Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 13-06-17 23:02 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Και μενα το ασπρο σεικερ των xtremestores μου το εκανε πορτοκαλι. Η γευση οτι χειροτερο επισης. Κανει δουλεια αν και προσωπικα με εχει διαλυσει. Εκανα μαλακιες με τις δοσεις δεν αντεχα 1 σκουπ και εβαζα αυτο και λιγο παραπανω. Χθες επρεπε να συγκεντρωθω στο να μεινω ζωντανος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-17 23:13 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια συμβαινει αυτο, λογω χρωστικων..στα μισα συμπληρωματα που εχω δοκιμασει γινεται, κ δυστυχως ειναι αναποφευκτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-17 09:08 #18
    Προεπιλογή
    Μέχρι χλωρίνη εβαλα και τίποτα. Δεν φεύγει. Γι αυτό προτιμώ τα αγευστα εγώ οπου βρίσκω. Ουτε χρωστικές ουτε τίποτα. Και λεω τι βάζουμε μέσα μας. Ναι και η γεύση του λίγο στίφη αλλά όχι τόσο χαλιά δεν είναι ωραίο αλλά πίνεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-06-17 09:45 #19
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-07-17 21:04 #20
    Προεπιλογή
    Κοντευω να τελειωσω την πρωτη συσκευασια και μπορω να πω πως δουλευει αρκετα καλα.Με εχει καθαρισει αρκετα σε ποσοστο λιπους σε συνδιασμο βαρη 40-50 λεπτα,αεροβιο 30-40 και διατροφη.Η ενεργεια και η εφιδρωση παραμενει μεσα στην προπονηση χωρις κανενα κρασαρισμα και χωρις να χρειαστει να ανεβασω την δοση απο ενα σκουπ που προτινεται.Το παιρνω μονο προεξασκητικα 5 μερες την εβδομαδα.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Σε περιπτωση που θελω να παω και σε δευτερο κουτι καλο θα ηταν να κανω ενα διαλειμμα πχ 10-15 μερες?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsipis : 18-07-17 στις 21:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-17 11:01 #21
    Προεπιλογή
    Οχι μπορείς να το πάρεις κατευθείαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-07-17 00:21 #22
    Προεπιλογή
    παιδια απο παρενεργειες υπαρχουν? Ελεγα να το δοκιμασω, για καποιον που δεν εχει ευαισθησια σε καφείνη. (Ειμαι λιγο ασχετος με λιποδιαλιτη), και για πρωτη επιλογη ειναι καλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-07-17 11:35 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο winchester Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια απο παρενεργειες υπαρχουν? Ελεγα να το δοκιμασω, για καποιον που δεν εχει ευαισθησια σε καφείνη. (Ειμαι λιγο ασχετος με λιποδιαλιτη), και για πρωτη επιλογη ειναι καλο?
    Ειχα και εγω στην αρχη τον ιδιο ενδοιασμο για αυτο τον λογο το επελεξα σε περιπτωση που με πειραζε να μπορουσα να παιξω πιο πολυ νε την δοση μιας και ειναι σε σκονη.Το ξεκινησα στο μισο σκουπ που εχει μεσα και την ιδια εβδομαδα το πηγα στο ενα σκουπ οπου εκει το εχω κρατησει μεχρι τωρα.Παρενεργειες δεν εχει ή δεν εχει αυτες που περιμενα να εχει μιας και εγω ειχα πανω απο 5 χρονια να παρω καποιο παρομοιο συμπληρωμα και πλεον εχουν απαγορευτει πολλες ουσιες οι οποιες εμενα προσωπικα πιο παλια με τιναζαν στον αερα. Το συγκεκριμενο σου δινει ενεργεια μεσα στην προπονηση πολυ καλη εφιδρωση χωρις καποιο κρασαρισμα.Αν εχεις τοσο θεμα με καφεινη θα σου προτεινα να μην το παρεις βραδινες ωρες γιατι ισως σου φερει καποια υπερενταση στον υπνο. Κατα τα αλλα επειδη κι εγω οπως προειπα φοβομουν ταχυπαλμιες κτλ κοντευω να τελειωσω την συσκευασια και δεν με εχει επηρεασει καθολου.

    Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-02-18 19:57 #24
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Το συγκεκριμένο προϊόν, έχει βγει πλέον και σε φακελάκια μιας δόσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-02-18 11:20 #25
    Προεπιλογή
    Είναι πλέον διαθέσιμο και σε φακελάκι μίας δόσης. Δείτε το εδώ.

    Όνομα: 01-130-074-Black-Burn-Micronized-5g-web.jpg Εμφανίσεις: 694 Μέγεθος: 208,4 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12