Θέμα: Serious Mass (ON)

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 95
  1. 02-10-09 08:16 #16
    Προεπιλογή
    δεν υπαρχει δηλαδη καποιο προβλημα με την συνεχομενη καταναλωση αυτης της ποσοτητας κρεατινης για μεγαλο χρονικο διαστημα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-10-09 09:55 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thomaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει δηλαδη καποιο προβλημα με την συνεχομενη καταναλωση αυτης της ποσοτητας κρεατινης για μεγαλο χρονικο διαστημα?

    1 γρ κρεατινη / serving,αυτη η ποσοτητα ειναι μικρη,πρεπει να παιρνεις τουλαχιστον 3 γρ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-10-09 10:01 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Πολλοι δεν σταματανε την λήψη της κρεατινης για όλο τον χρόνο,μιλώντας για δόση 5 γρ. την ημέρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-10-09 10:37 #19
    Προεπιλογή
    Κυριάκο εγώ πρωτα από όλα νομίζω πως είναι ακριβή. Εχω έχω δεί ότι αυτή υπάρχει και σε σακί (12 λίμπρες=5,5 κιλά) πιο οικονομικό. Επίσης το ποσοστό της πρωτείνης είναι πολύ μικρό. Μαλλον υδατάνθρακες αγοράζεις παρά πρωτείνη. Εχω δεί όμως και άλλες πρωτείνες όγκου με μεγαλύτερο ποσοστό πρωτείνης. Για παράδειγμα την Gainer της ΟΝ. Στα 165γρ έχει 60γρ πρωτείνης. Υπάρχει και αυτή σε σακί 12 λίμπρες. Σε συμφέρει άλλωστε το σακί γιατί είναι πιο οικονομικό και το κουτί θα σου τελειώνει αμέσως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-10-09 10:44 #20
    Προεπιλογή
    μπορεις να την πινεις μεγαλο διαστημα κ μονο τις μερες προπονησεις φανταζομε
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-10-09 10:45 #21
    Προεπιλογή
    εντωμεταξυ αυτο ειναι παλιο θεμα που το ξεθαψατε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-10-09 10:55 #22
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριάκο εγώ πρωτα από όλα νομίζω πως είναι ακριβή. Εχω έχω δεί ότι αυτή υπάρχει και σε σακί (12 λίμπρες=5,5 κιλά) πιο οικονομικό. Επίσης το ποσοστό της πρωτείνης είναι πολύ μικρό. Μαλλον υδατάνθρακες αγοράζεις παρά πρωτείνη. Εχω δεί όμως και άλλες πρωτείνες όγκου με μεγαλύτερο ποσοστό πρωτείνης. Για παράδειγμα την Gainer της ΟΝ. Στα 165γρ έχει 60γρ πρωτείνης. Υπάρχει και αυτή σε σακί 12 λίμπρες. Σε συμφέρει άλλωστε το σακί γιατί είναι πιο οικονομικό και το κουτί θα σου τελειώνει αμέσως.


    Δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου, την παίρνει ο κολλητός μου που κάνουμε μαζί προπόνηση, μέσα σε 1 μήνα πήρε σύνολο 2 κιλά, το μεγαλύτερος μέρος αυτών λίπος.
    Οι κοιλιακοί θόλωσαν απ' τη 2η κιόλας εβδομάδα. Και σκέψου οτί παίρνει τη μισή δόση απ' όση προτείνουν..
    Η τιμή που σου τη δίνουν είναι πολύ ακριβή, υπάρχει σε προσφορά στα x-treme. Δες το link

    EDIT: Τώρα είδα ό,τι το θέμα είναι παλιό. Γράψε άκυρο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sTeLaKoS : 02-10-09 στις 10:57
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-10-09 11:32 #23
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thomaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει δηλαδη καποιο προβλημα με την συνεχομενη καταναλωση αυτης της ποσοτητας κρεατινης για μεγαλο χρονικο διαστημα?
    Δε θα'χεις προβλημα απο την κρεατινη, απο τον υδατανθρακα θα εχεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-10-09 16:18 #24
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μενα μετα είναι το καλύτερο αλλα αυτη η φόρμουλα δεν είναι και το καλυτερο deal..334 γρ. την φορα;;Δηλαδη το κουτι εχει 8 δόσεις (2727 γρ),αν σε παιρνει να δίνεις αυτα λεφτα ανα 8 ημερες τι να πω...Το εχεις παρει ήδη;;;Θα χρησιμοποιησεις όπως λεει,2 μεζουρες ..
    To ξαναγραφω,μπορεί να φαίνεται κουβας αλλά στην ουσία(οπως το περιγράφει-δεν την εχω δοκιμασει) δεν είναι προϊον που μπορεί να σε τραβηξει..Δηλάδη αν η δοση του είναι 334 γρ,έχει 8 δόσεις όλες και όλες στο κουτί των 2700 γρ..
    Σου δίνει μια πολύ μεγαλη ποσότητα υδατανθρακων ανα δόση,θα κανεις ένα pick μεγάλο αλλά με πολλους κινδυνους να αποθηκευτει άσχημα το περίσσευμα...Μονο για εκτόμορφους θα το πρότεινα και μόνο στην περιπτωση που δεν τους παιρνει να πανε σπίτι τους μετα την προπόνηση να φανε το ρυζακι τους,τις πατατες τους κτλ...ίσως η μιση δόση να ήτνα πιο πρακτικη και ουσιώδης..Αποψη μου χωρίς να έχω δοκιμασει το εν λόγω προϊον....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-10-09 04:31 #25

    Εγγραφή
    02-10-2009
    Περ.
    Σαμος
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Εγω την χρησημοποιώ μαζι με την gold. Βάζω ενα scoop απο την καθεμία, το πρωι και μετά την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-10-09 20:23 #26
    Προεπιλογή
    Ισως να μαι εκτος τοπικ...αλλα ειμαι καινουργιος και ζητω λιγη κατανοηση.....Μπορει καποιος γνωστης να μου πει την γνωμη του για την serious mass της on????Σκεφτομουν να την παρω για κανα 2μηνο τωρα που θα μπω σε προγραμμα ογκου...πιστευετε οτι θα βαλω πολυ λιπος????Ειμαι 8κιλα κατω απ το υψος μου και θελω να παρω 3-4κιλα μεχρι το Μαρτη...αλλα οχι βρωμικα.....τι λετε???(απο διατροφη κανω αρκετα καλη με 6γευματα τη μερα,χωρις καθολου γλυκα-αναψυχτικα,κτλπ...και γυμναστηριο 4φορες τη βδομαδα...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-06-10 23:57 #27
    Προεπιλογή
    πάλι καλά που δεν την πήρα δηλαδή γιατί......είδα τo topic και άλλαξα γνώμη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-01-11 03:41 #28
    Το avatar του χρήστη tsarlatanos

    Εγγραφή
    10-01-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Καλημερα σε ολους...
    Θα ηθελα να μου πειτε αμα αυτη η πρωτε'ι'νη δν κανει γ εμενα που ειμαι 17 χρονων 180 και 60 κιλα...
    Πραγματικα θελω να βαλω κιλα και δεν μπορω...την περνω 1 μηνα 3ης φορες την μερα και ειδη εβαλα 1.5-2 κιλα.
    Μου φενοντε λιγα ομως για αυτα που υποσχετε...
    Μπορειτε να μου πειτε καπιο αλλο συμπληρωμα για αυξηση βαρους??
    Ελπιζω να μην μου απαντησετε για τ φαγητο και τα γευματα γιατι ειμαι καλυμμενος απο αυτα...
    Ευχαριστω σ ολους..
    Καλως σας βρηκα σαν νεο μελος!!

    edit:Να πω οτι θελω να συνδιασω αυτην την πρωτεινη η με το n.o.xplode η με καποια κρεατινη...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsarlatanos : 10-01-11 στις 03:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-01-11 12:36 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για σενα καλη ειναι..

    αλλα μπορεις να παρεις κ μια σκονη whey,κ να βαλεις εσυ μεσα τον υ/α που θα σου ρθει φτηνος σαν εναλακτικη.
    οποτε ετσι θα περνεις κ παραπανω προτεινη γιατι αυτη εδω στα 2 σκουπ σου βγαζει πολυ λιγη.

    α,κ κοιτα μην ξεφυγεις με τα ζαχαρα στην διατροφη σου,αφου την παρεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-01-11 15:36 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    για σενα καλη ειναι..

    αλλα μπορεις να παρεις κ μια σκονη whey,κ να βαλεις εσυ μεσα τον υ/α που θα σου ρθει φτηνος σαν εναλακτικη.
    οποτε ετσι θα περνεις κ παραπανω προτεινη γιατι αυτη εδω στα 2 σκουπ σου βγαζει πολυ λιγη.

    α,κ κοιτα μην ξεφυγεις με τα ζαχαρα στην διατροφη σου,αφου την παρεις.
    μπορει να παρει και μια myofusion και αυτι πολυ καλη ειναι beef εγω κανο το εξεις 1 σκουπ μυο και 100 γρ μαλτο 3 φορες την μερα και εισαι πενα αλλα και γευματα καλα!
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία