Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 26-10-16 18:24 #1
    Προεπιλογή Dust V2 (BlackStone Labs)
    Καλησπέρα σε όλους, έχουμε γνώμες για τα ματζούνια που είναι στο τέλος του blend? Με μιά ματιά που έριξα, είδα ότι είναι στο stim - focus κομμάτι του προϊόντος αλλά δε τα έχω ξαναδεί και δε γνωρίζω και την εταιρεία...

    Όνομα: dwadwawda.jpg Εμφανίσεις: 565 Μέγεθος: 123,4 KBΌνομα: dwadwadwadwa.jpg Εμφανίσεις: 592 Μέγεθος: 130,2 KB
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-10-17 21:57 #2
    Προεπιλογή
    Εδώ τίποτα; Θα ήθελα καμία γνώμη καθώς τελειώνει το Triple-X και θα θελα να δοκιμάσω κάτι με Noopept..

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-12-17 14:12 #3
    Προεπιλογή
    το χω δοκιμασει εγω ωραιο μου δωσε αρκετο boost αλλα μην περιμενεις και πολλα πολλα ... βεβαιως κατι διαβασα στο εξωτερικο για ενα συστατικο του οτι ειναι καρκινογονο... μακαρι να κανω λαθος γτ τα αγγλικα μου δεν ειναι και πολυ καλα !(acofuel )σε γενικες γραμμες ηταν αρκετα καλο.... βεβαια στο εξωτερικο την εταιρια δεν την εχουν και πολυ σε εκτιμηση....επισης ενω εχει beta alaninee ειναι πρωτη φορα που δεν με πιασε ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-12-17 23:41 #4
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Sobral?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-12-17 18:17 #5
    Προεπιλογή
    Οντως , το διάβασα και εγώ αυτό οπότε δεν ασχολήθηκα περαιτέρω μαζί του....

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-12-17 22:19 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η εταιρια δεν το βγαζει ετσι πλεον, εχει αποσυθρει απο την φορμουλα η συγκεκριμενη ουσια..κ εχουν γινει κ 2 αλλαγες στην ετικετα μεχρι τωρα..
    οποτε αν ο φιλος που το ποσταρε αρχικα εχει βαλει την ετικετα του '16 που ειναι το πρωτο ποστ, τα συστατικα ειναι σιγουρα αλλαγμενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-17 19:23 #7
    Προεπιλογή
    οποτε αφου αλλαξε μαλλον εγω πηρα η κανα στοκαρισμενο η μαλλον κανενα fakε... και το πηρα και απο ελλαδα...γτ το δοκιμασα πριν 2 μηνες και ειχε το arcofuel ακομα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-12-17 20:25 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι, λογικα πηρες απο παλιοτερο στοκ..εχει αποσυθρει αυτο σαν ουσια κ απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα κ απο κανα 2-3 ακομα αλλα που το ειχαν.
    Απάντηση με παράθεση