Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 12-02-17 20:48 #1
    Προεπιλογή τα πήρα...πως τα πίνω σωστα??
    καλησπέρα σας

    από λιγα που διαβασα εδω μέσα και μαζευοντας πληροφοριες στο ιντερνετ ηθελα να ρωτησω το εξης?

    παρείγγειλα πρωτεεινη , αμινοξεα σε σκονη , ελεκτρολυτες σε σκονη και το recovery xs και φυστικοβουτηρο

    προσεχω πολυ την διατροφη μου κανω στο γυμαμναστηριο αεροβια γυμναστικη με ελαχιστα βαρη τρεις φορες την εβδομαδα και τις υπολοιπες τρεξιμο

    σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η σωστη σειρα κατααναλωσης?

    ως τωρα το μονο που εκανα ηταν να παιρνω πρωτεινη το πρωι και αμεσως μετα το γυμναστηριο ή τρεξιμο και κατα την διαρκεια της αθλησης να παιρνω το ΙΝΤΡΑ

    τα προιοντα που παρηγγειλα είναι ολα της my protein

    παρακαλω την βοηθεια σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-02-17 21:43 #2
    Προεπιλογή
    Δεν μας είπες στόχους και διατροφή!Και κατά τη γνώμη μου τόσα πολλά συμπληρώματα είναι περιττά!Αλλά anyway!Αν δεν παίρνεις αρκετή πρωτείνη με τα γεύματα τότε παίρνε το πρωί όταν ξυπνάς,κατά την διάρκεια της προπόνησης αμινοξέα και ηλεκτρολύτες και μετά την προπόνηση το recovery xs!Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως είπες ότι διάβασες κιόλας!Ετσι όπως ρωτάς σα να κάνεις γκάλοπ είναι για να δεις αν θα σου απαντήσουμε σωστά
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-02-17 21:50 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μας είπες στόχους και διατροφή!Και κατά τη γνώμη μου τόσα πολλά συμπληρώματα είναι περιττά!Αλλά anyway!Αν δεν παίρνεις αρκετή πρωτείνη με τα γεύματα τότε παίρνε το πρωί όταν ξυπνάς,κατά την διάρκεια της προπόνησης αμινοξέα και ηλεκτρολύτες και μετά την προπόνηση το recovery xs!Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως είπες ότι διάβασες κιόλας!Ετσι όπως ρωτάς σα να κάνεις γκάλοπ είναι για να δεις αν θα σου απαντήσουμε σωστά
    τι θεωρεις περιτο?τα αμινοξεα ή τους ηλεκτρολυτες? και αν πρεπει να τα παιρνω μαζι ...ενα σεικερ αμινοξεα και ενα σεικερ ηλεκτρολυτες?
    στοχος γραμμωση και μονο

    αν καποιο ειναι περριτο δεν θα το παρω καθολου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-02-17 22:47 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Tην πρωτεινη με το φυστικοβούτυρο το πρωι, φτιαχνε και κανένα πιτάκι βρώμης με πρωτεινη και βαλε φυστικοβουτυρο.
    Ηλεκτρολύτες και αμινοξέα κατά την αερόβια άσκηση ή τα βάρη οποτε κάνεις.
    Το Recovery XS, με το που τελειώνεις την προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση