Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 25-01-17 22:24 #1
    Προεπιλογή Ποσό αναγκαίος είναι οι υδατάνθρακες;
    Καλησπέρα στα μέλη και έρχομαι κατευθείαν στο θέμα
    Λόγω σχολείου ,φροντιστηρίου και γυμναστηρίου αναγκάζομαι να είμαι εκτός σπιτιού από τις 8 μέχρι περίπου τις 6 προσπαθώντας να αποφύγω τα εκτός φαγητά.Μιας και είμαι στον όγκο αυτήν την περίοδο προσπαθώ να φτάνω την πρωτεΐνη κυρίως όσο περισσότερο στο 160-170 μπορω.Το θέμα είναι επειδή είχα κάνει μια low carb δίαιτα το καλοκαίρι και έχασα αρκετή περιφέρεια και λίπος στον στήθος γιατί με τις ορμόνες αυτή την περίοδο δεν εχει καλο σχήμα το στήθος μου λόγω πρησμενων θηλων(όχι γυναικομαστια) με ελάχιστη θυσία μυϊκής μάζας μπορώ να πω θέλω να ρωτήσω τώρα μιας και κάνω όγκο και η πρωτεΐνη χρειάζεται υδατανθρακες για να μεταβολιστει πόσο θα μπορούσε να είναι ο ελάχιστος αριθμός ώστε να μπορώ να ρίξω και την περιφέρεια και το λίπος στο στήθος αλλά παραλληλα να πετύχω τον στόχο μου;παίζει καποιο ρολο σε αυτό ή είναι άλλο θέμα διατροφικό;Ειμαι 1.87 με 84-85 κιλα και 17 χρονων .Ευχαριστώ εκ των υστέρων

    Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 25-01-17 23:20 #3
    Προεπιλογή
    Φίλε σε ευχαριστώ για τις παραπομπές αλλά επειδή δεν έβγαλα άκρη μιας και όλα παχαίνουν θέλω κάποιον με γνώση να μου δώσεις την προσωπική του άποψη γιατί και το low carb ανούσιο μου φαίνεται τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-17 23:20 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πινε νερο, ειναι απαχο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-17 23:22 #5
    Προεπιλογή
    Απλά το θέμα μου είναι επειδή ξέρω τι παίζει με την ινσουλίνη πιστεύεις ότι είναι καλύτερο το carb cycling ή και αυτό χαζομάρα;γιατί δεν ξέρω πόσα γρ θέλω ανά κιλό για υδατανθρακα ούτε για γράμμωση ούτε για όγκο

    Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση