Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 72
  1. 27-05-17 15:57 #46
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    τωρα τα έχουμε χιλιοειπωμένα και απόψεις έχουμε κατα καιρούς εκφράσει και τα πάντα ολα
    οι κοπέλες άνετα θα μπορούν να είναι νατουραλ και γιατι οχι άλλωστε αν κάποια έχει ταλέντο και ομορφια , με σωστη εκγύμναση πειθαρχία και διατροφη , όπως πολυ σωστα λέει και ο Νίκος άνετα μπορει να βγάλει ένα άριστο αποτέλεσμα , αν έχει μάλιστα και σωστη καθοδήγηση
    Οι άντρες ενω άνετα κάποιος με ταλέντο φτάνει σε πολυ καλύτερο επίπεδο απο αυτές τις κατηγορίες παρ όλα αυτα μερικοί αθλητες έχουν κατέβει και σε μη νάτουραλ αγωνες , αυτο όμως δεν τούς χρεώνει σώνει και καλα οτι δεν είναι
    Ό αδιάψευστος παράγων είναι τα τεστ αν γίνουν σωστα και περάσουν τότε δεν υπάρχει θέμα αμφισβήτησης
    Εγω ξέρω πολυ καλα γιατι έχω κατεβει νάτουραλ στούς πρώτους αγωνες , (γιατι πολυ απλα δεν ξέραμε και ούτε μιλούσε ποτε κανείς για φάρμακα )και ούτε με ένιαζε τι κάνουν οι άλλοι ούτε γκρίνιαξα ποτε σαν αδικημένος αφου και δεύτερη θεση στο μρ βόρειος έχω πάρει και 4η στο πανελλήνιο , χωρίς ουτε συμπληρώματα , αν θεωρείτε λήψη τα 2-3 κουτια πρωτεινης σύνολο το χρόνο

    Εφόσον όμως δεν γινόταν τεστ απλα το ράβουμε γιατι ο καθένας ότι δηλώνει είναι
    Και νάτουραλ δεν θεωρείτε αυτος που δεν παίρνει , αλλα αυτος που δεν πιάστηκε ενω έκανε τα τεστ και αυτο ισχύει και για όλα τα Ολυμπιακα αθλήματα

    Και όπως πολυ σωστα είπαν αν κάποιος είναι χάλια σε φόρμα και λίγος , η ασύμετρος κτλ , αυτο δεν αποτελεί εγγύηση οτι είναι νάτουραλ , αλλα η μόνη εγγύηση είναι τα ολοκληρωτικά τεστ

    απο την άλλη παλιότερα είχα βάλει και φωτο 1-2 παιδιων που είχαν 1-2 βδομάδες στο γυμναστηριο και δούλευαν σε τοποθέτηση πλακιδίων , αλλα αν τούς έβλεπε κάποιος θα νόμισε γυμνάζονται χρόνια και με διατροφη , ενω καθημερινα έτρωγαν "βρώμικα" απο καντίνα, αντε εξηγήστε μου πως γίνετε αυτο , μήπως παίρναν φάρμακα?
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-17 17:46 #47
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Βρωμισε ο τοπος "καλα γεννετικα" απο ο,τι φαινεται...και μεις απλα κατουρησαμε στο πηγαδι

    Πώς δε το σκεφτηκα,αφου δεν ειναι κανεις τους κομματια και με 100kg+ αρα ειναι natural...ή μαζες Olympia και κομματια ταυτοχρονα...γιατι ως γνωστον υπαρχουν φαρμακα μονο για "εξωφρενικες μαζες"


    Μαλλον μερικοι ή ειναι τελειως ασχετοι ή νομιζουν οτι μας δουλευουν.

    Όνομα: Screenshot_2.jpg Εμφανίσεις: 363 Μέγεθος: 26,9 KB
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-17 18:15 #48
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Ti λες ρε κόμπρα σοβαρά;
    Κ εγώ δεν έχω ξαναδεί τρίφυλλη ντουλάπα σαν του λόγου σου και νάτουραλ, αλλά να που συμβαίνει απ ότι μας λες.

    Εχετε πάρει μια φωτό, που ποζάρουν, σε κατάσταση αφυδάτωσης ,με φωτισμό μπλα μπλα μπλα.
    Κανένας δεν έβαλε το χέρι του στη φωτιά οτι δεν έχει μπει φάρμακο, αλλα μη λέμε ότι γίνεται ΜΟΝΟ με φάρμακο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-05-17 18:32 #49
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ένας αθλητης όταν γραμμώνει χωρίς να έχει φορτωσει κιλά μυικά πάνω του , με τον φωτισμό και το χρώμα δείχνει εντελώς διαφορετικός πάνω στην σκηνή
    Εμείς τουλάχιστον που το ξέρουμε δεν πρέπει να απορούμε , απο κεί και πέρα το χέρι στην φωτια κανείς για κανέναν δεν μπορεί να το βάλει
    Όλοι φαντάζομαι η τουλάχιστον αυτοι που εχουν χρόνια στο χώρο σίγουρα θα έχουν δεί περιπτώσεις που ένας που δεν παίρνει τιποτε μπορεί να είναι πολύ καλύτερος απο κάποιον που παίρνει κάποια ψιλοπράματα , η και χοντροπράματα
    Πάντως όποιοι παρακολουθούν αγωνες σίγουρα θα έχουν δεί αρκετούς απο αυτούς τους αθλητες σε παλιότερες συμμετοχές τους σε μη νάτουραλ αγώνες , χωρίς να σημαίνει η να υπονοώ κάτι , απλα είναι γεγονός

    εδω ενω γίνονται αντιντόπινκ σε όλα τα Ολυμπιακά αθλήματα , πάλι όλοι αμφισβητούμε και λέμε υπάρχουν τα νταλαβέρια στον αθλητισμό και απλα κοροιδεύουν τα τεστ , στο ββ δε θα υπάρχει αμφισβήτηση ?

    απλα το αστείο της υπόθεσης είναι ότι είμαστε το μοναδικό άθλημα στον πλανήτη που έχουμε αγωνες με τιτλο νάτουραλ , πχ παγκόσμιο κλειστού η ανοικτου στιβου σκέτο δεν υπάρχει τίτλος νατουραλ
    Πανελλήνιο η πανευρωπαικό , η παγκόσμιο πρωτάθλημα ταεκβοντο , σκέτο και αυτο πάλι δεν αναφέρετε στον τιτλο νάτουραλ, κτλ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-05-17 19:08 #50
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Οκ Λιλα...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-05-17 20:32 #51
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Στις φωτο ξερει κανεις τι υψος εχουν και ποσα κιλα ειναι οι αθλητες ? Για τον γενικο λεω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-05-17 22:37 #52
    Προεπιλογή
    Προσωπικα φωτογραφίες που είδα από 3 κατηγορίες,η τετράδες τουλάχιστον ήταν " μέσα".
    Κρίμα γιατί κάποια παιδιά πιστεύουν στο θεσμό.
    υγ
    Κατέβηκε και ο κουμπάρος μου στην φυσικ +1,75 ,6η θέση.Καλα γενετικά χαρακτηριστικά σε κορμό και νατουραλ όπως δηλώνει...δεν ξέρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-17 02:01 #53
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται να εισαι κατι εξωπραγματικο για να εισαι στο φαρκακο που το ειδατε αυτο γραμμενο ρε παιδια τι νομιζετε δηλαδη οτι πρεπει να εισαι σαν τον κατλερ η τον σιδηροπουλο για να πουμε οτι καποιος βαζει φαρμακο?δηλαδη ενας που αγωνιζεται στην -75 τον παλιο καλο καιρο μελιπος κατω του 8% και χερια ανω των 40 ποντων και στηθια τουμπανο τι νομιζετε οτι ειναι φυσικος επειδη ειναι χαμηλα κιλα?εχετε δει ανθρωπο 70 κιλα με κανονικο υψος πως δειχνει??και μετα βλεπετε ατομα 90-95 κιλα με 20% λιπος με ρουχα και νομιζετε οτι ειναι στο φαρμακο ημαρτον δηλαδη η δεν σας κοβει τοσο η σκοπιμα λετε οτι λετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-05-17 14:48 #54
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Οχι , ειναι πολλοι που ειναι στο φαρμακο μηνες και δε μοιαζουν τπτ 1.75 65 κιλα με το ματι 14-16 λιπος αλλα οταν με ρωτανε τη προπνοηση κανεις ρε τι παιρνεις και τους λεω το φαϊ πως ειναι οι απαντησεις ειναι του τυπου 'ε τρωω πολυ , το ενα αλλο' και καταλυγουμε στο οτι τρωει 2-3 φορες τη μερα οτι να'ναι και δε ξερει τι ειναι μακροσυστατικα. Ο καθενας που μπορει να αφιερωσει χρονο για να γνωρισει το σωμα του αν δεν εχει ορμονικα προβληματα μπορει να πετυχει αρκετα καλη γραμμωση και σκληραδα νατουραλ , απλα λιγοι ειναι που θα εχουν και καλη μαζα ταυτοχρονα οσο και χρονο να αφιερωσουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-05-17 15:48 #55
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι , ειναι πολλοι που ειναι στο φαρμακο μηνες και δε μοιαζουν τπτ 1.75 65 κιλα με το ματι 14-16 λιπος αλλα οταν με ρωτανε τη προπνοηση κανεις ρε τι παιρνεις και τους λεω το φαϊ πως ειναι οι απαντησεις ειναι του τυπου 'ε τρωω πολυ , το ενα αλλο' και καταλυγουμε στο οτι τρωει 2-3 φορες τη μερα οτι να'ναι και δε ξερει τι ειναι μακροσυστατικα. Ο καθενας που μπορει να αφιερωσει χρονο για να γνωρισει το σωμα του αν δεν εχει ορμονικα προβληματα μπορει να πετυχει αρκετα καλη γραμμωση και σκληραδα νατουραλ , απλα λιγοι ειναι που θα εχουν και καλη μαζα ταυτοχρονα οσο και χρονο να αφιερωσουν..
    αντρας 1,75 65 κιλα λιπος 15 16 δεν υ παρχει τελεια.εκτος αμ το 15 16 ειναι δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα επειδη ισως δεν εχει στο σωμα του αρκετους μυες αρα λοιπον δεχεσαι οτι αυτοι ολοι ειναι στο φαρμακο εστω και με μικρες ποσοτητες που σαφεστατα εχουν καλυτερα στατς απο αυτους που προανεφερες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 28-05-17 στις 15:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-05-17 16:01 #56
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Οχι , αντιθετως λεω οτι μπορει να'ναι αλλα οι περισσοτεροι μπορει να πετυχουν περισσοτερο απο αυτο χωρις φαρμακο ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-05-17 16:41 #57
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Ειδικά στις γυναίκες (που αναφέρθηκε) η αλλοίωση στο πρόσωπο μπορεί να γίνει με νατουραλ τρόπο?


    Εγω ξέρω άνθρωπο που πήρε μέρος σε τέτοιους αγώνες πριν κάποια χρόνια με καλό νατουραλ κορμί και ανύπαρκτα πόδια κάνα 2 μήνες πριν τον αγώνα

    Στον αγώνα βγήκε πρώτος και τρόμαξα να τον αναγνωρίσω εννοείται με 'υποστήριξη '

    Τη πιο σωστή κουβέντα την είπε ο τριανταφυλλου ότι είναι ηλιθιο να υπάρχει το νατουραλ στο τίτλο απτή στιγμή που οι ίδιοι που συμμετέχουν δε το σέβονται (αν όχι όλοι οι περισσότεροι)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-05-17 16:46 #58
    Προεπιλογή Πρόβλημα
    Συγνώμη είμαι εντελώς εκτός θέματος θέλω να ανοίξω ένα θέμα πώς μπορώ είμαι καινούργιος εδώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-05-17 16:54 #59
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη είμαι εντελώς εκτός θέματος θέλω να ανοίξω ένα θέμα πώς μπορώ είμαι καινούργιος εδώ
    Πας στην ενότητα που θελεις και πανω αριστερά έχει ένα button ΝΕΟ ΘΕΜΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-05-17 16:59 #60
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι , αντιθετως λεω οτι μπορει να'ναι αλλα οι περισσοτεροι μπορει να πετυχουν περισσοτερο απο αυτο χωρις φαρμακο ..
    ναι μπορεις να φαινεσαι πιο ογκωδης στο ματι οπως ειπε πιο πανω η λιλα για τον κομπρα αλλα με μπαι φαρ μεγαλυτερο ποσοστο λιπους νερου στην διαιτα φαινεται τι πραγματικα εχεις εκτος και αν νομιζεις αν καποιος παει να κατεβει νατουραλ στο 7-8% αφυδατωμενος δεν θα ειναι σαν ρεγγα και οτι θα χανει απο το σωμα επιλεκτικα λιπος δεν γινονται αυτα τα πραγματα φιλε δεν υπαρχουν γεννετικα τερατα ουτε ασπροι γιγαντες και κοκκινοι νανοι ολοι εχουν περιορισμους και δοξα το θεο ολοι πλεον εχουμε δει πρωταθλητες πριν την χρηση μετα την χρηση και ποσες γενετικες προδιαγραφες ειχαν αλλα ξερω και μια περιπτωση εδω απο το φορουμ που κατεβαινε νατουραλ πως ηταν και πως εγινε αφου αφησε αγωνες υποτιθεται συμφωνα με τα λεγομενα σας οτι ο νατουραλ ειναι αυτος που το εχει γεννετικα και χρειαζεται να κανει πολυ λιγα πραγμτα για να αναπτυξει το σωμα του οποτε και να τα παρατησει απο την στιγμη που δεν θα βαλει η δεν θα χασει κιλα το καλο του σωμα θα φαινεται οπως και να εχει...ε κατι τετοιο δεν παιζει και δεν παιζει γιατι δεν παιζει οπως και να χει υπαρχουν εξετασεις που δεν υποβαλλονται οι νατουραλ αν υποβαλλονταν δεν θα πηγαιναν να υποβληθουν
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία