Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 30-01-17 14:56 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Black Burn Micronized (Stacker2)
    Όνομα: 01-130-063_Black_Burn_Micronized_300gr-web.jpg Εμφανίσεις: 2660 Μέγεθος: 79,0 KB

    Όνομα: 01-130-063-Black-Burn-Micronized-300gr-FACTS.jpg Εμφανίσεις: 2714 Μέγεθος: 137,6 KB

    Καινούργιος λιποδιαλύτης σε μορφή σκόνης από την γνωστή στην κατηγορία, Stacker 2 Europe.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-02-17 14:22 #2
    Προεπιλογή
    σε καμια εβδομαδα το ξεκιναω μολις κοντευει να τελειωσει θα γραψω την γνωμη μου... να κανω μια ερωτηση εχω σκεφτει να το ξεκινησω στο ενα σκουπ που λεει και μετα απο 7-10 μερες να το παω στα 2 σκουπ δεν πιστευω να υπαρξει θεμα με τα 600mg καφεινης επειδη θα ειναι σπαστες οι 2 δοσεις 1 πρωι και 1 πριν τα βαρη
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-02-17 14:24 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλυτερα ξεκινα με μια δοση πριν την προπονηση, δεδομενο οτι δεν κανεις χρηση καποιου prewo εκει περα..
    κ μετα βλεπεις πως σε παει για την δευτερη δοση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-02-17 18:54 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λοιπον, μια δοση πριν την προπονηση, κατι σαν προεξασκητικο το δοκιμασα να δω ως θα παει..
    γευση πορτοκαλι, αμμεση διαλυτοτητα, πολυ καλη γευση, ελαφρως ξινουτσικη αλλα οχι τοσο οσο να χαλαει, κ αρκετα "πικαντικη" λογω του πιπεριου..
    πολυ ενεργεια κ αντοχη στην προπονηση κ αυξημενη εφιδρωση..
    ομολογω οτι βγηκε λιγο δυνατο, ισως οσοι σκεφτονται να παρουν κ 2η φουλ δοση να χρειαστει να ανεβασουν σταδιακα..
    ακομα κ για μενα, που τα 300mg καφεινη τα ατνεχω σχετικα ευκολα, νομιζω μου εδωσε μια υπερδιεγερση..λογικα γιατι η καφεινη ειναι σε μορφη μικροιονισμενης σκονης, πραγμα που κανει μεγαλη διαφορα απο το να την παρεις σε ταμπλετα..καμια φορα μαλιστα που συμπληρωνω καφεινη σε διαφορα προεξασκητικα απο ταμπλετες που εχω, την κατεβαζω μασημενη γιατι με πιανει πιο καλα κ πιο γρηγορα..
    πολυ δυναμη παντως το συγκεκριμενο, το προτεινω κ για boost πριντην προπονηση, αλλα κ σαν λιποδιαλυτη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-02-17 14:14 #5
    Προεπιλογή
    σημερα το δοκιμασα και εγω λοιπον... εχω αυτο με την σκονη εγω οποτε ηπια 5 γραμμαρια μιση ωρα πριν την προπονηση η αληθεια ειναι οτι με βοηθησε παρα πολυ ειχα φουλ ενεργεια φουλ εφιδρωση αρκετα καλη φλεβικοτητα φαινοντουσαν φλεβες στο στηθος στους ωμους ειχα και προπονηση στηθους σημερα λογικα γι αυτο.. την καφεινη την ενιωσα λιγο στην αρχη αλλα μετα ολα κομπλε.. γενικα σημερα εγινε μια παρα πολυ δυνατη προπονηση ενιωσα ολο το στηθος να καιγεται πιστευω δουλευει αρκετα καλα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-02-17 15:50 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Με βαλατε στην περιέργεια και το πήρα σχετικά νωρίς.
    Θα το δουλεύω 2 scoops, ενα το πρωί πριν το πρωινο και ενα πριν την προπονηση.
    Στα ρεπο θα το βάζω μονο το πρωι για να κρατησει περισσότερο.
    Bγαζει 60 δόσεις, για την τιμη του αρκετά καλα.
    Σημερα είχα πρωινη προπόνηση και το πηρα ας πουμε προεξασκητικά, δουλεψε αρκετά καλα, με τίναξε μπορώ να πω και βγήκε ωραία προπονηση που σε κανονικές συνθηκες δεν θα έβγαζα στις 09:30 το πρωι.
    Γευση lemon Lime, είχε και πορτοκαλι και fruit punch.
    Στιφή γεύση αλλά πινεται χωρίς να σε ανατριχιάσει.
    Το διέλυσα σε 150-200 ml , με ενα κουταλάκι του γλυκού , διαλυθηκε αμέσως.Αψογη διαλυτότητα.
    Απάντηση με παράθεση