Θέμα: Ορχεις

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 59
  1. 16-11-16 22:19 #1
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή Ορχεις
    Καλησπερα παιδια εχω παρατηρησει κατι το οποιο με ανησυχει παρα πολυ και οποιος ξερει σχετικα με το θεμα θα ηθελα να βοηθησει.Εδω και 2 εβδομαδες περιποου εχω παρατηρησει οτι ο αριστερος ορχεις κρεμετε πιο πολυ απο τον δεξι,ο δεξις ειναι πιο "μαζεμενος".Επισης σε σχεση με παλια που θυμαμαι οι ορχεις μου δεν κρεμονται οσο παλια δηλαδη εχουν μαζεψει καπως...τι μπορει να ειναι?με ανυσηχει παρα πολυ...εχω ρωτησει καποιους στο γυμ και μου ειπανε μπορει να ειναι απο το κρυο ηα πο την αναπτυξη κλπ κλπ...και ως γνωστων επειδη ειμαι πολυ χεστης φοβαμαι να παω στο νοσοκομειο..ξερω δεν μπορειται να καταλαβεται πολλα απο ενα ποστ το καταλαβαινω απλα οποιος ειχε κατι παρομοιο η γνωριζει ασ βοηθησει.ευχαριστω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-16 23:40 #2
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παντα η μια μερια κρεμεται πιο πολυ απο την αλλη, τιποτα δεν ειναι τυχαιο. Αυτο το πραγμα ειναι ενα εργοστασιο που δουλευει σε συγκεκριμενες θεσμοκρασιες, εχει αυτονομο συστημα θερμοκρασιας, οταν κανει ζεστη κρεμαει για να φυγει μακρια απο το ζεστο υπολοιπο σωμα, οταν κανει κρυο μαζευει για να ερθει κοντα στο ζεστο σωμα. Η μια μερια οπως ειπα πριν ειναι πιο μακρια απο την αλλη για να μην τριβονται μεταξυ τους κατα το περπατημα.
    Εξελιξη των ειδων.

    Τωρα επειδη εγω δεν ειμαι γιατρος και εδω δεν ειναι το γκρουπ με τις μαμαδες του facebook ενας ουρολογος δεν θα εβλαπτε, να σου φυγει το αγχος η να σου εντοπισει το προβλημα εαν αυτο υπαρχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-16 00:08 #3
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντα η μια μερια κρεμεται πιο πολυ απο την αλλη, τιποτα δεν ειναι τυχαιο. Αυτο το πραγμα ειναι ενα εργοστασιο που δουλευει σε συγκεκριμενες θεσμοκρασιες, εχει αυτονομο συστημα θερμοκρασιας, οταν κανει ζεστη κρεμαει για να φυγει μακρια απο το ζεστο υπολοιπο σωμα, οταν κανει κρυο μαζευει για να ερθει κοντα στο ζεστο σωμα. Η μια μερια οπως ειπα πριν ειναι πιο μακρια απο την αλλη για να μην τριβονται μεταξυ τους κατα το περπατημα.
    Εξελιξη των ειδων.

    Τωρα επειδη εγω δεν ειμαι γιατρος και εδω δεν ειναι το γκρουπ με τις μαμαδες του facebook ενας ουρολογος δεν θα εβλαπτε, να σου φυγει το αγχος η να σου εντοπισει το προβλημα εαν αυτο υπαρχει.
    Δεν νομιζω να παω σε γιατρο ακομα..παντως με αυτα που μου ειπες μου εφυγε το αγχος κατα πολυ.θα το αφησω λιγο ακομα και βλεπουμε


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-16 00:36 #4
    Banned
    Εγγραφή
    25-02-2016
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    Ειναι αρκετα συνηθισμενο οι δυο ορχεις να μην ειναι ακριβως ιδιοι ουτε σε μεγεθος ουτε να κρεμονται το ιδιο. Πηγαινε κ σε ενα ουρολογο να σου φυγει το αγχος. Γενικα κ εγω οταν ημουν μικροτερος που ψαχνομουν με το σωμα μου "εβρισκα" διαφορα ακυρα που δεν ισχυαν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-16 10:42 #5
    Προεπιλογή
    Αν και γέλασα μόλις διάβασα το ποστ να σου πω πως είναι απόλυτα φυσιολογικό, στο λέει άνθρωπους που τους βλέπει να κρέμονται ασύμμετρα 40 χρόνια σχεδόν
    Επίσης μια περίπτωση να "ανέβει" ένας αρκετά είναι στην περίπτωση της βουβωνοκήλης το οποίο πάλι δεν ειναι κάτι ιδιαίτερα ανησυχητικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-16 11:52 #6
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    (spam mode ON)
    Τι εγινε παιδια? Δε θα πει κανεις το κλασσικο... "Ετσι δε μπορουμε να καταλαβουμε. Βαλε μια φωτογραφια να δουμε"

    (Spam mode off)


    περα απο τη πλακα ομως, και επειδη δεν ειναι αστειο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομιζω να παω σε γιατρο ακομα..
    Μαλλον δεν ειναι κατι σοβαρο (λεω μαλλον, γιατι γιατρος δεν ειμαι) αλλα 1000 φορες η προληψη παρα η θεραπεια. Το'χεις ακουσει αυτο, ετσι δεν ειναι?

    Και αν (αν λεω, μη πανικοβαλλεσαι) ειναι κατι σοβαρο που δε φαινεται τωρα με το απλο ματι, και επειδη φοβαασι να παες στο γιατρο το αφησεις και καποια στιγμη θα ειναι αργα για να κανεις οτιδηποτε, δε θα βαρας το κεφαλι σου στο τοιχο?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-16 14:42 #7
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Και γω αυτο ξερω,οτι δεν ειναι στο ιδιο υψος οι ορχεις.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-11-16 18:10 #8
    Προεπιλογή
    Παλικαρι εχεις φλεβοκοιλη.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-11-16 18:12 #9
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι κατι ανησυχητικο.... ισως να νιωσεις που κ που τιποτα τραβηγματα.απο τα βαρη συμβαινει.ισως να χρειαστεις μια μικροεπεμβαση εαν δυσκολευτεις να κανετε παιδι γιατι μειωνει τη γονινοτητα του σπερματος

    Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-16 22:21 #10
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofoklisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι κατι ανησυχητικο.... ισως να νιωσεις που κ που τιποτα τραβηγματα.απο τα βαρη συμβαινει.ισως να χρειαστεις μια μικροεπεμβαση εαν δυσκολευτεις να κανετε παιδι γιατι μειωνει τη γονινοτητα του σπερματος

    Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    τι να σ πω...παντως τραβηγμα δεν εχω νοιωσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-16 22:23 #11
    Προεπιλογή
    Ουρολογο πηγαινε.τα ιδια θα σου πει.απλα στην πλειοψηφια των ανδρων ο ενας ειναι λιγο πιο κατω (λιγο ομως).

    Στάλθηκε απο την κινηταρα μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-16 23:26 #12
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Πηγαινε σε εναν γιατρο βρε ανθρωπε που ψαχνεις απαντηση εδω μεσα και απο μια περιγραφη μονο!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-16 23:28 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κ μια φωτογραφια θα βοηθουσε παντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-11-16 00:39 #14
    Προεπιλογή
    μια φωτογραφία θα βοηθούσε αρκετά, βασικα παρε μερικες απο διάφορες γωνιες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-11-16 17:57 #15
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και γέλασα μόλις διάβασα το ποστ να σου πω πως είναι απόλυτα φυσιολογικό, στο λέει άνθρωπους που τους βλέπει να κρέμονται ασύμμετρα 40 χρόνια σχεδόν
    Επίσης μια περίπτωση να "ανέβει" ένας αρκετά είναι στην περίπτωση της βουβωνοκήλης το οποίο πάλι δεν ειναι κάτι ιδιαίτερα ανησυχητικό.
    ΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ φιλε δε ξερω γιατι αλλα εκλαψα ;p
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία