Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 19-03-17 12:15 #1
    Προεπιλογή Limitless (MuscleRage)
    Όνομα: limitless.png Εμφανίσεις: 929 Μέγεθος: 183,5 KBΌνομα: limitless-facts.png Εμφανίσεις: 920 Μέγεθος: 141,0 KB

    Το περιμένω από αύριο για δοκιμές, έψαχνα καιρό για κάτι με το ματζούνι "2-aminoisoheptane" και χωρίς κρεατίνη που να υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα, θα αφήσω review το συντομότερο.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-17 17:34 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εισαι πολυ φαν των undeground προεξασκητικων παντως..οταν βλεπω θεμα δικο σου σε αυτη την κατηγορια, ξερω τι να περιμενω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-03-17 18:05 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι πολυ φαν των undeground προεξασκητικων παντως..οταν βλεπω θεμα δικο σου σε αυτη την κατηγορια, ξερω τι να περιμενω
    Είναι το άχτι μου που δε πρόλαβα τις καλές εποχές τύπου Craze, Jack3d κλπ.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-03-17 18:15 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλα κοιτα, το jack3d ακομα θυμαμαι το πρωτο σοκ που το ειχα δοκιμασει..γενικα ομως εμενα το γερανιο με επιανε πολυ καλα, σε σχεση με οτιδηποτε αλλο σε αυτο το ειδος..
    το craze, παρολο που ειχα παρει κ την πρωτη εκδοση, ενω μου εδινε αρκετα, μετα τις 2 πρωτες φορες αν δεν απατωμαι επρεπε να παιρνω 2 σκουπ για να δω κατι..γενικα με το craze δεν εχασες κ κατι εκτιμω, γιατι σε πολλους που ξερω ηταν hit or miss..
    αν κ θα μου πεις ολα αυτα ετσι ειναι πανω κατω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-17 18:53 #5
    Προεπιλογή
    εμενα παντως επειδη exω δοκιμασει 2-3 προιοντα με 2 aminoisoheptane δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος καμια σχεση με AMP citrate η γερανιο! επρεπε να αναιβω μεχρι τα 200mg για να καταλαβω διαφορα ! αλλα ειναι και στο ατομο αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-04-17 21:05 #6
    Προεπιλογή
    Έτοιμος για το review...

    στα δευτερεύοντα,
    γεύση 7/10, όχι ενοχλητική απλά καταλαβαίνεις έντονα το "τεχνητό" στοιχείο
    διαλυτότητα, 10/10, δε μέινει τίποτα, 0 αφρός, 0 "σποράκια

    στο ζουμί,
    συγκέντρωση 11/10, είχα καιρό να δοκιμάσω κάτι που θα μου δώσει τέτοιο focus και ήταν πάλι κάτι με 2-aminoisoheptane (Triple X), μόνο που αυτό δεν έχει κρεατίνη
    τσίτες 8/10, να σημειώσω ότι έχω λίγο γαϊδουρινές αντοχές σε καφεΐνες κλπ, ίσως σε άλλον τα σκάσει καλύτερα
    πρηξίματα-δύναμη-φλέβα 8/10, αξιοπρεπέστατο

    κι ένα αρνητικό: Crasharisma που ανάλογα τί μέρα είχες μπορεί να σε στείλει σε shut down... σε μέρα που είχα μόνο αερόβιο με έστειλε για νάνι κανα 45λεπτο μετά την προπόνηση... 8/10 φορές που το χρησιμοποίησα, έφαγα crash.
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-17 21:22 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lainus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτοιμος για το review...

    στα δευτερεύοντα,
    γεύση 7/10, όχι ενοχλητική απλά καταλαβαίνεις έντονα το "τεχνητό" στοιχείο
    διαλυτότητα, 10/10, δε μέινει τίποτα, 0 αφρός, 0 "σποράκια

    στο ζουμί,
    συγκέντρωση 11/10, είχα καιρό να δοκιμάσω κάτι που θα μου δώσει τέτοιο focus και ήταν πάλι κάτι με 2-aminoisoheptane (Triple X), μόνο που αυτό δεν έχει κρεατίνη
    τσίτες 8/10, να σημειώσω ότι έχω λίγο γαϊδουρινές αντοχές σε καφεΐνες κλπ, ίσως σε άλλον τα σκάσει καλύτερα
    πρηξίματα-δύναμη-φλέβα 8/10, αξιοπρεπέστατο

    κι ένα αρνητικό: Crasharisma που ανάλογα τί μέρα είχες μπορεί να σε στείλει σε shut down... σε μέρα που είχα μόνο αερόβιο με έστειλε για νάνι κανα 45λεπτο μετά την προπόνηση... 8/10 φορές που το χρησιμοποίησα, έφαγα crash.
    τα jack τα επαρνα 3 -3 τα κουτια! το αγαπημενο μου

    αυτο μ φαινεται εχει πολυ καφεινη, αν πας 2 σκουπ θα λαλησεις..

