Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 23-09-16 16:40 #1
    Προεπιλογή Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα
    Γεια σας, είμαι καινούριος στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας... Είμαι 19, 84kg, 1.86 . Θα ήθελα ένα εβδομαδιαίο πρόγραμμα για: στήθος, χερια ( δικέφαλους - τρικέφαλους - ωμους ) και πλάτη. Επίσης, πόσες φορες την εβδομάδα να πηγαίνω γυμναστήριο? Ακολουθώντας το πρόγραμμα αυτό...?

    Για το στήθος θα ήθελα: Γράμμωση και χάσιμο αντρικού στήθους.
    Για τα χερια θα ήθελα: όγκο ( δικέφαλους - τρικέφαλους ) και γράμμωση + όγκο για τους ωμους.
    Για την πλάτη: Απλά να ανοίξει λίγο.

    Και τελευταίο, τι άσκησις πρέπει να ακολουθήσω για να χάσω λίπος στην κοιλια και γύρο από την μέση?

    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-09-16 16:50 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PabloEscobar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας, είμαι καινούριος στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας... Είμαι 19, 84kg, 1.86 . Θα ήθελα ένα εβδομαδιαίο πρόγραμμα για: στήθος, χερια ( δικέφαλους - τρικέφαλους - ωμους ) και πλάτη. Επίσης, πόσες φορες την εβδομάδα να πηγαίνω γυμναστήριο? Ακολουθώντας το πρόγραμμα αυτό...?

    Για το στήθος θα ήθελα: Γράμμωση και χάσιμο αντρικού στήθους.
    Για τα χερια θα ήθελα: όγκο ( δικέφαλους - τρικέφαλους ) και γράμμωση + όγκο για τους ωμους.
    Για την πλάτη: Απλά να ανοίξει λίγο.

    Και τελευταίο, τι άσκησις πρέπει να ακολουθήσω για να χάσω λίπος στην κοιλια και γύρο από την μέση?

    Ευχαριστώ!
    Τα ποδια δεν τα λυπασαι;
    Τα εχεις μπερδεμενα στο κεφαλι σου... Απλα ακολουθησε ενα προγραμμα απο τα πολλα που εχει το φορουμ και απλα κανε προοδο στα κιλα που σηκωνεις ανα μηνα/εβδομαδα.(Σε συνδυασμο φυσικα με διατροφη)

    Ασκησεις για τοπικο χασιμο λιπους δεν υπαρχουν, μονο με διατροφη θα τα χασεις καθως αφαιρειται σταδιακα λιπακι απο διαφορα σημεια του σωματος, συνεπως μην προσδοκεις να χασεις λιπος απο ροκανισματα κλπ.. γιατι δεν γινεται.

    Plata O Plomo
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread