Θέμα: Serious Mass (ON)

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 95 από 95
  1. 06-08-14 17:21 #91
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Brockles Εμφάνιση μηνυμάτων
    η Iron Mass περιέχει μέσα και κρεατίνη? και αν ναι πόσα γραμμάρια. διοτι η Serious Mass περιέχει 1 γραμμάριο κρεατίνη.
    φιλε μην το κουραζουμε το θεμα, χαλαμε και το τοπικ της serious mass,και αυτη περιπου 1 γραμμαριο κρεατινη εχει οπως και ολες περιπου οι πρωτεινες αυτου του ειδους,αυτο δεν παιζει καποιο σημαντικο ρολο στο να σε βοηθησει, αυτο που θα σε βοηθησει και παιζει σημαντικο και πρωταρχικο ρολο στις πρωτεινες ογκου ειναι οι θερμιδες,τωρα κοιταξε και τις τιμες τους και τις δοσεις που βγαζουν γιατι και αυτο παιζει ρολο και αποφασισε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-14 19:21 #92
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Από πότε καλή επιλογή η serious mass?? τι καλό έχει? που ουσιαστικά είναι σκέτος υδατάνθρακας κ αυτός με τη φθηνότερη πηγή? οι πηγές πρωτεινών της? την είχε πάρει φίλος κ το μόνο του έκανε ήταν να του κάνει το στομάχι μπόμπα για κάνα 2ωρο λες κ είχε φάει τα πάντα. Και έπαιρνε κ τη μισή δόση. Το θέμα είναι να παίρνεις ένα gainer για να πάρεις πιο εύκολα επιπλέον θερμίδες κ όχι να σε γεμίζει κ να μην μπορείς να φας. Αλλά πέρα από το περιστατικό του φίλου μου, είναι μια πάμφθηνη επιλογή με φθηνά υλικά κ άπειρες θερμίδες. Υπάρχουν καλύτερες επιλογές εκεί έξω. Πολύ καλύτερη επιλογή η iron mass, αν είναι να πάρει κανείς έτοιμο gainer.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-14 19:42 #93
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από πότε καλή επιλογή η serious mass?? τι καλό έχει? που ουσιαστικά είναι σκέτος υδατάνθρακας κ αυτός με τη φθηνότερη πηγή? οι πηγές πρωτεινών της? την είχε πάρει φίλος κ το μόνο του έκανε ήταν να του κάνει το στομάχι μπόμπα για κάνα 2ωρο λες κ είχε φάει τα πάντα. Και έπαιρνε κ τη μισή δόση. Το θέμα είναι να παίρνεις ένα gainer για να πάρεις πιο εύκολα επιπλέον θερμίδες κ όχι να σε γεμίζει κ να μην μπορείς να φας. Αλλά πέρα από το περιστατικό του φίλου μου, είναι μια πάμφθηνη επιλογή με φθηνά υλικά κ άπειρες θερμίδες. Υπάρχουν καλύτερες επιλογές εκεί έξω. Πολύ καλύτερη επιλογή η iron mass, αν είναι να πάρει κανείς έτοιμο gainer.
    Φιλε και εγω την iron mass του προτεινα αν δεις τα προηγουμενα μηνυματα, απλα εγω δεν εχω κακη αποψη για την serious mass την θεωρω καλη, εγω την εχω δουλεψει μια χαρα μου ητανε στην μιση δοση ομως οχι στα 2 σκουπ και 1250 θερμιδες ειναι υπερβολικο στο ενα σκουπ και 610 μου φανηκε καλη......Την iron mass δεν την εχω δοκιμασει ποτε αλλα απο τα συστατικα της φαινεται απο τις πολυ καλες,εχω σκοπο να την αγορασω απο σεπτεμβριο που ξεκιναω ογκο,παντα περνω μια πρωτεινη ογκου οταν ξεκιναω το προγραμμα ογκου μου, κιας κανω πολυ καλη διατροφη με βοηθαει παντα αρκετα και το συνεχιζω αφου ειμαι ευχαριστημενος....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-15 20:19 #94
    Προεπιλογή
    Υπαρχουν και πιο ποιοτικες θερμιδικες με καλυτερες πηγές .Το δικο μου στομαχι την διαχειριζοταν λιγο δυσκολα ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-18 13:12 #95
    Προεπιλογή
    Δυνατή προσφορά αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ στη μεγάλη συσκευασία. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567