Θέμα: Ορχεις

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 59
  1. 09-02-17 11:43 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι φιλε, ενας συναδελφος ειχε κυρσοκηλη εκει περα πριν κανα χρονο, μπορει κ λιγοτερο..
    χειρουργειο ρουτινας ηταν, ουτε καν αδεια δεν πηρε περα απο 2-3 μερες κ ολα πηγαν καλα, χωρις να επειρεαστει πουθενα κ σε τπτ..
    ,αλλα αυτα θα τα συζητησεις με τον γιατρο σου, γιατι μπορει να μην χρειαστει να φτασεις κ στο χειρουγρειο, αν δεν απατωμαι μπορει να γινει κ δουλεια με φαρμακα, αναλογα την περιπτωση παντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-02-17 11:53 #32
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φιλε, ενας συναδελφος ειχε κυρσοκηλη εκει περα πριν κανα χρονο, μπορει κ λιγοτερο..
    χειρουργειο ρουτινας ηταν, ουτε καν αδεια δεν πηρε περα απο 2-3 μερες κ ολα πηγαν καλα, χωρις να επειρεαστει πουθενα κ σε τπτ..
    ,αλλα αυτα θα τα συζητησεις με τον γιατρο σου, γιατι μπορει να μην χρειαστει να φτασεις κ στο χειρουγρειο, αν δεν απατωμαι μπορει να γινει κ δουλεια με φαρμακα, αναλογα την περιπτωση παντα..
    Στην χειροτερη του χειρουργιου μετα απο ποσο καιρο θα μπορω να μπω σε βαρη και μεχρι το διαστημα του χειρουργιου θα μπορεσω να κανω προπονησεις αλλα πιο χαλαρα εννοειται;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-02-17 11:55 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε αποσο ξερω υπαρχουν 2-3 τροποι διαφορετικοι για να γινει το χειρουργειο αυτο..
    οποτε, οπως εγραψα κ απο πανω, αναλογα την περιπτωση του καθενος κ μετα απο συννενοηση με τον γιατρο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-17 13:57 #34
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε αποσο ξερω υπαρχουν 2-3 τροποι διαφορετικοι για να γινει το χειρουργειο αυτο..
    οποτε, οπως εγραψα κ απο πανω, αναλογα την περιπτωση του καθενος κ μετα απο συννενοηση με τον γιατρο σου
    Ενταξει


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-17 13:59 #35
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Εχω αλλη μια ερωτηση.παιρνω πολλα συμπληρωματ(πρωτεινη κρεατινη αμινοξρα hmb ω3 βιταμινη) και θα κανω πολλες εξετασεις οπως αιματος κατι για το σπερμα και αλλες νομιζω..μπορει να επιρεασουν τις εξετασεις ολα αυταβτα συμπληρωματα και να δειξει κατι ανυσηχητιο;το μονο π ξερω ειναι για τν κρεατινινη που θα ειναι αυξημενη λογικα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-02-17 17:17 #36
    Προεπιλογή
    Θα γινω λιγο κακος...Αφου με γιατρο μιλησες...εδω τι περιμενεις να σου πουν τα παιδια?...να σε πουν ολα καλα μαλακιες ελεγε? Ακολουθα τις οδηγιες και αμα δεν εμπιστευεσαι νοσοκομεια πανε σε ιδιωτη. Αν και δε νομιζω να ακουσεις κατι διαφορετικο εφοσον το πόρισμα ειναι αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-02-17 18:19 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Δεν γίνετε να αντικαθιστούμε γνωματεύσεις ιατρικές μέσα σε ενα φόρουμ , απλα λέγονται απόψεις με βάση τι γνωρίζει ο καθένας , όπως πολυ σωστα είπε και ο Μπίφ την περίπτωση του συναδέλφου με την κυρσοκοίλη

    αυτες αν χρειαστει επέμβαση είναι λεπτουργικές επεμβάσεις , αλλα απλες ρουτίνας για τους ειδικούς , συνήθως γίνεται εκτίμηση αν μπορεί με φαρμακευτική αγωγή να αντιμετωπιστει η με χειρουργική επέμβαση στην χειρότερη ώστε να ανοίξει ο σπερματικός πόρος και δεν μένει κανείς για πολυ καιρό εκτός δραστηριοτήτων πλήν μερικών ημερών 3-4 νομίζω
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-02-17 18:35 #38
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ειχε και γνωστος μου και το αφηνε,μεχρι που ο ενας ορχης εγινε σα πατατα και ετσι εκανε χειρουργειο..καλα αυτος περιμενε να φτασει στο τελικο σταδιο για να κανει..ο γιατρος του ειπε οτι λιγο ακομα να το αφηνε και δε θα εκανε ποτέ παιδια.

    Γενικα ειναι μια κατασταση που επιδρα αρνητικα και στο σπερμα του αντρα και την τεστοστερονη του...οσο μεγαλυτερος ο βαθμος τοσο μεγαλυτερο και το αντικτυπο,αλλα ανεξαρτητου βαθμου εχεις πτωση και στα 2.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-02-17 22:35 #39
    Προεπιλογή
    να πας να το κανεις οσο πιο συντομα μπορεις γενικα ριχνει την τεστο μπορει αν ειναι μεγαλου βαθμου να επηρεασει το σπερμα
    ειχα και εγω στον δεξι τριτου βαθμου χειρουργειο ρουτινας ειναι δεν ειναι κατι, απλα για κανενα 2μηνο ξεχνα τα βαρη και γενικα την εντονη γυμναστικη γιατι εχεις εσωτερικα ραμματα δεν ειναι τιποτα παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-02-17 23:17 #40
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bjj Εμφάνιση μηνυμάτων
    να πας να το κανεις οσο πιο συντομα μπορεις γενικα ριχνει την τεστο μπορει αν ειναι μεγαλου βαθμου να επηρεασει το σπερμα
    ειχα και εγω στον δεξι τριτου βαθμου χειρουργειο ρουτινας ειναι δεν ειναι κατι, απλα για κανενα 2μηνο ξεχνα τα βαρη και γενικα την εντονη γυμναστικη γιατι εχεις εσωτερικα ραμματα δεν ειναι τιποτα παντως.
    2μηνες;πφφ παει οτι εκανα σε 2χρονια βλεπω να το χανω..την ερωτηση με τα συμπληρωματα που εκανα μπορει να την απαντηση κανεις;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-02-17 23:30 #41
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Νταξ ρε φιλε,μπορει να χασεις την προκριση για το Olympia για φετος,απο τα gainz που θα φυγουν στο 2μηνο,αλλα θα φιξάρεις το θεμα αυτο που δεν ειναι να το αφησεις.

    Θεωρητικα δεν επηρεαζουν αυτα τα συμπληρωματα,αλλα γενικα εχουν υπαρξει και περιπτωσεις πολλων συμπληρωματων με αρκετα παραπανω ποσοτητες βαρεων μεταλλων κτλ ας πουμε,που αυτο θα επηρεαζε...κοψτα και τραβα.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-02-17 23:35 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων
    2μηνες;πφφ παει οτι εκανα σε 2χρονια βλεπω να το χανω..την ερωτηση με τα συμπληρωματα που εκανα μπορει να την απαντηση κανεις;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    απλα ειναι η πιεση μπορεις να κανεις λιγα κιλα πολλες επαναληψεις να νιωθεις το καψιμο (γαλακτική προπόνηση) αλλα δεν θελει πιεση, γιατι σε ανοιγουν στην κοιλια χαμηλα αλλα μπορει και στην βαση του πεους οποτε εκει δεν εχεις θεμα μπορεις να συνεχισεις κανονικα. αν πας σε δημοσιο ειχα παει στο Ελπις καλος γιατρος καραναστασης λεγεται δεν λαδωνεται κιολας και σε βαζει και κατευθειαν να χειρουργηθεις, σε ιδιωτικο παει κανενα 1000 κοντα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bjj : 09-02-17 στις 23:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-02-17 22:24 #43
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Εχω νεα.με πηγε ο πατερας μ εξω σε ιατρειο σε εναν γνωστο να παρουμε μια δευτερη γνωμη.Με ειδα σε ορθια και μετα καθιστη θεση και μου ειπε πως δεν ψιλαφιζει κυρσοκηλη αλλα υπαρχει μια μικρη περιπτωση να ειναι κιρσοκηλη αλλα στο πρωτο σταδιο και πως αν ειναι θα κανουμε σπερματοδιαγραμα.Για αρχη με εστειλε να κανω ενα τριπλεξ.Ααα επισης τον ρωτησα αν μπορω να κανω βαρη μεχρι τοτε και μου ειπε ναι θα συνεχησεις κανονικα την ζωη σου οτι εκανες και πριν και πανω σε αυτο του ειπα οτι παιρνω και ενα συμπληρωμα καθαρης πρωτεινης και αν θα μπορω να το παιρνω κ μ ειπε αυτο ακριβως:Ναι μπορεις αλλα να ξερεις οτι οι πρωτεινες μετα απο 3-4 χροννια μπορει να επιρεασουν την σεξουαλικη σ ζωη να μην εχεις καλη στυση ακομα και σμικρυνση πεους..λεει θα ειμαι πανω δυνατος και κατω αδυναμος..και επειδη το ακουσε και η γυναικα τ για την πρωτεινη π ηταν εξω στο σαλονι μου ειπε εχω γνωστο που επαθε προβλημα σε νεφρα εχω κ αλλο γνωστο π επαθε αυτο μπλα μπλα και αμεσως μ λεει ποιος στο εδωσε και βλακειες τετοιες και της λεω νευριασμενος πως αμα φαω κοτοπουλο ή πιω γαλα θα παθω παλι προβλημα;και αυτη συνεχισε να δικα της κ εγω απλα την ειρονευομουνα γιατι ελεγε οτι ναναι..αυτα απο μενα θα σας ενημερωσω οταν εχω νεα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-02-17 23:28 #44
    Προεπιλογή
    Δε θα σου σηκώνεται και θα μικρύνει κιόλας? Σοβαρά τώρα? Πραγματικά απορώ με ορισμένους γιατρούς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-02-17 03:08 #45
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα σου σηκώνεται και θα μικρύνει κιόλας? Σοβαρά τώρα? Πραγματικά απορώ με ορισμένους γιατρούς.
    Ναι οτι ναναι..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία