Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 18-03-17 19:48 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο passat Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα δεν γεννηθηκαμε ολοι γνωστες
    Δεν σε κρίνω γιατί δεν γνωρίζεις, αλλά γιατί οι ερωτήσεις σου έχουν καλυφθεί πολλάκις και επανέρχεσαι.

    Οτι σου ειπε εδω ο όπου υπάρχει θέληση

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου ποστάρεις συνεχώς σε μερικά θέματα, αγνοώντας όποιες απαντήσεις σου δίνουμαι και συνεχίζεις μέχρι να καταλήξεις ΤΕΛΙΚΑ σε άσχετο θέμα. Κάτσε διάβασε το forum σε συκεκριμένα θέματα που εμπίπτουν στις ερωτήσεις που έχεις και αν δεν βρεις την απάντηση ΤΟΤΕ ρώτα κατι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ. ΟΛΑ όσα ρωτάς έχουν απαντηθεί ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ σε άλλα μέλη. Κάνε μια αναζήτηση στα θέματα διατροφής και προπόνησης γιατί αν συνεχίσεις έτσι θα καταντήσεις ενοχλητικός...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-04-17 18:18 #17
    Προεπιλογή
    ο πόνος εχει μίνει ακομαα συγκικριμένα ποναω και απο την μεσα και απο την εξω μερια του αγκωνα,πονάνε περισσοτερο στην ελξη (πχ στο μονοζυγο) στα πους απσ δν πονανε και τοσο επισης μετα το ζεσταμα πονανε λιγοτερο.Πηγα σε γιατρο στο παιδον,(επισης για να δω και τον πονο μου στα γονατα που εχω χονδροπαθεια),μου ειπε να κανω εξετασεις αιματος και ουρων,ολα βγηκαν καλα εκτοσ απο το CPK που βγηκε 552,ο γιατρος μου ειπε να μην κανω για 15 μερες γυμναστικη για να δει αν θα κατεβει,και πηγε στα 230 μετα η γιατρος μου ειπε να παω σε ρευματολο και πηγα και στον ρευματολογομε εξετασε και μου ειπε πως δεν εχω κανενα προβλημα και οτι τους εχω ζορισει μαλλον αρκετα,και δεν βρηκε να εχω τιποταα και μου ειπε για να ειμαστε σιγουροι να παω να κανω κατι εξετασεις σε οφθαλμιατρο που παιζουν ρολο με τις αρθρωσεις (απο οτι καταλαβα) και κοπράνων ,,,εχει κανεις αλλος μια τετια παρομοια εμπειριαα? επισης θα μου περασει ποτε ο πονος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-17 01:05 #18
    Προεπιλογή
    Φίλε η CPK,αρχικα(χωρις να ειμαι γιατρος)οταν γυμναζεσαι κυμαινεται σε υψηλα επιπεδα σχεδον παντα...οποτε τσαμπα για μενα εκοψες τη γυμναστικη 15 μερες,για το συγκεκριμενο λογο...οσο για το πονο στην αρθρωση του αγκωνα λογικα προερχεται απο λαθος εκτελεση συγκεκριμενων ασκησεων..δε ξερω αν εκανες καμια μαγνητικη η ακτινογραφια αν ο πονος ειναι τοσο αφορητος και τι ανεδειξε..απο εκει κ περα καλο θα ηταν να απευθυνθεις σε καποιον ορθοπαιδικο-φυσικοθεραπευτη-ακομα και σε αθλιατρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-17 10:45 #19
    Προεπιλογή
    φιλε πηγα στον γιατρο χθες και μου ειπε οτι θα περασουν απο μονοι τους,και μου ειπε οτι ειναι λογο της αναπτυξης.Επισης του ειπα εναν αλλο πονο που ειχα μονο στο δεξι αγκωνα στο πισω μερος του,αριστερα το οποιο οταν εκανα πους απσ ή διζυγο εκανε κλιτσ κλιτσ και ποναγε πολυ,μου ειπαι πως ειναι ο συνδεσμος και να μην συνεχισω να κανω πους απσ για λιγο καιρο αλλιως υπαρχει περιπτωση να μου κοπει,τον ρωτησα αν μπορω να πηγαινω στην προπονηση μου (μάι τάι) και μου ειπε ναι αρκει να τον δενω στο σημειο που μ ποναει.Λετε να παρει καιρο να περασει;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12