Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 11-02-17 22:23 #1
    Προεπιλογή Γιοχιμπίνη
    Γεια σας. Τι γνωμη εχετε για γιοχιμπινη, υπαρχουν παρενέργειες, αξιζει να την αγορασω.

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-02-17 01:21 #2
    Προεπιλογή
    H γιοχιμβινη ειναι απαγορευμένη στην Ελλάδα σιγουρα και στην Ευρώπη νομίζω

    Οχι δε θα σου κανει απολυτως τίποτα

    Ειναι ανταγωνιστης των α2 υποδοχεων.

    Αν δεν εχεις πολυ καλη διατροφή, πολυ καλο πρόγραμμα και δεν εισαι πολυ πολυ καιρο σε διαιτα δε θα σου κανει τίποτα.

    Και για τη bark εκδοση μα.κρυ.α. ειναι γεια σας και δικαιως απαγορευμένη

    Οχι ουτε στον εχθρο σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-02-17 02:36 #3
    Προεπιλογή
    Οποτε δεν την αγγιζω. Σιγουρα ομως δεν εχεις κανα οφελος? Μου την προτειναν ως τον καλυτερο λιποδυαλιτη

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-02-17 03:13 #4
    Προεπιλογή
    Ε δε νομίζω Βαλαντη ουτε καν στην εντεκάδα

    Εμποδίζει τους α2 υποδοχεις να σταματησουν την απελευθέρωση ελευθερων λιπαρων οξεων

    Για να απελευθερωθουν αυτα , πρέπει να εκκριθει νορεπινεφρινη να παει στους β1 και αυτοι να δωσουν σήμα.

    Η δράση της σταματάει μολις φας και εκκριθει ινσουλινη.

    Δεν ειναι τοσο εύκολο το κόλπο Βαλαντη δεν υπάρχει μαγικό χαπακι το παίρνουμε και γιναμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-02-17 04:01 #5
    Προεπιλογή
    Οκ σε ευχαριστώ πολύ

    Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-02-17 13:30 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για τη bark εκδοση μα.κρυ.α. ειναι γεια σας και δικαιως απαγορευμένη

    Οχι ουτε στον εχθρο σου
    γιατι ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-02-17 16:16 #7
    Προεπιλογή
    Αναφερομαι στη yohimbe bark natrol ειναι πολυ δυνατη

    Σου άφηνει μια εντονη επιγευση με μουδιασμα στο στομα, αν τη συνδυασεις με καφεΐνη σταζεις στον ιδρωτα, μια φορα τη στακαρα με Ε γεια σας πηρα τα βουνα, μουδιασματα σε χερια ποδια αυχένα, αν την παρεις νηστικος και εχεις ευαισθητο στομαχι σε παει σερπατινα (εγω δεν εχω, αλλος ειχε)

    Σε φιλους εκανε εκανε ταχυκαρδιες σε εμενα αν ηταν σε στακ, ο ενας είπε οτι ειχε τρεμουλα


    Δες τα ρεβιους στο βοτανο να δεις και αλλες εμπειρίες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-02-17 16:24 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οι bark μορφες σε ματζουνια γενικα δεν ειναι ο,τι καλυτερο, για τον βασικο λογο οτι σχεδον ποτε δεν ξερεις ποσο % standardised ειναι το extract..
    για αυτον ακριβως τον λογο, στο συνολο τους θεωρουνται κατωτερες απο τις hcl μορφες της γιοχιμπ. μιας κ αναφερομαστε κ σε αυτην, κ αρα πιο αδυναμες..
    εδω μαλλον οι τυποι το εχουν κανει καπως δυνατοτερο, οποτε γιαυτο εδινε τοσα sides..αλλα ειναι αναλογα το σωμα παντα, εγω ας πουμε κ με 3mg hcl εχω τις ιδιες κ χειροτερες παρενεργειιες απο οποια εταιρια κ να δοκιμασω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-02-17 19:37 #9
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ παιδιά σε ότι είπατε για bark hcl κλπ, και εγώ δεν έχω προβλημα δοκίμασα και στα πιο πολλά mg... καναδυο φιλαράκια μου που είχαμε πάρει μαζί είχανε θέμα γενικότερα με το στομάχι
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-02-17 20:23 #10
    Προεπιλογή
    Hcl δε θυμάμαι ποση επαιρνα. Της primaforce παιρνα παντα. Για δοσολογία ειχα ακολουθησει ενα αρθρο του Μακντοναλντ . Δεν κατάλαβα κατι 6 μηνες που την πηρα και μετα πηρα τη νατρολ, η οποια ειναι potent απ ο,τι φαίνεται.

    Γενικά η νατρολ φαίνεται τίμια εταιρεία, ο,τι εχω δοκιμάσει απ τα ματζουνακια της ηταν οικονομικά και ενιωθα οτι κατι εισηλθε στο συστημα

    Παντως για τη γιοχιβ νομίζω οτι ειναι fine tuning. Χωρις μια σταθερή διαιτα, αεροβιο αν κάποιος βιάζεται ή δε μπορει να κινηθεί διατροφικα ή για ξεκολλημα και βαρη οι κοιλιτσες και τα σωσιβιακια δε φευγουν με μια καψουλιτσα.

    Εδω εχω δει ατομα να βαζουν ορμονες και να μην κανουν δίαιτα και να ειναι σε κακη κατασταση σε σημείο που λεγαμε "μα καλα ενα βαζακι μερεντα τρωει για μεταπροπονητικο "
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 12-02-17 στις 20:31
    Απάντηση με παράθεση