Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 16-10-16 14:09 #1
    Προεπιλογή Πρωινη αεροβια
    Καλησπερα μεχρι τωρα εκανα 1πρωινη αεροβια 30-40λεπτων, 1hiit απογευματινη και 3 10' hiit μετα απο τα βαρη. Ειχα πολυ εντονα αποτελεσματα. Λογω πιεσμενου χρονου με βολευει τα 3βαρη+10'hiit, 2 πρωινες αεροβιες, ειμαι σε υποθερμιδικη φαση στ 15% λιπος θελω να πεσω κ αλλο για να βαλω μαζα. Οι πρωινες θα ειναι με αδειο στομαχιχ μονο με bcaa πριν πιστευετε ειναι καλη λυση ή θα ηταν καλυτερο να εχω και μια hiit ολοκληρη απογευμα..Επισης μπορει να ειναι καταβολικη η πρωινη παρα οφελειμη;; Πειτε μου τις γνωμες σας και τις προτασεις σας παρακαλω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-10-16 02:01 #2
    Προεπιλογή
    Up

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-10-16 11:08 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εφοσον παιρνεις bcaa πιστευω θα εισαι οκ, αν και δεν νομιζω οτι καταβολιζεσαι τοσο ευκολα.
    Απλα κανε προπονηση με βαρη σε συνδυασμο με αεροβια, δεν χρειαζεται να κανεις 2 φορες αεροβια την ημερα εκτος και αν ξεφευγεις στις θερμιδες μια στο τοσο και κανεις επιπλεον ωστε να καψεις οτι εφαγες.
    Τωρα πρωινη κανεις, μετα τα βαρη κανεις το ιδιο και το αυτο το βλεπω εγω, μιας και στις 2 περιπτωσεις θα εισαι υποθερμιδικα.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-10-16 15:12 #4
    Προεπιλογή
    Υπαρχει 10λεπτη hiit μετα απ βαρη. Οι πρωινες ειναι στις οφφ μερες.

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-10-16 16:37 #5
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μια χαρα ειναι η πρωινη αεροβια με bcaa η χωρις
    Απάντηση με παράθεση