Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 13-01-17 20:30 #1
    Προεπιλογή Γεννετικα Οργανα
    Καλησπέρα, είμαι σχεδόν 16 χρονών και τον τελευταίο χρόνο το πέος μου δεν μεγαλώνει αλλά ούτε αλλάζει σχήμα, ώστε να πάρει μορφή ίδια με αυτή των ανθρώπων που παίζουν στα ερωτικά βίντεο. Επίσης το πετσάκι μου αν και κατεβαίνει μέχρι κάτω και αποκαλείπτεται η βάλανος του πέους είναι πολύ σφιχτό και σχετικά δύσκολο να κατέβει και όταν είναι εντελώς κάτω νιώθω μία ενόχληση. Τέλος θα ήθελα να σας πω το σημαντικότερο θέμα, όταν ψιλαφίζω τους όρχεις μου, πάνω από τον αριστερό όρχη νιώθω σαν να υπάρχει κάποιο μικρό μπαλάκι και επίσης οόρχεις είναι πολύ μεγαλύτερος σε σχέση με τον δεξί που φαίνετε πολύ μικρός δίπλα του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-01-17 20:31 #2
    Προεπιλογή
    επίσης διάβασα αυτό εδώ και δεν ξέρω αν συνδέετε με το θεμα που έχω στους όρχεις καθώς παλαιότερα έκανα πολύ ποδήλατο http://www.protothema.gr/ugeia/artic...-stous-andres/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-17 09:43 #3
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Λογικο δεν ειναι οσοι εχουν καλη φωνη να τραγουδανε, οσοι εχουν ταλεντο στην υποκτιτικη εμφανιζονται σαν ηθοποιοι και οσοι εχουν τα μεγαλυτερα βυζια, κωλους, πουλια εμφανιζονται σε ταινιες πορνο; Εαν δεν ειναι ο σκοπος σου να γινεις ο μεγαλυτερος πορνοσταρ τοτε δεν εχεις λογο ανυσηχιας.

    Τις σαχλαμαρες για το μεγεθος ξεχασε τες, για τον μπαλακι ομως να μιλησεις στους γονεις σου και να κανονισετε επισκεψη σε εναν γιατρο, εαν θες πιο φτηνα υπαρχουν στα δημοσια νοσοκομεια ουρολογικες κλινικες που θα σε καλυψουν σε οτι προβλημα εχεις η δεν εχεις.
    Δεν υπαρχει ντροπη σε θεμα υγειας, μιλα με τους γονεις σου.

    *μην δινεις βαση σε οτι λενε οι συμμαθητες στο σχολειο, δεν ξερει κανεις την τυφλα του, η σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση ειναι απαγορευμενη γνωση, δυστηχως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-17 16:42 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ανονυμος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, είμαι σχεδόν 16 χρονών και τον τελευταίο χρόνο το πέος μου δεν μεγαλώνει αλλά ούτε αλλάζει σχήμα, ώστε να πάρει μορφή ίδια με αυτή των ανθρώπων που παίζουν στα ερωτικά βίντεο. Επίσης το πετσάκι μου αν και κατεβαίνει μέχρι κάτω και αποκαλείπτεται η βάλανος του πέους είναι πολύ σφιχτό και σχετικά δύσκολο να κατέβει και όταν είναι εντελώς κάτω νιώθω μία ενόχληση. Τέλος θα ήθελα να σας πω το σημαντικότερο θέμα, όταν ψιλαφίζω τους όρχεις μου, πάνω από τον αριστερό όρχη νιώθω σαν να υπάρχει κάποιο μικρό μπαλάκι και επίσης οόρχεις είναι πολύ μεγαλύτερος σε σχέση με τον δεξί που φαίνετε πολύ μικρός δίπλα του.
    και εμεις τι θες να σου προτεινουμε ασκησεις να του δωσεις ογκο και υψος?εχετε μπερδευτει μου φαινεται αυτο που ποσταρεις δεν εχει καμια σχεη με την θεματολογια του φορουμ ενας καλος ουρολογος ανδρολογος θα εχει απαντηση στα ερωτηματα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-01-17 18:06 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ακόμα και για δεκαεξάχρονο δεν δικαιολογείται τετοιος προβληματισμός για κάτι που είναι γεννετικό και ακόμα και το θεό μπάρμπα να έχεις δεν αλλάζει
    στο θέμα υγείας και σε διάφορα ογκίδια που ανιχνεύονται στην περιοχή μια ιατρική εκτίμηση εύκολα διαπιστώνεται αν είναι φραγμένος ο σπερματικός πόρος και δημιουργει ογκίδια η είναι κατι άλλο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση