Θέμα: Serious Mass (ON)

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 95
  1. 11-01-11 15:41 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsarlatanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σε ολους...
    Θα ηθελα να μου πειτε αμα αυτη η πρωτε'ι'νη δν κανει γ εμενα που ειμαι 17 χρονων 180 και 60 κιλα...
    Πραγματικα θελω να βαλω κιλα και δεν μπορω...την περνω 1 μηνα 3ης φορες την μερα και ειδη εβαλα 1.5-2 κιλα.
    Μου φενοντε λιγα ομως για αυτα που υποσχετε...
    Μπορειτε να μου πειτε καπιο αλλο συμπληρωμα για αυξηση βαρους??
    Ελπιζω να μην μου απαντησετε για τ φαγητο και τα γευματα γιατι ειμαι καλυμμενος απο αυτα...
    Ευχαριστω σ ολους..
    Καλως σας βρηκα σαν νεο μελος!!

    edit:Να πω οτι θελω να συνδιασω αυτην την πρωτεινη η με το n.o.xplode η με καποια κρεατινη...
    παρε μια κρεατινουλα καλο θα κανει κακο δεν θα κανει αμα εισαι ακομα πολυ αρχαριος μην παρεις νιτρικο παρε οταν θα κανεις δυνατες προπονησεις εκτος και αν δεν την παλευεις και το χριαζεσai εγω περνω πιο πολες φορες γιατι ειμαι συνεχεια κοιμισμενος νισταζο σηνεχεια
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-01-11 16:13 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να παρει και μια myofusion και αυτι πολυ καλη ειναι beef εγω κανο το εξεις 1 σκουπ μυο και 100 γρ μαλτο 3 φορες την μερα και εισαι πενα αλλα και γευματα καλα!
    το ιδιο γραψαμε μικρε σαλπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-01-11 21:26 #33
    Το avatar του χρήστη tsarlatanos

    Εγγραφή
    10-01-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις σας παιδια...
    Φιλε Salpa σκεφτομαι να παρω την creapure creatine reflex για 2 μηνες και μετα απο 2 μηνες που θα κανω off κρεατινης θα παρω νιτρικο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-11 00:05 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο punisher23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισως να μαι εκτος τοπικ...αλλα ειμαι καινουργιος και ζητω λιγη κατανοηση.....Μπορει καποιος γνωστης να μου πει την γνωμη του για την serious mass της on????Σκεφτομουν να την παρω για κανα 2μηνο τωρα που θα μπω σε προγραμμα ογκου...πιστευετε οτι θα βαλω πολυ λιπος????Ειμαι 8κιλα κατω απ το υψος μου και θελω να παρω 3-4κιλα μεχρι το Μαρτη...αλλα οχι βρωμικα.....τι λετε???(απο διατροφη κανω αρκετα καλη με 6γευματα τη μερα,χωρις καθολου γλυκα-αναψυχτικα,κτλπ...και γυμναστηριο 4φορες τη βδομαδα...)
    Εγώ φίλε να σου πω την ταπεινή μου γνώμη μιας και την πήρα πρόσφατα.
    Δίστασα στην αρχή γιατί οι πιο πολλές γνώμες είναι εναντίων των προτεινών όγκου αλλά είπα να δοκιμάσω αφού παίρνω πολύ δύσκολα βάρος.
    Κάνω καλή διατροφή με 5 γεύματα,μετράω θερμίδες κ.τ.λ. αλλά ποτέ δεν κατάφερα να ξεπεράσω τα 70 κιλά που είμαι.
    Πήρα την Serious Mass την μεγάλη συσκευασία (5,4 κιλα ) σε απίστευτη τιμή -προσφορά για τον Νοέμβριο-από τη γνωστή αλυσίδα που τις φέρνει και ήταν το μόνο πράγμα που πρόσθεσα στη διατροφή μου κόβοντας τη δόση στη μέση-μία το πρωϊ και μια το απόγευμα.
    Οταν τελείωσε μου έδωσε 1,5 κιλά χωρίς να έχω πάρει καθόλου λίπος ή να έχει χαλάσει η εικόνα του σωματός μου προς το χειρότερο (κοιλιά κτλ) και αυτό για μένα ήταν πολύ σπουδαίο.
    Μην το φοβάσαι καθόλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-11 14:29 #35
    Προεπιλογή gia sas
    gia sas paidia....eimai neos sto site...eida to post....thelw na rotisw ti provlima borei na uparksei apo tis megales posotites udatanthraka pou periexei opws eipe ena palikari pio panw....kai genika an einai kali gia xrisi i oxi.....egw tin xrisimopoio...konteuw 20 xronon exw upsos 1,74 kai eimai 75 kila

    ***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-03-11 15:05 #36
    Προεπιλογή
    Τη χρησιμοποιησα 1 φορα στα 100γρ μεταπροπονητικο μαζι με κρεατινη + μισο σκουπ whey.
    Για να φτασω την απαιτουμενη πρωτεινη μεταπροπονητικα.
    Το σακουλι κρατησε για 2 μηνες τουλαχιστον.
    Ειχα παρει βανιλια, αλλα εχω δοκιμασει και σοκολατα, μπανανα.
    Και μαλλον η μπανανα κερδιζει σε γευση.
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-03-11 15:16 #37
    Προεπιλογή
    επισης μιας και μιλαμε για συμληρωματα ογκου,εκτος της Serious Mass ποια θα μου προτεινατε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-03-11 15:21 #38
    Το avatar του χρήστη tsarlatanos

    Εγγραφή
    10-01-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    Φιλε αμα εισαι αρχαριος και θες να κανεις ενα ξεκινημα βαζοντας κιλα μου φενετε πολυ καλη λυση...
    Πριν 4 μηνες ξεκινησα και στους 2 που την επερνα [αρχισα 58 κιλα] συνδιαζοντας την με κρεατινη και καλη διατροφη εφτασα τα 65 κιλα...
    Μετα μολις τελειωσει παιρνεις και μια Whey και συμπληρωνεις τους υδατανθρακες απο την διατροφη σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-03-11 00:34 #39
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ξαναγραφω,μπορεί να φαίνεται κουβας αλλά στην ουσία(οπως το περιγράφει-δεν την εχω δοκιμασει) δεν είναι προϊον που μπορεί να σε τραβηξει..Δηλάδη αν η δοση του είναι 334 γρ,έχει 8 δόσεις όλες και όλες στο κουτί των 2700 γρ..
    Σου δίνει μια πολύ μεγαλη ποσότητα υδατανθρακων ανα δόση,θα κανεις ένα pick μεγάλο αλλά με πολλους κινδυνους να αποθηκευτει άσχημα το περίσσευμα...Μονο για εκτόμορφους θα το πρότεινα και μόνο στην περιπτωση που δεν τους παιρνει να πανε σπίτι τους μετα την προπόνηση να φανε το ρυζακι τους,τις πατατες τους κτλ...ίσως η μιση δόση να ήτνα πιο πρακτικη και ουσιώδης..Αποψη μου χωρίς να έχω δοκιμασει το εν λόγω προϊον....
    συμφωνω!!! την έχω δοκιμάσει το κουτί μου έδωσε γύρω στα 2kgr σε 1/2 μήνα μαζί με πολύ φαι! αλλα πρηξιμο ηταν το περισσοτερο, νερό και λίπος ! στη θεση σου θα προτιμουσα true mass bsn!
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-05-11 10:15 #40
    Προεπιλογή HELP
    2 scoops σε ποσο νερο το περνουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-05-11 13:52 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σε οσο θες για να σου αρεσει το μιγμα..
    αν το θες πιο πηχτο η πιο αραιο δλδ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-05-11 17:22 #42
    Προεπιλογή
    2 scoops είναι τεράστια ποσότητα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-06-11 02:13 #43
    Προεπιλογή
    επειδη την βρηκα φτηνα λεω να την παρω και να βαζω ενα σκουπακι το πρωινο μαζι με μισο σκουπ whey shake.τι λετε?εμενα μου φενεται οκ.θα βγενει περιπου στα 37 γρ πρωτεινη και 125 γρ υδατανθρακας.βαριεμαι να φτιαχνω τοστ πρωι πρωι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ihor : 28-06-11 στις 02:17
    Till my bones collapse
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-06-11 02:17 #44
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ihor Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη την βρηκα φτηνα λεω να την παρω και να βαζω μισο σκουπακι το πρωινο μαζι με μισο σκουπ whey shake.τι λετε?εμενα μου φενεται οκ.θα βγενει περιπου στα 37 γρ πρωτεινη και 125 γρ υδατανθρακας.βαριεμαι να φτιαχνω τοστ πρωι πρωι
    δωσε τα λεφτα σου αλλου καλυτερα,αυτη θα σε λιπωσει τρελα...παρε καλυτερα τπτ αμινοξεα xtend η καμια μονουδρικη απ το xtreme
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-06-11 07:41 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δωσε τα λεφτα σου αλλου καλυτερα,αυτη θα σε λιπωσει τρελα...παρε καλυτερα τπτ αμινοξεα xtend η καμια μονουδρικη απ το xtreme
    ρε φίλε σόφο τι σχέση έχει το meal replacement που θέλει ο φίλος ουσιαστικά με την κρεατίνη κ τα αμινοξέα? είναι σα να θέλει αμάξι κ εσυ του λες πάρε βάρκα. άλλη χρησιμότητα το καθένα. Τα bcaa που του λες δεν τα βάζουν στο πρωινό και με φαγητό. Η κρεατίνη άλλη δουλειά πάλι...anyway, ούτε εγώ θα το πρότεινα το συγκεκριμένο. Καλύτερα σκέτο υδατάνθρακα με μία πολυβιταμίνη. Καθαρά πράγματα και στην ποσότητα που θες εσύ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία