Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 97
  1. 28-05-09 15:37 #31
    Προεπιλογή
    Το βασικοτερο το ξεχασα δεν θα μπορεσουμε να ειμαστε ιν και να εχουμε απλα μια μοκετα στο πατωμα θα εχουμε μια μεγαλη σκηνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-05-09 15:39 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δύο φώτο απο το αρχείο μου.
    (Απο προηγούμενο αγώνα στην Κέρκυρα το 2006).










    by Chrisberg για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι!!!
    Υποψην οτι ο Μαγκος ειναι πολυ πιο μυωδης σε σχεση με τοτε μην ξεχναμε την 6η θεση στο UNIVERSE το 2008.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-05-09 20:04 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex gerolymatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βασικοτερο το ξεχασα δεν θα μπορεσουμε να ειμαστε ιν και να εχουμε απλα μια μοκετα στο πατωμα θα εχουμε μια μεγαλη σκηνη.

    Tελικά δεν είμαι ο μόνος με καυστικό χιούμορ Πρόεδρε!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-09 20:14 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex gerolymatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Γιαννης ειναι απο τους λιγους ελληνες πρωταθλητες που σεβετε το κοινο του και ειναι παντα σε καλη φορμα.

    Η λέξη κλειδί είναι το ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΕΑΤΕΣ.
    122 κιλά με κοιλιακά και κόντρες σε πόδια χέρια.
    Με πολύ αγάπη θα πώ ότι σίγουρα θέλω να βλέπω ΕΛΛΗΝΕΣ gest στους αγώνες.

    Τους θέλω όμως ΜΕΓΑΛΟΥΣ και στο καταδύναμη ΓΡΑΜΜΩΜΕΝΟΥΣ.

    Παιδιά όσοι θέλουν ας παρεξηγηθούν δε θα είναι άλλωστε η πρώτη φορά!!!
    Για να κάνει κάποιος gets θα πρέπει ή να έχει τίτλους, ή να να είναι αρκετά μεγαλλύτερος και καλλύτερος απο τους περισσότερους διαγωνιζόμενους ή ρε αδελφέ έστω να είναι ένας πολύ καλός pozer.

    Με αυτήν τη φιλοσοφία δουλέψαμε με το Γιάννη φέτος παρόλο που δεν ρισκάρα
    να διακόψω την προετοιμασία του (για του χρόνου το Μάιο).
    και με μικρές αλλά έξυπνες πιστεύω αλλάγες πιάσαμε καλή φόρμα και ο Γιάννης
    ώς καλός (επαγγελματίας) και το χρώμα του πρόσεξε και τη φόρμα του αλλά και το ποζάρισμα του).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisberg : 29-05-09 στις 13:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-05-09 21:03 #35
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex gerolymatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βασικοτερο το ξεχασα δεν θα μπορεσουμε να ειμαστε ιν και να εχουμε απλα μια μοκετα στο πατωμα θα εχουμε μια μεγαλη σκηνη.
    Θα χαρουμε να δουμε την μεγαλη σκινη με αρκετους αθλητες και σωστη παρουσιαση. Ελπιζω να θυμηθειτε να μας ποσταρετε φωτογραφιες του αγωνα (ακομα περιμενουμε φωτογραφιες απο απο τον αγωνα της Κριτης)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λέξη κλειδί είναι το ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΑΤΕΣ.
    122 κιλά με κοιλιακά και κόντρες σε πόδια χέρια.
    Με πολύ αγάπη θα πώ ότι σίγουρα θέλω να βλέπω ΕΛΛΗΝΕΣ gest στους αγώνες.
    Ελπιζουμε το καλυτερο στον Γιαννη Μαγκο και συντομα να ακολουθησει με επαγγελματικη καρτα το bodybuilding.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-09 22:13 #36
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex gerolymatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα ειναι ετοιμα για το Πανελληνιο Πρωταθλημα στην Κερκυρα,οι συμετοχες πολλες και το επιπεδο υψηλο,οσο για την διοργανωση εμεις δεν θριαμβολογουμε και γραφουμε διαφορα οτι κανουμε τον καλυτερο αγωνα θα τα δειτε στην πραξη.αξιζει νομιζο οσοι μπορειτε να ερθετε να δειτε αυτον τον αγωνα μην ξεχνατε η NAC παντα προσφερει κατι διαφορετικο οχι στα λογια αλλα στην πραξη.
    Δυστυχως κ . Γερολυματε ενω η εκτιμηση μου είναι δεδομενη και η φιλία μου με τον Μιχάλη επίσης,θεωρω ότι στον αγωνα της Κρητης δεν μας δωσατε την ευκαιρία να δούμε το επίπεδο του αγωνα που διοργανωσατε γιατί πολύ απλα δεν μας έχετε δωσει φωτογραφίες,εχω εκφρασει αυτό το παραπονο στον Μιχαλη και το λεω και σε σας ευκαιρίας δοθείσης.
    Ελπίζουμε με τον αγωνα της Κερκυρας να μας δώσετε αυτη την ευκαιρία γιατί είναι κρίμα οι αγωνες που διοργανωνονται να μην προβαλλονται από ένα εγκυρο φόρουμ όπως είναι το .
    Εμεις εχουμε δείξει τις διαθεσεις μας να προβαλλουμε όλους τους αγωνες,ακομα και από ομοσπονδίες που δεν εχουμε προσβάσεις,πίστευω ότι από εσας θα εχουμε αυτη την διευκόλυνση.
    Φιλικα και χωρίς δειγμα υποννοουμενων,μου αρεσει να λεω καθαρες κουβεντες και ο Μιχαλης που με ξερει προσωπικα το ξερει.Η αγαπη μας για το άθλημα πρεπει να επικρατησει και όχι ποιος βαζει από κατω πιο καλή μοκέτα.(όχι ότι αυτό δεν είναι σημειο γραφης και επαινου για τις ομοσπονδίες που το επιδιωκουν με υψηλα κόστη και δαπανες).
    Εγω θελω να πω καλη επιτυχία στον αγωνα της Κερκυρας γιατί ο Γιωργος Σαϊτ ξερω και μαθαινω ότι το προσπαθει πολύ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-09 23:26 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως κ . Γερολυματε ενω η εκτιμηση μου είναι δεδομενη και η φιλία μου με τον Μιχάλη επίσης,θεωρω ότι στον αγωνα της Κρητης δεν μας δωσατε την ευκαιρία να δούμε το επίπεδο του αγωνα που διοργανωσατε γιατί πολύ απλα δεν μας έχετε δωσει φωτογραφίες,εχω εκφρασει αυτό το παραπονο στον Μιχαλη και το λεω και σε σας ευκαιρίας δοθείσης.
    Ελπίζουμε με τον αγωνα της Κερκυρας να μας δώσετε αυτη την ευκαιρία γιατί είναι κρίμα οι αγωνες που διοργανωνονται να μην προβαλλονται από ένα εγκυρο φόρουμ όπως είναι το .
    Εμεις εχουμε δείξει τις διαθεσεις μας να προβαλλουμε όλους τους αγωνες,ακομα και από ομοσπονδίες που δεν εχουμε προσβάσεις,πίστευω ότι από εσας θα εχουμε αυτη την διευκόλυνση.
    Φιλικα και χωρίς δειγμα υποννοουμενων,μου αρεσει να λεω καθαρες κουβεντες και ο Μιχαλης που με ξερει προσωπικα το ξερει.Η αγαπη μας για το άθλημα πρεπει να επικρατησει και όχι ποιος βαζει από κατω πιο καλή μοκέτα.(όχι ότι αυτό δεν είναι σημειο γραφης και επαινου για τις ομοσπονδίες που το επιδιωκουν με υψηλα κόστη και δαπανες).
    Εγω θελω να πω καλη επιτυχία στον αγωνα της Κερκυρας γιατί ο Γιωργος Σαϊτ ξερω και μαθαινω ότι το προσπαθει πολύ.
    Eυχαριστώ και για τη φιλία σου Κώστα μου αλλά και για τη δυνατότητα που μας δίνει το forum να πούμε τη γνώη μας.
    Mε την ευκαιρία να πώ ότι εγώ για τη δουλιά μου αλλά και για το άθλημα που αγαπώ πάω και στην άκρη του κόσμου.
    Παρόλο που υποσχέθηκα να σας στείλω το συντομότερο φώτο η Κέρκυρα για εσάς είναι ένα τσιγάρο δρόμος.
    Τόσοι και τόσοι Moderators υπάρχουν στο forum, ας βγούν μια βόλτα να ξεμουδιάσουν και τα δάχτυλα τους απο το πληκτολόγιο.
    Ας δουν απο κοντά και άς στηρίξουν με την παρουσία τους τους αθλητές αντί να τους βλέπουν απο τις οθόνες τους.
    Εμείς σαν NAC σας δώσαμε την ευκαιρία απο εσάς η επόμενη κίνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-09 23:39 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως κ . Γερολυματε ενω η εκτιμηση μου είναι δεδομενη και η φιλία μου με τον Μιχάλη επίσης,θεωρω ότι στον αγωνα της Κρητης δεν μας δωσατε την ευκαιρία να δούμε το επίπεδο του αγωνα που διοργανωσατε γιατί πολύ απλα δεν μας έχετε δωσει φωτογραφίες,εχω εκφρασει αυτό το παραπονο στον Μιχαλη και το λεω και σε σας ευκαιρίας δοθείσης.
    Ελπίζουμε με τον αγωνα της Κερκυρας να μας δώσετε αυτη την ευκαιρία γιατί είναι κρίμα οι αγωνες που διοργανωνονται να μην προβαλλονται από ένα εγκυρο φόρουμ όπως είναι το .
    Εμεις εχουμε δείξει τις διαθεσεις μας να προβαλλουμε όλους τους αγωνες,ακομα και από ομοσπονδίες που δεν εχουμε προσβάσεις,πίστευω ότι από εσας θα εχουμε αυτη την διευκόλυνση.
    Φιλικα και χωρίς δειγμα υποννοουμενων,μου αρεσει να λεω καθαρες κουβεντες και ο Μιχαλης που με ξερει προσωπικα το ξερει.Η αγαπη μας για το άθλημα πρεπει να επικρατησει και όχι ποιος βαζει από κατω πιο καλή μοκέτα.(όχι ότι αυτό δεν είναι σημειο γραφης και επαινου για τις ομοσπονδίες που το επιδιωκουν με υψηλα κόστη και δαπανες).
    Εγω θελω να πω καλη επιτυχία στον αγωνα της Κερκυρας γιατί ο Γιωργος Σαϊτ ξερω και μαθαινω ότι το προσπαθει πολύ.
    Αγαπητε φιλε Πολυνικε το οτι αγαπας το αθλημα ειναι σιγουρο για αυτο και ακριβος θα πρεπει να κατακρινεις καποιους που βαζουν απλα μια μοκετα κατω και μαζεβουν και καμια δεκαρια ατομα απο την παραλια Αλιμου για να φτιαξουν μια δηθεν drug free κατηγορια,αυτοι υποτιμουν και τους υπολυπους αθλητες αλλα και τους fan του αθληματος.Καποια στιγμη πρεπει το επιπεδο τον αθλητων αλλα και των διοργανωσεων να ανεβει στην χωρα μας.
    Απο το 1994 που γυρισα στην ελλαδα υπηρετο το αθλημα σαν παραγωντας χωρις κανενα υλικο οφελος,νομιζο οτι εχω το δικαιωμα να κρινι αυστηρα αφου νομιζο οτι παντα ειμαι αντικειμενικος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-05-09 00:06 #39
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    κ. Γερολυματε ενα πράγμα δεν μπορω να καταλάβω,
    για να καταλάβει ο κοσμος ποια ειναι σωστη διοργανωση και ποια οχι πρέπει να λετε για μοκέτες κλπ αλλων ομοσπονδιών?! δε έχει μάτια να δει και να κρίνει ποια διοργάνωση ειναι στο υψος τον περιστάσεων και ποια οχι?! η' θα πρέπει να κατηγορούμε αθλητές για να προβάλουμε τους δικούς μας για να καταλάβει ο κοσμος ποιοι αθλητές ειναι καλή και ποιοι οχι?! οπως έγινε πριν σε αλλο τοπικ?!

    δεν μπορω να καταλάβω αυτη την εμμονή, εχει ο κόσμος ματια και βλέπει αλλα εχει ματια και διαβάζει κιολλας.

    μη δίνεις συνέχεια σε παρακαλώ ειναι πολύ άστοχα αυτα τα σχόλια, προβαλετε τη δικη σας ομοσπονδια οπως πρεπει και ο κόσμος θα το εκτιμήσει αν το αξίζει, δεκαετία του 80 θα φέρουμε πάλι στο ββ και στην αντιπαράθεση μεταξη των ομοσπονδιών..................................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-05-09 03:28 #40
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσοι και τόσοι Moderators υπάρχουν στο forum, ας βγούν μια βόλτα να ξεμουδιάσουν και τα δάχτυλα τους απο το πληκτολόγιο.
    Ας δουν απο κοντά και άς στηρίξουν με την παρουσία τους τους αθλητές αντί να τους βλέπουν απο τις οθόνες τους.
    Εμείς σαν NAC σας δώσαμε την ευκαιρία απο εσάς η επόμενη κίνηση.
    Πιστεψτε το πως ολοι οι moderators δινουν τον καλυτερο εαυτο τους στο να στηριζουν την προβολη του αθληματος και των αθλητων, με κανενα προσωπικο όφελος. Και ο καθενας με τον καθε δυνατο τροπο και σιγουρα οχι μονο πισω απο ενα πληκτρολογιο.
    Ολοι γνωριζουν πως εσεις ατομικα κυριε Χρυσοβεργη αγαπατε το αθλημα και εχετε επενδησει στο να ανεβει το αθλημα εκει που του αρμοζει. Ομως η επανατοποθέτηση της ομοσπονδιας σας σε σχεση με το αθλημα και τους αλλους παραγοντες του αθληματος, δεν ειναι θετικη ουτε αποδοτική στην προσελευση των φιλων του αθληματος στις διοργανωσεις σας. Γνωριζουμε πως αστοχήσατε επανειλημμένα σαν ομοσπονδια και συνεχιζετε να κατακρινετε τους αλλους αντι να διορθωσετε τα λαθη σας.
    Αυτες τις εικόνες αφήνετε σαν ομοσπονδια τοσο σε μενα οσο και σε πολλους αναγνωστες που εκφραζουν την αποψη τους. Αν θελουμε να παει μπροστα το αθλημα, θα πρεπει ολοι να συμβάλουμε με νεες τακτικες και να μην ανατρεχουμε στα σφαλματα του παρελθόντος, ειδικα αν ειναι να κατακρινουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-05-09 06:22 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστώ και για τη φιλία σου Κώστα μου αλλά και για τη δυνατότητα που μας δίνει το forum να πούμε τη γνώη μας.
    Mε την ευκαιρία να πώ ότι εγώ για τη δουλιά μου αλλά και για το άθλημα που αγαπώ πάω και στην άκρη του κόσμου.
    Παρόλο που υποσχέθηκα να σας στείλω το συντομότερο φώτο η Κέρκυρα για εσάς είναι ένα τσιγάρο δρόμος.
    Τόσοι και τόσοι Moderators υπάρχουν στο forum, ας βγούν μια βόλτα να ξεμουδιάσουν και τα δάχτυλα τους απο το πληκτολόγιο.
    Ας δουν απο κοντά και άς στηρίξουν με την παρουσία τους τους αθλητές αντί να τους βλέπουν απο τις οθόνες τους.
    Εμείς σαν NAC σας δώσαμε την ευκαιρία απο εσάς η επόμενη κίνηση.
    Φιλε Μιχαλη εμεις εχουμε κανει τις κινησεις μας και θα εχουμε φωτό από Κερκυρα,οπως αντιστοιχα έκανα κινηση και στον αγωνα της Κρητης αλλα ακομα τις περιμενω(και δεν τις βλεπω αλλά τελωσπαντων,ισως του χρόνου στο Μρ Κρήτη να είμαστε πιο "τυχεροι").
    Όμως παρόλα αυτα επιμενω,γιατι αυτό δεν απαντηθηκε ακόμα, ότι ασχετως πόσοι μοds ή ποσοι αναγνωστες θα καταφερουν να βρεθουν θα μπορουσατε 10 φωτογραφίες να μας έχετε στείλει,δεν καταλαβαινω γιατί μετα από εναν αγωνα να τηρείται σιγη ιχθύος και μετα να μεταπηδαμε στον επόμενο.
    Αν δεν θελετε εσεις να διαφημιστεί ο αγωνας και να προβληθουν τα αποτελεσματα του ποιος άλλος θα το επιδιωξει;
    Δεν είναι κριμα ενας αγωνας να υπάρχει μονο σαν αναφορα;1 φωτογραφία = 1000 λέξεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-05-09 09:23 #42
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    τελικά ποια ομοσπονδία είναι αυτη που μαζεύει κόσμο απο την παραλία αλίμου ?!
    καλα ειναι να κατονομάσετε ποια ομοσπονδία ειναι, για να μη μιλάμε αόριστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-05-09 09:30 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Μιχαλη εμεις εχουμε κανει τις κινησεις μας και θα εχουμε φωτό από Κερκυρα,οπως αντιστοιχα έκανα κινηση και στον αγωνα της Κρητης αλλα ακομα τις περιμενω(και δεν τις βλεπω αλλά τελωσπαντων,ισως του χρόνου στο Μρ Κρήτη να είμαστε πιο "τυχεροι").
    Όμως παρόλα αυτα επιμενω,γιατι αυτό δεν απαντηθηκε ακόμα, ότι ασχετως πόσοι μοds ή ποσοι αναγνωστες θα καταφερουν να βρεθουν θα μπορουσατε 10 φωτογραφίες να μας έχετε στείλει,δεν καταλαβαινω γιατί μετα από εναν αγωνα να τηρείται σιγη ιχθύος και μετα να μεταπηδαμε στον επόμενο.
    Αν δεν θελετε εσεις να διαφημιστεί ο αγωνας και να προβληθουν τα αποτελεσματα του ποιος άλλος θα το επιδιωξει;
    Δεν είναι κριμα ενας αγωνας να υπάρχει μονο σαν αναφορα;1 φωτογραφία = 1000 λέξεις.

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλά ένας κούκος δε φέρνει την ανοιξη.
    Δυστιχώς ούτε δύο.
    Η στάση μου για τον αγώνα της Κρήτης δεν έχει αλάξει ούτε λεπτό τα 3 τελευταία χρόνια γι' αυτό και δεν είδες απο μέρους μου καμία αναφορά.
    Ενα πράγμα θα σου πώ ο πρόεδρος παραείναι έντοιμος για το πόστο αυτό, (του προέδρου)
    και εκεί χαλάνε όλα.
    Στην χώρα μας βλέπεις μάθαμε διαφορετικά.
    Δεν αξίζει να ασχολειθώ περισσότερο για τον αγώνα της κρήτης.
    Ενα μόνο θα σου πώ ότι τους τσιφλικάδες τους "καταργήσαμε" απο καιρό στην
    ΕΛΛΑΔΑ και του χρόνου θα είναι άλλος ο Διωργανωτής του Mr Κρήτη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisberg : 29-05-09 στις 10:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-05-09 11:56 #44
    Προεπιλογή
    ποια ειναι η ομοσπονδια που μαζευει τουσ λουομενους;;;και ποιος αθλητης κανει guest ενω ειναι κατωτερος των διαγωνιζομενων;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-05-09 12:27 #45
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Πιστευω πως αυτη η κουβεντα δεν βγαζει νόημα, ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του με τα ματια του και με τις παραστασεις που έχει από τον χωρο.Ας ευχηθουμε καλους αγωνες και να εχουμε φωτογραφιες για να αποκτησουν άποψη και εικόνα και αυτοι που δεν θα παρευρίσκονται...
    Καθε τιμια προσπαθεια εμεις ειμαστε εδω για να την επικροτουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία