Θέμα: Yea Buddy....

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 10-01-17 20:09 #1
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή Yea Buddy....
    Η ιστορια εχει ως εξης. Ποσες φορες εχουμε διαβαζει κατι που μας αρεσει, ενα ανεκδοτο στα "αστεια", μια χρησιμη διατροφικη συμβουλη, κατι τετοιο τελως παντων, και θελουμε να απαντησουμε/ευχαριστησουμε τον γραφοντα?
    Συνηθως σε τετοες περιπτωσεις ποσταρουμε μια μονολεκτικη απαντηση (ωραιο αρθρο/ ευχαριστουμε/ μπραβο κτλ κτλ) η ενα εμοτικον απο τα διαθεσιμα.
    Αποτελεσμα αυτου ειναι να δημοσιευονται ενα σωρο περιττα ποστς, και να αυξανεται το post counter του μελους χωρις λογο. Απο την αλλη, το "σωστο" μελος μη θελοντας να σπαμμαρει και να φορτωνει το server του φορουμ με περιττα ποστς, δεν "ευχαριστει" καποιον για αυτο το χρησιμο ποστ που διαβασε

    Η λυση? Το vBulletin εχει ενα mode που ονομαζεται I like it . Με αυτο, κατω απο το προφιλ καθε μελους υπαρχει ενα κουτακι με το Thumbs Up εικονιδιο. Πατωντας πανω του, "ευχαριστουμε" το μελος για αυτο του το ποστ

    Παραδειγμα.
    Στην εικονα που ακολουθει, καποιος ποσταρε ενα ανεκδοτο, και κατω απο το κοκκινο βελος που εχω βαλει, δειχνει το ThumbsUp και ενα νουμερο, στη περιπτωση μας το 5.

    Όνομα: yeabuddy.jpg Εμφανίσεις: 643 Μέγεθος: 118,8 KB


    Αυτο σημαινει οτι μεχρι στιγμης, 5 ατομα δηλωσαν οτι τους αρεσε το ποστ αυτο.
    Πηγαινοντας το κερσορα σε εκεινο το σημειο (στη φωτο του παραδειγματος) εμφανιζεται η λεξη Vroom. Στη δικη μας περιπτωση θα μπορουσε να λεει Yea Buddy (εξ'ου και ο τιτλος) απο τη γνωστη ατακα θα μπορουσε να λεει pumping iron, μπορουμε να επιλεξουμε οτι εμεις θελουμε να φαινεται.


    Κωστα τι λες? Γινεται να το κανεις? Δοκιμαστικα για αρχη αν θες, και βλεπουμε πως παει
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-17 22:44 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε για την πρόταση, νομίζω είναι κάτι που είχαμε δεί στο παρελθόν με το team Που υποστηρίζει την σελίδα, αλλά δεν θυμάμαι γιατί δεν προχώρησε, ίσως από μέρους μας.
    Θα το δούμε .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-01-17 02:12 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Fataoula το είχαμε συζητήσει αυτό στο παρελθόν όπως λέει ο Κώστας. Κάπου είχε κολλήσει τεχνικά αν θυμάμαι καλά, αλλά θα το ξανακοιτάξουμε σίγουρα. Νομίζω είναι πολύ καλή λειτουργία
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-17 02:51 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Οταν ειδα τον τιτλο "Yeah buddy" νομιζα οτι ειχες δημοσιευσει καποιο προιον του Ronnie Coleman
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-01-17 12:29 #5
    Το avatar του χρήστη LuNaT1C

    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περ.
    Ioannina
    Μηνύματα
    532
    Προεπιλογή
    και εγώ
    Loosers in mind have no life...
    Απάντηση με παράθεση