Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 02-03-17 00:05 #1
    Post Χρειαζομαι μια αλλαγη
    Γεια σας, ονομαζομαι Δημητρης και ειμαι 19 ετων. Ειμαι νεος στο forum. Εδω και πολυ καιρο προσπαθω να φτιαξω σωμα, δηλαδη με αλλα λογια να παρω ογκο. Βλεπετε, εχω βαρεθει να ειμαι οδοντογλυφιδα Κανω πυγμαχια περιπου 3 χρονια με 1 χρονο διακοπη λογω των πανελληνιων. Θα ηθελα αν ειναι εφικτο να με βοηθησετε να πετυχω τον στοχο μου φτιαχνοντας μαζι μου μια διατροφη. Εχω υψος 1,70 και ειμαι 80 κιλα (μετρηθηκα εχθες). Το σωματικο μου λιπος ειμαι 18% αν δεν κανω λαθος, μονο κοιλιτσα εχω αλλα χανεται σιγα σιγα :Ρ Πρωτεινη δεν παιρνω (μιλαω για συμπληρωματα) αλλα θελω να αγορασω , χωρις βεβαια κρεατινη, εκτος αν ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες. Σας ευχαριστω για τον χρονο σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-03-17 00:17 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα Δημήτρη.
    Με 1,70 ύψος και 80 κιλά, είσαι οδοντογλυφίδα;
    Το λίπος πως το μέτρησες;
    Πρωτεΐνη δε χρειάζεσαι!
    Καθαρό, ποιοτικό φαγητό χρειάζεσαι μόνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-03-17 00:59 #3
    Post
    Και ομως ειμαι. Το μπρατσο μου ειναι λιγο μεγαλυτερο απο ενα κουτακι κοκα κολα για να καταλαβεις :Ρ Εκανα καποιες εξετασεις και εδειξαν τοσο για το λοιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-03-17 20:42 #4
    Προεπιλογή
    καμια βοηθεια :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-17 20:52 #5
    Προεπιλογή
    Γεια σας, ονομαζομαι Δημητρης και ειμαι 19 ετων. Ειμαι νεος στο forum. Εδω και πολυ καιρο προσπαθω να φτιαξω σωμα, δηλαδη με αλλα λογια να παρω ογκο. Βλεπετε, εχω βαρεθει να ειμαι οδοντογλυφιδα Κανω πυγμαχια περιπου 3 χρονια με 1 χρονο διακοπη λογω των πανελληνιων. Θα ηθελα αν ειναι εφικτο να με βοηθησετε να πετυχω τον στοχο μου φτιαχνοντας μαζι μου μια διατροφη. Εχω υψος 1,70 και ειμαι 80 κιλα (μετρηθηκα εχθες). Το σωματικο μου λιπος ειμαι 18% αν δεν κανω λαθος, μονο κοιλιτσα εχω αλλα χανεται σιγα σιγα :Ρ Πρωτεινη δεν παιρνω (μιλαω για συμπληρωματα) αλλα θελω να αγορασω , χωρις βεβαια κρεατινη, εκτος αν ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες. Σας ευχαριστω για τον χρονο σας
    Διαβασε λιγο στο forum υπαρχουν παντησεις για ολα αυτα που ρωτας!Βρες μια διατροφη στο forum ξεκινα την και βλεπεις πως θα παει!Η ποσταρε την διατροφη που κανεις να σου προτεινουμε διορθωσεις!Οπως σου ειπε και ο Δημητρησ καθαρο ποιοτικο φαγητο χρειαζεται και προπονηση με βαρη!
    Απάντηση με παράθεση