Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 23-02-17 02:44 #1
    Προεπιλογή Πρόγραμμα προετοιμασίας
    Καλησπερα σε ολους. Θα ηθελα την βοηθεια σας. Μετα το καλοκαιρι θα μπω στρατο στις ειδικες δυναμεις. Θα ηθελα να με βοηθισει καποιος με το προγραμμα το τι θα πρεπει να κανω να προετοιμαστω. Ειμαι 21 χρονο 82 κιλα 1.83 υψος....εδω και 1 χρονο πηγαινω συστηματικα γυμναστηριο 4 φορες την βδομαδα. Απλα τωρα θα ηθελα βοηθεια με το τι προγραμμα να ακολουθησω ωστε να ειμαι ετοιμος για τις ειδικες δυναμεις....σας ευχαριστω απο τωρα!!!

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-02-17 11:05 #2
    Προεπιλογή
    Καλημέρα φίλε Νικήτα.
    Δε χρειάζεσαι κάτι ιδιαίτερο φίλε μου, με ηδη ένα χρόνο γυμναστήριο... θεωρώ είσαι ήδη έτοιμος!
    Λογικά έμφαση στην αερόβια αντοχή, τρέξιμο αρκετό και push ups, είναι το No1 καψόνι.
    Δε νομίζω να έχουν προχώρησει τόσο πολύ στις ειδικές δυνάμεις που αντί του πέσε και παίρνε, να έχουν το ανέβα και παίρνε (pull ups).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-02-17 15:28 #3
    Προεπιλογή
    Ο εξοπλισμος αν θυμςμε σωστα ζυγιζει περιπου 15 20 κιλα.
    Οποτε Στο τρεξιμο βαζε και κανα σακι με 10 κιλα π.χ βαρος να συνηθίσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-02-17 15:29 #4
    Προεπιλογή
    Απο θεμα δυναμης με ενα χρονο γυμναστηριο εισαι υπερκαλυμενος. Μη νομιζεις οτι θα χεις πολυ γυμναστικη εκει.τα περισσοτερα καψονια ειναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-02-17 16:20 #5
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    βαρα push ups πολλα καθε μερα..
    παρε 20 με 25 κιλα και τρεχα καθε μερα οσο περισσοτερο μπορεις

    ***και αν θες κανε κ κανενα μονοζυγο farm walk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amateur666 : 23-02-17 στις 16:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-02-17 17:10 #6
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω πολυ ολους σας...ναι απο αποψη push ups και μονοζυγο τα καταφερνω αψογα. Βγαζω 40 push ups αρκετα ευκολα και απο μονοζυγο 15-18 επαναληψεις χωρις διαλλημα. Τωρα το τρεξιμο ακομη νια φορα που το προσπαθησα δεν το βγαζω ακομη εκει θελει προσπαθεια. Γιατι εχω ακουσει θελει 1660 μετρα κατω απο 7 λεπτα....δεν εχω ασχοληθει πολυ με το τρεξιμο σκεφτείτε κανω 10-15 λεπτα χαλαρα προθερμανση στο γυμναστηριο για τα βαρη....οχι τρέξιμο.

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση