Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 53 από 53
  1. 17-06-17 23:44 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    4.300 θερμιδες, ο Κολεμαν νομιζεις οτι εισαι φιλε?
    μυς σου λειπουν οχι θερμδες..
    οι περισοτεροι κανουν το λαθος να θεωρουν οτι αν αυξησουν το φαγητο θα αυξησουν κ τους μυς τους αναλογα, αλλα δεν ειναι ετσι..για να γινει αυτο θελει πολυ υπομονη κ επιμονη, αναλογως τον οργανισμο παντα..
    οπως σε βλεπω στις φωτο, οσο μπορω δλδ, σου χρειαζεται μια ισοθερμιδικη, κ καλες προπονησεις με βαρη για να αποκτησεις μυικοτητα..
    αυτα, απλα κ ωραια.
    +1000

    Και κατι ακομα ειναι πως πολλα παιδια πανε στο γυμναστηριο χτυπιούνται η ετσι νομίζουν,ομως στην πραγματικοτητα ΔΕΝ ξέρουν να κανουν προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-06-17 02:02 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Κλαιω με το 12% λιπος στην πρωτη σελιδα . Κατα την γνωμη μου οντως χαμηλωσε τις θερμιδες και ακολουθησε το προγραμμα που σου προταθηκε η κατι αλλο παρεμφερες, για τον καιρο που ασχολεισαι ειναι προφανες οτι το προγραμμα σου δεν σε βοηθαει. Ψυχολογικα μπορει να πιστευεις οτι ειναι καλυτερο να γυμναζεσαι 6 φορες την εβδομαδα αλλα ουσιαστικα θα μπορουσες να ειχες καλυτερα αποτελεσματα πηγαινοντας λιγοτερες φορες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-06-17 16:05 #48
    Προεπιλογή
    Από 12% λίπος, μέσα σε 4 μόλις μήνες κατάφερες να φτάσεις 25% και βαλε από αυτό που βλέπω από τις φωτογραφίες σου, πρόκειται περί θαύματος!!!!!!
    Προφανώς δεν έχεις βάλει γραμμάριο μυϊκού ιστού, αντιθέτως παίζει να έχεις χάσει κιόλας και έχεις πάρει πεντακάθαρο λίπος!
    Η διατροφή θέλει αναδιοργάνωση.
    147γρ. Λίπος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    542γρ. Υδατάνθρακα;;;;;;;;;;;;
    Και πάνω από 3γρ. Πρωτεΐνη ένα κιλό βάρους;;;;;;;;;
    Κι όλα αυτά, με μια αερόβια την εβδομάδα κι αυτή 20 λεπτά αν διάβασα καλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-06-17 16:22 #49
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Tσαμπα το χρονο σας θα χασετε να σχολιασετε,στο βροντο πανε οι οποιες συμβουλες,πραγμα που εχει φανει κ σε αλλα θεματα.

    Εδω του λεω σε πιο πανω μηνυμα,οτι δε χρειαζεσαι για κανενα λογο πρωτεινη,υ/α και λιπαρα στα νουμερα που γραφεις και αυτο που καταλαβε ηταν να πει "κοβω τους ξηρους καρπους στο τελευταιο γευμα"...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-06-17 17:17 #50
    Προεπιλογή
    πρωινο:1 γευμα
    1 μπανανα(120-1.4-27-0.4) (Τα νουμερα στις παρενθεσεις ειναι Θερμιδες-Πρωτεινη-Υδατανθρακασ-Λιπαρα)
    75γρ βρωμη(280-8-45-6)
    1 protein shake(110-24-1.3-0.9)
    150ml γαλα αμυγδαλου(36-1-4.5-0.2)

    ΜΕΙΩΣΕ ΤΗ ΒΡΩΜΗ ΣΕ 20ΓΡ. ΒΑΛΕ 1κγ ΦΥΣΤΙΚΟΒΟΥΤΥΡΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑ ΑΚΟΜΑ 1 ΦΡΟΥΤΟ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΖΟΥΜΙ ΣΤΟ ΣΕΙΚ, ΒΑΛΕ 100ΓΡ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΟ 2% ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΣΚΟΥΠ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΙ 50ml ΓΑΛΑ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ.

    2ο Γευμα(Στο σχολειο)
    2 τοστ ολικης (276-10-47-4.4)
    με 1 φετα βραστη γαλ. στο καθενα(60-13.2-0.72-1.2)
    και 1 φετα τυρι (202-14.5-0-16)

    ΤΟ ΤΟΣΤ ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΥΟ, ΜΕ 2 ΦΕΤΕΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΗΡΟΚΑΡΠΙΟ, 5-10 ΑΜΥΓΔΑΛΑ. ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

    3ο Γευμα(Μετα το σχολειο)
    2 ολοκληρα βραστα αυγα 1 ασπραδι(158-16-0-10)
    300γρ βραστη πατατα (218-6-51-0.3)
    15γρ φυστικοβουτυρο (100-4-2-8)

    ΒΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΣΠΡΑΔΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΕ ΤΗ ΠΑΤΑΤΑ ΣΤΑ 200ΓΡ, ΦΥΣΤΙΚΟΒΟΥΤΥΡΟ ΕΞΩ, ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΣΟΥΠΑΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ.
    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΥ ΓΕΥΜΑ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ, ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΚΑΠΟΥ;;;;;



    4ο Γευμα(pre workout-μεγαλο γευμα)
    150γρ αβραστο ρυζι(510-12-103-3.3)
    200στηθος κοτοπουλο(300-44-0-15)
    1 πρασινη σαλατα

    150 ΑΒΡΑΣΤΟ ΡΥΖΙ;;;;;;;;;;;;; ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ...!!!!!!!!!
    200 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΣΗΣ. 140 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ....!!!!!


    5ο Γευμα(after workout)
    1 protein shake(110-24-1.3-0.9)
    4 ρυζογκοφρετες (124-2.4-24-1.2)
    1 πρασινο μηλο(100-0.4-28-1.2)
    1 μπανανα(120-1.4-27-0.4)

    ΚΑΙ ΡΥΖΟΓΚΟΦΡΕΤΑ ΚΑΙ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ;;;;;;;; ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΝΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΔΕΡΦΕ.

    6ο Γευμα
    150γρ αβραστο ρυζι(510-12-103-3.3)
    200στηθος κοτοπουλο(300-44-0-15)
    πρασινη σαλατα
    100γρ φυστικια αραπικα(500-20-26-45)
    30γρ αμυγδαλα(160-6-8-14)

    ΕΔΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;
    Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΡΥΖΙ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ...!!!
    ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΛΕ ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΜΥΓΔΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΣΟΥΠΑΣ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΗ ΣΑΛΑΤΑ!!!!


    ΟΙ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ, ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΚΥΡΙΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ... ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΣ 1000% ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ, ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-07-17 21:45 #51
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή

    Σημερινή φωτο μετα τις αλλαγές που εκανα στην διατροφη μ.Πλακα πλακα σε κιλα δεν πρεπει να εχω πεσει ζυγίστηκα 83κιλα απλα μου φαινεται οτι εχω στεγνώσει σε σχεση με πριν και εχω βαλει πολυ λιγα μυικα κιλα σε σχεση με πριν.Αλλαξα και την προπονηση μείωσα χρονο δηλαδη καθομαι 1ωρα στο γυμ και κανω πολυ καλη προπονηση παντα μετα την προπονηση η μυικη ομαδα που εχω δουλεψει ειναι πιασμένη για 2-3 μερες.Πως το βλεπετε παιδια καλα παει;να αλλαξω κατι αλλο;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-07-17 13:00 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σημερινή φωτο μετα τις αλλαγές που εκανα στην διατροφη μ.Πλακα πλακα σε κιλα δεν πρεπει να εχω πεσει ζυγίστηκα 83κιλα απλα μου φαινεται οτι εχω στεγνώσει σε σχεση με πριν και εχω βαλει πολυ λιγα μυικα κιλα σε σχεση με πριν.Αλλαξα και την προπονηση μείωσα χρονο δηλαδη καθομαι 1ωρα στο γυμ και κανω πολυ καλη προπονηση παντα μετα την προπονηση η μυικη ομαδα που εχω δουλεψει ειναι πιασμένη για 2-3 μερες.Πως το βλεπετε παιδια καλα παει;να αλλαξω κατι αλλο;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Το να πιάνεσαι αδερφέ μεν ειναι καλο διότι σημαινει ότι εχεις καλές μέρες στο γυμναστήριο ...απο την άλλη ομως πρέπει να εχεις διάρκεια δλδ να κανεις καλές διατάσεις και ζέσταμα έτσι ώστε να δουλέψεις την άλλη μερα το μέγιστο πάλι στο γυμναστήριο. Κοιτά εγω θα προτείνω να κανεις τα σετ με 30 δευτερα ξεκούραση μεταξύ τους για να πέφτει σχετικά το γαλακτικό οξύ και να δουλεύεις 12-15 επαναλήψεις . Μάλιστα μπορεις να προσθέτεις διάδρομο ή ποδήλατο μετα την προπόνηση. Έαν βλέπεις ότι η διατροφή σου πετυχαίνει κρατά την και συνέχισε να την εφαρμόζεις !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-07-17 14:04 #53
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis_tra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να πιάνεσαι αδερφέ μεν ειναι καλο διότι σημαινει ότι εχεις καλές μέρες στο γυμναστήριο ...απο την άλλη ομως πρέπει να εχεις διάρκεια δλδ να κανεις καλές διατάσεις και ζέσταμα έτσι ώστε να δουλέψεις την άλλη μερα το μέγιστο πάλι στο γυμναστήριο. Κοιτά εγω θα προτείνω να κανεις τα σετ με 30 δευτερα ξεκούραση μεταξύ τους για να πέφτει σχετικά το γαλακτικό οξύ και να δουλεύεις 12-15 επαναλήψεις . Μάλιστα μπορεις να προσθέτεις διάδρομο ή ποδήλατο μετα την προπόνηση. Έαν βλέπεις ότι η διατροφή σου πετυχαίνει κρατά την και συνέχισε να την εφαρμόζεις !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Εγινε Ευχαριστω!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234