Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25
  1. 30-01-17 14:56 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Black Burn Micronized (Stacker2)
    Όνομα: 01-130-063_Black_Burn_Micronized_300gr-web.jpg Εμφανίσεις: 2651 Μέγεθος: 79,0 KB

    Όνομα: 01-130-063-Black-Burn-Micronized-300gr-FACTS.jpg Εμφανίσεις: 2706 Μέγεθος: 137,6 KB

    Καινούργιος λιποδιαλύτης σε μορφή σκόνης από την γνωστή στην κατηγορία, Stacker 2 Europe.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-02-17 14:22 #2
    Προεπιλογή
    σε καμια εβδομαδα το ξεκιναω μολις κοντευει να τελειωσει θα γραψω την γνωμη μου... να κανω μια ερωτηση εχω σκεφτει να το ξεκινησω στο ενα σκουπ που λεει και μετα απο 7-10 μερες να το παω στα 2 σκουπ δεν πιστευω να υπαρξει θεμα με τα 600mg καφεινης επειδη θα ειναι σπαστες οι 2 δοσεις 1 πρωι και 1 πριν τα βαρη
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-02-17 14:24 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλυτερα ξεκινα με μια δοση πριν την προπονηση, δεδομενο οτι δεν κανεις χρηση καποιου prewo εκει περα..
    κ μετα βλεπεις πως σε παει για την δευτερη δοση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-02-17 18:54 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λοιπον, μια δοση πριν την προπονηση, κατι σαν προεξασκητικο το δοκιμασα να δω ως θα παει..
    γευση πορτοκαλι, αμμεση διαλυτοτητα, πολυ καλη γευση, ελαφρως ξινουτσικη αλλα οχι τοσο οσο να χαλαει, κ αρκετα "πικαντικη" λογω του πιπεριου..
    πολυ ενεργεια κ αντοχη στην προπονηση κ αυξημενη εφιδρωση..
    ομολογω οτι βγηκε λιγο δυνατο, ισως οσοι σκεφτονται να παρουν κ 2η φουλ δοση να χρειαστει να ανεβασουν σταδιακα..
    ακομα κ για μενα, που τα 300mg καφεινη τα ατνεχω σχετικα ευκολα, νομιζω μου εδωσε μια υπερδιεγερση..λογικα γιατι η καφεινη ειναι σε μορφη μικροιονισμενης σκονης, πραγμα που κανει μεγαλη διαφορα απο το να την παρεις σε ταμπλετα..καμια φορα μαλιστα που συμπληρωνω καφεινη σε διαφορα προεξασκητικα απο ταμπλετες που εχω, την κατεβαζω μασημενη γιατι με πιανει πιο καλα κ πιο γρηγορα..
    πολυ δυναμη παντως το συγκεκριμενο, το προτεινω κ για boost πριντην προπονηση, αλλα κ σαν λιποδιαλυτη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-02-17 14:14 #5
    Προεπιλογή
    σημερα το δοκιμασα και εγω λοιπον... εχω αυτο με την σκονη εγω οποτε ηπια 5 γραμμαρια μιση ωρα πριν την προπονηση η αληθεια ειναι οτι με βοηθησε παρα πολυ ειχα φουλ ενεργεια φουλ εφιδρωση αρκετα καλη φλεβικοτητα φαινοντουσαν φλεβες στο στηθος στους ωμους ειχα και προπονηση στηθους σημερα λογικα γι αυτο.. την καφεινη την ενιωσα λιγο στην αρχη αλλα μετα ολα κομπλε.. γενικα σημερα εγινε μια παρα πολυ δυνατη προπονηση ενιωσα ολο το στηθος να καιγεται πιστευω δουλευει αρκετα καλα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-02-17 15:50 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Με βαλατε στην περιέργεια και το πήρα σχετικά νωρίς.
    Θα το δουλεύω 2 scoops, ενα το πρωί πριν το πρωινο και ενα πριν την προπονηση.
    Στα ρεπο θα το βάζω μονο το πρωι για να κρατησει περισσότερο.
    Bγαζει 60 δόσεις, για την τιμη του αρκετά καλα.
    Σημερα είχα πρωινη προπόνηση και το πηρα ας πουμε προεξασκητικά, δουλεψε αρκετά καλα, με τίναξε μπορώ να πω και βγήκε ωραία προπονηση που σε κανονικές συνθηκες δεν θα έβγαζα στις 09:30 το πρωι.
    Γευση lemon Lime, είχε και πορτοκαλι και fruit punch.
    Στιφή γεύση αλλά πινεται χωρίς να σε ανατριχιάσει.
    Το διέλυσα σε 150-200 ml , με ενα κουταλάκι του γλυκού , διαλυθηκε αμέσως.Αψογη διαλυτότητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-03-17 14:09 #7
    Προεπιλογή
    Με τις κλασικές κάψουλες έχει διαφορά όσον αφορά στα συστατικα; Αν ναι ποιο θα προτεινατε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-17 16:49 #8
    Προεπιλογή
    Το πηρα κι εγω σημερα παιδια.Το δοκιμασα προεξασκητικα,εβαλα σε 300ml νερο μιση δοση και 3/4 του σκουπ νιτρικο της stacker που ειχα για να συνδιασω και τα πρηξιματα και το γαλακτικο με ταυτοχρονα εφιδρωση-λυποδιαλυση και η αλχημεια μου μπορω να πω πως πετυχε και δεν με πειραξε κιολας η καφεινη που εχω ενα θεμα με ταχυπαλμιες.Πολυ ενταση-ενεργεια-αντοχη μεσα στην προπονηση(στηθος) χωρις καμια παρενεργεια και ουτε το καψιμο ενιωσα που ειπατε εσεις.Ισως μετα απο καμια εβδομαδα να δοκιμασω να ανεβασω λιγο την δοση του για καλυτερα αποτελεσματα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsipis : 06-06-17 στις 16:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-17 16:52 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιω 2 μερες τωρα, 5 gr 2 φορες την ημερα. Νιωθω μια περιεργη αισθηση, με πιανει δηλαδη αλλα δεν ειναι ενεργεια. Εχω μια ανεμια, η εφιδρωση ειναι καταπληκτικη βεβαια. Δουλευει αλλα μου βγαινουν πιο δυσκολα οι προπονησεις. Δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-17 17:59 #10
    Προεπιλογή
    Μπορεί να σε παραπιανει και συμβαίνει αυτό. Απο τα stims. Εγώ έχει τύχει να το πάθω σε pre όταν έχω βάλει μεγάλη δόση. Νιώθω δυσφορία έτσι ανακατωσουρα. Ελάττωσε λίγο την δόση να δοκιμη και αυξανεις σιγά σιγά
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-06-17 18:28 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    μπορει αλλα σε αυτην την περιπτωση δεν θα ενιωθα υπερβολικα τονωμενος με ενεργητικοτητα εστω και με τις παρενεργειες που περιεγραψα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-17 18:33 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν ειναι αναιμια..αυτο που γραφει ο φιλος απο πανω ειναι, οτι μαλλον εχεις ευαισθσια στας stims που περιεχει, οποτε η αισθηση αυτη ειναι δικαιολογημενη κ γω το παθαινω με την γιοχιμβινη..ο,τι σου εγραψε ο φιλος, θες μμικροτερες δοσεις η κατι οχι τοσο δυνατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-17 18:49 #13
    Προεπιλογή
    Κατα την γνώμη μου η πρωινή δόση δεν χρειαζεται καθόλου. 5γρ πριν είσαι οκ. Τώρα αν την θες μπορείς αντί για 10 ημερησίως να περνεις 6-7 γρ σε 3-3 δηλαδή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-06-17 17:52 #14
    Προεπιλογή
    Να γράψω και εγώ ενα review. Το χρησιμοποιώ μονο πριν την προπόνηση. Στα 5γρ βγαίνει η προπόνηση με ενέργεια αλλά δεν νιώθω κάτι που να πω πολύ δυνατό η καμια υπερδιέγερση. Σήμερα το συνδιασα με νιτρικό μισο σκουπ νιτρικό και 5γρ Blackburn. Θα αυξησω την δόση μάλλον θα βάλω και μια το πρωι ή θα βάλω 1μιση δόση πριν την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-06-17 22:34 #15
    Προεπιλογή
    Ξέχασα να γράψω μου αφήνει χρωμα στο σέικερ πολύ. Σε σημείο που το ενα σέικερ που είναι άσπρο δεν βγαίνει. Η γεύση πορτοκαλί συγκεκριμενα. Εχει γίνει πορτοκαλί το σέικερ. Εχει συμβεί σε κανέναν?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία