Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 56
  1. 01-03-17 17:51 #16
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodybuilder wannabe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπαρχει στη γυμναστικη τοπικη αντιμετωπιση για ενα σημειο που μας ενοχλει, η θα χασεις κιλα παντου ή θα παρεις παντου (μιλαω για natural καταστασεις)

    Απο την εμπειρια μ δε λυνεται το θεμα τοσο απλα. Εκει ειναι το λιπος θα επιστρεψει με την πρωτη ευκαιρια, με το που θα πεις θελω λιγο bulking τσουπ πεταγεται η μπακα για πλακα

    αφου δεν γινεται κατι ας μεινω ετσι τη να κανω
    αν πηγαινα σε γυμναστηριο δεν θα ηξεραν οι γυμναστες να μουν πουν πως θα το αντιμετωπισω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-17 22:56 #17
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή


    πως τα βλεπετε τα πραγματα περνει βελτιωσει χωρις επεμβαση πλαστικου χειρουργου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-17 00:12 #18
    Προεπιλογή
    Όπως εγω το βλεπω και χωρις να σου πω ψέματα η αλήθεια ειναι πως οι ραγάδες δεν φεύγουν εχει σκιστεί το δέρμα λόγω οτι δεν εχει ελαστικότητα,πρακτικά αυτο σημενη πως μια χαλάρωση στο δέρμα θα υπάρχει δυστηχως.
    Αυτο ομως δεν ειναι λόγος να σε αποτρέψει απο τους στόχους σου,καθε αλλο μάλιστα.
    Συνέχισε πιο δυνατά με περισσοτερο πείσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-03-17 02:55 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο passat Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφου δεν γινεται κατι ας μεινω ετσι τη να κανω
    αν πηγαινα σε γυμναστηριο δεν θα ηξεραν οι γυμναστες να μουν πουν πως θα το αντιμετωπισω?
    Μηπως σε ''βολευει'' να λες οτι δεν γινεται τπτ; Με πεισμα αποφασιστικοτητα κ πραγματικη προσπαθεια οπως σου ειπε κ ο Δημητρης ,δεν θα πιστευεις στα ματια σου.
    Στο τελος θα δεις κ σε τι σημειο ειναι κ η χαλαρωση του δερματος , εγω πιστευω δεν θα ειναι κ τοσο τραγικα τα πραγματα....σιγουρα θα φαινεσαι καλυτερος παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-03-17 11:30 #20
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    πες μου εναν άνθρωπο και μάλιστα παιδί που δεν θέλει να φτιάξει σώμα
    μηπως πρέπει να πηγαίνω γυμναστήριο? για λόγους οικονομικούς δεν μπορώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-03-17 11:43 #21
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    To "θέλω" με το "προσπαθώ" έχει μεγάλη διαφορά. Όλοι θέλουν αλλά λίγοι προσπαθούν.

    Αν δεν δύνασαι να πας γυμναστήριο, προσπάθησε τότε μόνος σου να προσέχεις περισσότερο τη διατροφή σου και να γυμνάζεσαι με το βάρος του σώματός σου και να τρέχεις έξω στη φύση. Αν δεν κάνεις έστω αυτά που σου είπα, σημαίνει πως δεν προσπαθείς αλλά μένεις μόνο στο "θέλω".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-03-17 13:24 #22
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    To "θέλω" με το "προσπαθώ" έχει μεγάλη διαφορά. Όλοι θέλουν αλλά λίγοι προσπαθούν.

    Αν δεν δύνασαι να πας γυμναστήριο, προσπάθησε τότε μόνος σου να προσέχεις περισσότερο τη διατροφή σου και να γυμνάζεσαι με το βάρος του σώματός σου και να τρέχεις έξω στη φύση. Αν δεν κάνεις έστω αυτά που σου είπα, σημαίνει πως δεν προσπαθείς αλλά μένεις μόνο στο "θέλω".
    προσεχω την διατροφη μου
    το τρεξιμο πως βοηθαει στην δικια μου περιπτωση να κανει το δερμα ποιο ελαστκο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-03-17 14:18 #23
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Αν εννοείς για τις ραγάδες, δύσκολα φεύγουν, αλλά το τρέξιμο όπως και κάθε άλλη σωματική δραστηριότητα θα σε βοηθήσει να βελτιώσεις την εικόνα σου σε σχέση με τώρα.

    Καλό, όμως, είναι να σε απασχολεί λιγότερο η θεωρία και περισσότερο η πράξη, γιατί μου έχεις δώσει να καταλάβω όλο αυτό τον καιρό που γράφεις ερωτήσεις στο φόρουμ ό,τι μένεις μόνο στις ερωτήσεις και δεν κάνεις τίποτα για να υλοποιήσεις τις απαντήσεις.

    Υ.γ. Τα βαράκια που με ρώταγες σε π.μ. για παράδειγμα είμαι σίγουρος πως δεν έχεις κάνει τίποτα ακόμα ενώ ρωτάς γι' αυτά από πέρυσι. Αν σου είναι δύσκολο να τα αγοράσεις φτιάξε αυτοσχέδια βάρη (π.χ. μπετόνια με νερό ή άμμο) και ξεκίνα κάποια σωματική δραστηριότητα μαζί με το βάρος του σώματος όπως σου είπα και από πάνω. Αν νομίζεις πως μόνο με το να ρωτάς θα δεις αποτελέσματα, δεν θα δεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-03-17 14:48 #24
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    κάμψεις κάνω και τρέξιμο πήγαινα το καλοκαίρι που μας πέρασε και το σταμάτησα λόγο καιρού
    έχω ένα μπετονι με νερό και κάνω αλλά το αριστερό χέρι με πονάει και μάλλον τενοντας ειναι όπως μου έγραψε ένα παιδί απο εδώ

    σχετικά με τα βαρακια έχω αρχίσει και μαζεύω λεφτά και σε λίγο καιρό θα τα έχω
    να κάνω και κοιλιακούς βοηθανε
    αν πήγαινα γυμναστήριο τη θα μου έκαναν για να φύγει το σωσίβιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-03-17 14:55 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Φίλε μου...μην λέμε τα ίδια και τα ίδια. Το προσέχω την διατροφή μου δεν λέει από μόνο του κάτι. Πρέπει να δεις θερμίδες και να μετράς πόσο τρως. Τεσπά βγαίνουμε off topic. Μέχρι να γραφτείς γυμναστήριο ή να αγοράσεις κάποιο εξοπλισμό κάνε γυμναστική στο σπίτι...Push ups, βυθίσεις,μονόζυγο, τρέξιμο κοιλιακούς Ο,ΤΙ μπορείς...Σίγουρα θα δεις αποτέλεσμα αλλά δεν θα ναι μέσα σε μια μέρα, δώστου κανά-δυο μήνες για να δεις κάποιες πρώτες αλλαγές.
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-03-17 15:20 #26
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο passat Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρέξιμο πήγαινα το καλοκαίρι που μας πέρασε και το σταμάτησα λόγο καιρού
    O Ρόκυ έτρεχε στα χιόνια και εμείς θα κολώσουμε σε λίγο αέρα ή κρύο;;;




    αν πήγαινα γυμναστήριο τη θα μου έκαναν για να φύγει το σωσίβιο?
    Τίποτα το εξεζητημένο. Με τη δική σου προσπάθεια διατροφής και άθλησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-17 17:27 #27
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου...μην λέμε τα ίδια και τα ίδια. Το προσέχω την διατροφή μου δεν λέει από μόνο του κάτι. Πρέπει να δεις θερμίδες και να μετράς πόσο τρως. Τεσπά βγαίνουμε off topic. Μέχρι να γραφτείς γυμναστήριο ή να αγοράσεις κάποιο εξοπλισμό κάνε γυμναστική στο σπίτι...Push ups, βυθίσεις,μονόζυγο, τρέξιμο κοιλιακούς Ο,ΤΙ μπορείς...Σίγουρα θα δεις αποτέλεσμα αλλά δεν θα ναι μέσα σε μια μέρα, δώστου κανά-δυο μήνες για να δεις κάποιες πρώτες αλλαγές.

    δεν μπορω να μετραω θερμιδες τωρα δεν γνωριζω
    μονοζυγο οχι δεν εχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-03-17 14:38 #28
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου...μην λέμε τα ίδια και τα ίδια. Το προσέχω την διατροφή μου δεν λέει από μόνο του κάτι. Πρέπει να δεις θερμίδες και να μετράς πόσο τρως. Τεσπά βγαίνουμε off topic. Μέχρι να γραφτείς γυμναστήριο ή να αγοράσεις κάποιο εξοπλισμό κάνε γυμναστική στο σπίτι...Push ups, βυθίσεις,μονόζυγο, τρέξιμο κοιλιακούς Ο,ΤΙ μπορείς...Σίγουρα θα δεις αποτέλεσμα αλλά δεν θα ναι μέσα σε μια μέρα, δώστου κανά-δυο μήνες για να δεις κάποιες πρώτες αλλαγές.

    αν πήγαινα γυμναστήριο θα έβλεπα γρήγορα αποτελέσματα σε σχέση αν κάνω στο σπίτι?
    διατροφή έχω κόψει ψωμι τρωω 2 φετες μεσημέρι, βραδυ, αποφεύγω τηγανιτά και χοιρινό, τρωω στηθος κοτόπουλο , κανα μηλο ολόκληρο το βράδυ και αποφεύγω τα γλυκά και αν έχω μια λιγουρα εχω αγοράσει μπισκότα digestive

    θα ήθελα να σας πω πως δεν πρόκειται να πάρω σκευάσματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-03-17 14:42 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε μου επειδη πολυ το ζαλιζουμε, η εχεις σκοπο να κανεις κατι για να το διορθωσεις, η δεν εχεις, οποτε μην σπαταλαμε χρονο ασκοπα.
    μπες μστο φορουμ κ διαβασε πως θα βγαλεις σωστη διατροφη στα μετρα σου για να χασεις λιπος..μετα δες τις επιλογες που εχεις απο προπονησεις..ειτε θα γραφτεις σε γυμναστηριο, ειτε αν δεν μπορεις, παρε τους δρομους κ τα γηπεδα κ ξεκινα να τρεχεις αν ο στοχος σου ειναι απλα να χασεις κοιλια..τπτ πους απς, κ μονοζυγο, και θα εισαι οκ..

    τωρα, ειτε παρεις, ειτε δεν παρεις σκευασματα, κανενα δεν ενδιαφερει..κ μια αποθηκη ολοκληρη να σου δωσουν απο σκευασματα, απο τη στιγμη που δεν παιρνεις σοβαρα αυτο που κανεις, τσαμπα θα παει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-03-17 22:41 #30
    Banned
    Εγγραφή
    09-09-2016
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    όπως την βλέπετε την φωτογραφία τη ποσοστό λίπους υπάρχει?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία