Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 01-11-16 14:33 #1
    Προεπιλογή επιλογη συμπληρωματος
    καλησπεραα βρισκομαι σε περιοδο ογκου και μιας και εχω καποια χρηματα στην ακρη εκτος απο πρωτεινη και πολυβιταμινη τι αλλο θα με βοηθουσε εκτος της κρεατινης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-11-16 14:55 #2
    Προεπιλογή
    Μείνε σ'αυτά!Αντε βάλε και κανά preworkout το πολύ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-11-16 18:23 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Όταν λες περίοδο όγκου τι ακριβώς κάνεις και τι έλλειψεις νιώθεις ότι έχεις από συμπληρώματα?

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-11-16 22:39 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν λες περίοδο όγκου τι ακριβώς κάνεις και τι έλλειψεις νιώθεις ότι έχεις από συμπληρώματα?

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    εννοω οτι ειμαι σε υπερθερμιδικη διατροφη θελω να αυξησω τα κιλα μου! δε θα ελαγα οτι εχω απαρραιτητα ελλειψη απο συμπληρωματα !με πρωτε7νη και πολυβιταμινη παιζω και αναρωτιομουν αν υπηρχε κατι αλλο περαν της κρεατινης που θα με βοηθουσε λιγο μιας και εχω λευτα στην ακρη για ξοδεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-11-16 00:07 #5
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Myrmidonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοω οτι ειμαι σε υπερθερμιδικη διατροφη θελω να αυξησω τα κιλα μου! δε θα ελαγα οτι εχω απαρραιτητα ελλειψη απο συμπληρωματα !με πρωτε7νη και πολυβιταμινη παιζω και αναρωτιομουν αν υπηρχε κατι αλλο περαν της κρεατινης που θα με βοηθουσε λιγο μιας και εχω λευτα στην ακρη για ξοδεμα
    Αμινοξεα;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-11-16 00:55 #6
    Προεπιλογή
    Απο την στιγμη που εχεις σωστη διατροφή και τρως υπερθερμιδικα δεν σου λείπει κατι.
    Δες μηπως παρεις ηλεκτρολύτες, εμενα με εχουν βοηθήσει. Εχω το unisport zero της nutrend.
    Αρχικα ειχα αμινοξέα, ομως αισθανόμουν "άδειασμα" μετα απο 5' στον διάδρομο. Πηρα το complete intra και δεν ειχα κανενα πρόβλημα στο αεροβιο μετα τα βάρη, δοκιμαστικά πηρα ηλεκτρολύτες (πολύ πιο οικονομικό απο τα intra) και με κάλυψε απόλυτα! Αν αισθάνεσαι "άδειασμα" κοίταξε τους ηλεκτρολύτες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-11-16 01:38 #7
    Προεπιλογή
    Β αλανινη θα μπορουσες να προσθέσεις, είναι πολύ καλή και την τιμάω προσωπικά... θέλει να την τρέξεις μέρες σαν την κρεατινη για να αρχίσει να δουλεύει... 4-6 γραμμαρια σπασμένα σε 2 δοσεις κάθε μέρα είναι αρκετά... αν παρεις και είναι η πρώτη φορά ίσως νιώσεις "τσιμπήματα" μετά από λίγη ωρα...είναι στα αποδεκτά "sides" που αποχωρούν με τον καιρό
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LostAvenue : 02-11-16 στις 01:42
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-16 13:58 #8
    Προεπιλογή
    εγινε σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-11-16 02:13 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Δεν εχω προσωπική άποψη, αλλά έχω ακούσει από 2 ατομα που σέβομαι την εμπειρία τους στα συμπληρώματα, καλά λόγια για το Betator της Body Attack.
    Λιγο εξεζητημένο για αυτό και τσιμπημένο στην τιμή, αλλά αν έχεις "απλες" για δοκιμές, δώστου μια ευκαιρία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-16 23:28 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω προσωπική άποψη, αλλά έχω ακούσει από 2 ατομα που σέβομαι την εμπειρία τους στα συμπληρώματα, καλά λόγια για το Betator της Body Attack.
    Λιγο εξεζητημένο για αυτό και τσιμπημένο στην τιμή, αλλά αν έχεις "απλες" για δοκιμές, δώστου μια ευκαιρία.
    αυτο δεν ειναι πιο πολυ για περιοδους γραμωσης η κανω λαθος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-11-16 20:36 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Myrmidonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν ειναι πιο πολυ για περιοδους γραμωσης η κανω λαθος?

    Οι προσδοκίες του συμπληρώματος είναι για να βάλεις μυική μάζα, αν διαβάσεις στην περιγραφή , απλά βοηθά και στην καυση.
    Γενικά ο ογκος όμως δεν πρέπει να συνδυάζεται με λίπος, αλλά με όσο το δυνατόν πιο καθαρή μάζα με λιγότερες απώλειες, δλδ λιπος και κατακράτηση υγρών.
    Μιλάμε για natural καταστάσεις που δεν σε παίρνει να κάνεις μεγάλα Picks στην αύξηση των κιλών γιατί δυσκολεύεσαι μετά.
    Ειδάλλως προχωράς με λύσεις τύπου M-STAK σε συνδυασμό με STAK.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-11-16 20:39 #12
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Myrmidonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν ειναι πιο πολυ για περιοδους γραμωσης η κανω λαθος?
    λάθος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-11-16 15:45 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι προσδοκίες του συμπληρώματος είναι για να βάλεις μυική μάζα, αν διαβάσεις στην περιγραφή , απλά βοηθά και στην καυση.
    Γενικά ο ογκος όμως δεν πρέπει να συνδυάζεται με λίπος, αλλά με όσο το δυνατόν πιο καθαρή μάζα με λιγότερες απώλειες, δλδ λιπος και κατακράτηση υγρών.
    Μιλάμε για natural καταστάσεις που δεν σε παίρνει να κάνεις μεγάλα Picks στην αύξηση των κιλών γιατί δυσκολεύεσαι μετά.
    Ειδάλλως προχωράς με λύσεις τύπου M-STAK σε συνδυασμό με STAK.
    μαλιστα καταλαβα ! m stak το ειχα στα πλανα μου αλλα συνδυασμο με στακ λεει πολυ ε? βεβαια στα 20 δεν ειναι περριτο το στακ ?
    Απάντηση με παράθεση