το τρομερο.
    Στα αρνητικα του συγκεκριμενου νιτρικου οτι απο την 3η βδομαδα και μετα επεσε το focus και η ενεργεια. Γενικα το συνηθισα γρηγορα χωρις να σημαινει αυτο οτι δεν ειναι ενα πολυ καλο preworkout.
    Το complete pre σε φακελακι που ειχα δοκιμασει ειχα πολυ καλυτερα πριξηματα και focus ομολογω...
    Μονο σε φλεβα προτιμησα το n1
    Θεωρεις το complete pre καλυτερο?Νομιζω το Ν1 ειναι πιο καλο..συμφωνα και με την ετικετα του..Αν και δεν εχω δοκιμσει το complete pre.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-02-17 16:48 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων

    Θεωρεις το complete pre καλυτερο?Νομιζω το Ν1 ειναι πιο καλο..συμφωνα και με την ετικετα του..Αν και δεν εχω δοκιμσει το complete pre.
    ε, οχι κ καλυτερο βασυ ετικετας, σορυ κ ολας
    το να πιανει καποιον καλυτερα καποιο συμπληρωμα σε σχεση με καποιο αλλο, εξαρταται απο διαφορα πραγματα κ ειναι λογικο..
    αλλα βαση ετικετας/αναλογας συστατικων, αμφιβαλω αν υπαρχουν 1-2 καλυτερα εκει εξω απο το complete pre..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία