Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 29 από 29
  1. 15-10-16 02:07 #16
    Προεπιλογή πιο καλά δεν γίνονταν
    Όνομα: Graphic1.jpg Εμφανίσεις: 691 Μέγεθος: 54,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-10-16 18:32 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη η τροχαλια του schinas (βαρεου τυπου ,ετσι λεγοταν τοτε) κ την πουλουσε ο ΑΘΛΗΤΗΣ ,οσο κ πρωτογονη να φαινεται σημερα ,ηταν το ονειρο του καθε αθλουμενου τοτε που ειχε χωρο για home gym.
    Δεν μπορεσα να την αποκτησω αλλα σαν υποκαταστατο πηρα ενα σετ πτυσσομενης κ την στηριζα σε ενα μονοζυγο πορτας. Τελικα την πληρωσε η κασα της πορτας θυμαμαι

    Εν ετη 1977-78
    Συνημμένο Αρχείο 110312
    Κορυφαία φωτό Χρήστο, ένα pre workout κερασμένο από εμένα!!!!!!!!!
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-16 18:56 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ωραίο θέμα! Sticky pls
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-10-16 22:05 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Γιώργο έχω μείνει άναυδος , τι θυμάσαι ρε συ !!πόσα χρόνια πίσω με γύρισες και όντως είχα κατεβάσει 3 παιδια σ αυτη την κατηγορία ο 3ος ο Μπαμπης δούλευε σε σίδερα οικοδομών και κατευθείαν απ τη δουλειά στούς αγώνες και ενω ο Ανέστης ο Λαβρανος ήταν το φαβορί , τελικα έφαγε και χάλασε τη φόρμα του και τον κέρδισε ο Αφεντούλης ο Παναγιώτης
    Ο Ανέστης πλέον εγινε μοναχός και έχει πάρει το Χρίσμα και άλλαξε και το όνομα του σε πατερ Ζωσιμάς , αλλα δεν είναι στο άγιο όρος αλλα κοντα σε ενα απομακρισμένο χωριό πάνω στα βουνα σε μια καλύβα και κάπου κάπου όταν κατεβαίνει τα λέμε απο κοντα

    Χρήστο αυτός που λές ο μαγουλάς ο Κώστας Μαστροθανάσης είναι στου οποίου το γυμναστήριο γυμναζόμουν που το είχε με τον Τσοπουρίδη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-16 22:10 #20
    Προεπιλογή πως φαίνεται ότι ψωνίζαμε από το ίδιο μαγαζί ε;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κορυφαία φωτό Χρήστο, ένα pre workout κερασμένο από εμένα!!!!!!!!!
    Είχα αγοράσει μαζί με την τροχαλία και ορθοστάτες, το leg extension+leg curl και καμιά 300αριά κιλά σε δίσκους. Οι πατέντες όμως συνεχίστηκαν σε άλλο επίπεδο,αυτή τη φορά πιο προχωρημένο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-10-16 22:20 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιώργο έχω μείνει άναυδος , τι θυμάσαι ρε συ !!πόσα χρόνια πίσω με γύρισες και όντως είχα κατεβάσει 3 παιδια σ αυτη την κατηγορία ο 3ος ο Μπαμπης δούλευε σε σίδερα οικοδομών και κατευθείαν απ τη δουλειά στούς αγώνες και ενω ο Ανέστης ο Λαβρανος ήταν το φαβορί , τελικα έφαγε και χάλασε τη φόρμα του και τον κέρδισε ο Αφεντούλης ο Παναγιώτης
    Ο Ανέστης πλέον εγινε μοναχός και έχει πάρει το Χρίσμα και άλλαξε και το όνομα του σε πατερ Ζωσιμάς , αλλα δεν είναι στο άγιο όρος αλλα κοντα σε ενα απομακρισμένο χωριό πάνω στα βουνα σε μια καλύβα και κάπου κάπου όταν κατεβαίνει τα λέμε απο κοντα

    Χρήστο αυτός που λές ο μαγουλάς ο Κώστας Μαστροθανάσης είναι στου οποίου το γυμναστήριο γυμναζόμουν που το είχε με τον Τσοπουρίδη
    Ηλία οι καλές αναμνήσεις πάντα μένουν! Επίσης και οι καλοί άνθρωποι. Πάντα είχα την απορία τι έγιναν τα παιδιά της παρέας αλλά δεν είχα ξαναδεί ποτέ κανέναν, ούτε αγωνίστηκε ξανά κανείς τους. Για τον Ανέστη είχα ακούσει ότι θα πήγαινε στη Γερμανία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-10-16 22:28 #22
    Προεπιλογή αναμνησεις...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιώργο έχω μείνει άναυδος , τι θυμάσαι ρε συ !!πόσα χρόνια πίσω με γύρισες και όντως είχα κατεβάσει 3 παιδια σ αυτη την κατηγορία ο 3ος ο Μπαμπης δούλευε σε σίδερα οικοδομών και κατευθείαν απ τη δουλειά στούς αγώνες και ενω ο Ανέστης ο Λαβρανος ήταν το φαβορί , τελικα έφαγε και χάλασε τη φόρμα του και τον κέρδισε ο Αφεντούλης ο Παναγιώτης
    Ο Ανέστης πλέον εγινε μοναχός και έχει πάρει το Χρίσμα και άλλαξε και το όνομα του σε πατερ Ζωσιμάς , αλλα δεν είναι στο άγιο όρος αλλα κοντα σε ενα απομακρισμένο χωριό πάνω στα βουνα σε μια καλύβα και κάπου κάπου όταν κατεβαίνει τα λέμε απο κοντα

    Χρήστο αυτός που λές ο μαγουλάς ο Κώστας Μαστροθανάσης είναι στου οποίου το γυμναστήριο γυμναζόμουν που το είχε με τον Τσοπουρίδη
    Που να δεις τι σου ετοιμάζω απο το Πανελλήνιο 1994 στη Λάρισα που ήμουν υπεύθυνος αποδυτηρίων και προετοιμασίας αθλητών για τη σκηνή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-10-16 22:33 #23
    Προεπιλογή παραγάδι.......
    Ηλία ετοιμάζω υλικό από το 1994 με Τσοπουρίδη σε τρελές εκφωνήσεις, Διρβάνη Mr Άλλα κόλπα, εσένα με τον Γκίνη κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-10-16 23:10 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    τι να πω ρε Γιώργο όλα αυτα που λές μόνο στη μνήμη μου είναι αποτυπωμένα , αξέχαστες στιγμές με τους δυο Γιάννηδες τον Γκίνη που με εμψύχωνε μαζί με τον Βασίλη Ζαχείλα και τον μιστερ άλλα κόλπα (απο την εκπομπή που είχε πάει του Βλάση Μπονάτσου ) Διρβάνη , που δυστυχώς δεν ζει πλέον
    απο κείνον τον αγώνα 1-2 φωτο να έχω και ότι ανεβασαν και πήρα απο το φόρουμ
    εκεί κατεβήκαμε εγω και ένας αθλητής μου στα τζούνιορ και πήραμε το γενικό ο καθένας , αλλα εγω μια ζωή μεσα στην ανασφάλεια στούς αγωνες και ρωτούσα τον Γκίνη πως με βλέπεις ρε Γιάννη ? λέει το πήρες , λέω λές να χάσω στο γενικό απο κανέναν κατηγορία φτερού? γιατι ενω δεν ήμουν κανένα τερας παρ όλα αυτα πάνω απο 100 κιλά ήμουν και έλεγε ο Γκίνης ρε το γενικό σε λέω θα πάρεις εσύ ακόμα στην κατηγορία κολλάς?
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-10-16 23:17 #25
    Προεπιλογή και για να τηρώ τις υποσχέσεις μου σιγά σιγά ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-10-16 02:49 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    α ρε Γιώργο αρχαιολόγε σαν να το βλέπω πρώτη φορα ούτε κι απο αυτο τον αγώνα έχω βίντεο αλλα μπορεί και 2-3 φωτο μόνο , να σαι καλα που με τα θύμησες , εδω πάντως και ο Λάτσο ήταν πολύ καλός
    Εκφωνητής Βασίλης Σερέτης και Κώστας Μαστροθανάσης και ο Μιχάλης Ανδρουλάκης με τον Λεωνίδα Κατσαφλιάκα στην απονομή
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-10-16 15:27 #27
    Προεπιλογή
    Ωραιο κ σπανιο βιντεο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-10-16 21:22 #28
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Eυχαριστούμε για το βίντεο!
    Σε πολύ καλη κατάσταση ο Ηλίας και ο Λάτσο.Ωραία μαχη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-10-16 21:55 #29
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ωραίο βίντεο πραγματικά! Ευχαριστούμε!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12