    λογικο να μπουσταρεις απο τοσο κιτρουλινη

    το κρασαρισμα που λες ειναι θεμα..εγω αυτο δεν θελω με τιποτα σε ενα συμπληρωμα τετοιου ειδους..
    τελικα το κρασαρισμα ειναι δεικτης οτι το συμπληρωμα δουλευει? σε παρι ενα σκαλοπατι παραπανω και δινεις κατι παραπανω απο το μαξ σου για αυτο μετα πεφτεις? η μπα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-04-17 21:36 #8
    Προεπιλογή
    Κατά τη δική μου γνώμη το κρασαρισμα ειναι ξεκαθαρα στην κατηγορια αρνητικα-side effects... Θεωρω οτι για να πω οτι ενα προεξασκητικο "δουλευει" πρεπει να με παρει μεσα σε μια σκα**νια μερα και να με κανει να βγαλω προπονησαρα που δε θα την εβγαζα, το αν με κρασαρει η οχι ειναι στα μετα του και σιγουρα οχι ενδειξη οτι δουλευει... και ενδεχομενως το κρασαρισμα δεν ειναι αρνητικο για καποιους που δεν εχουν υποχρεωσεις μετα την προπονηση οποτε ενας υπνος δεν ειναι απαγορευτικος, απλα το γραφω καθαρα στο review για να εχει το νου του καποιος ο οποιος ισως δε μπορει να χωρεσει ενα κρασαρισμα μεσα στη μερα του...
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-06-17 11:02 #9
    Το avatar του χρήστη John-Atlas

    Εγγραφή
    14-03-2014
    Περ.
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    Εχω κατεβασει ειδη 1 κουτι Limitless και ειμαι ειδη στο δευτερο.

    Διαλυτοτητα αριστη, συγκεντρωση περα απο καθε λογικη, αιματωση απιστευτη που νιωθεις τους μυες σου σαν Slab of Meat, αλλα τσιτες δεν.
    Το συγκεκριμενο νιτρικο δουλευει απο αλλη οπτικη, τσιτες δεν θα δεις.

    Το ματζουνι 2-aminoisoheptane που και καλα ειναι το δυνατο του χαρτι δεν εχω ιδεα τι σου παρεχει και εαν σου δινει καποιο κερδος γενικοτερα.

    Προσωπικα το επιλεγω για το πολυ καλο focus που σου δινει μεσα στην προπονηση και την πραγματικα απιστευτη αιματωση στους μυες.
    Απο δοσολογια παιρνω 15gr (ειμαι 100 κιλα).

    Προσωπικα κρασαρισματα δεν εχω οχι μονο με το συγκεκριμενο, αλλα γενικοτερα και με κανενα νιτρικο αποσα εχω παρει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη John-Atlas : 22-06-17 στις 11:08
    Work Like HELL
    You Have To Have Passion For Everything You Do....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-07-17 19:17 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο John-Atlas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω κατεβασει ειδη 1 κουτι Limitless και ειμαι ειδη στο δευτερο.

    Διαλυτοτητα αριστη, συγκεντρωση περα απο καθε λογικη, αιματωση απιστευτη που νιωθεις τους μυες σου σαν Slab of Meat, αλλα τσιτες δεν.
    Το συγκεκριμενο νιτρικο δουλευει απο αλλη οπτικη, τσιτες δεν θα δεις.

    Το ματζουνι 2-aminoisoheptane που και καλα ειναι το δυνατο του χαρτι δεν εχω ιδεα τι σου παρεχει και εαν σου δινει καποιο κερδος γενικοτερα.

    Προσωπικα το επιλεγω για το πολυ καλο focus που σου δινει μεσα στην προπονηση και την πραγματικα απιστευτη αιματωση στους μυες.
    Απο δοσολογια παιρνω 15gr (ειμαι 100 κιλα).

    Προσωπικα κρασαρισματα δεν εχω οχι μονο με το συγκεκριμενο, αλλα γενικοτερα και με κανενα νιτρικο αποσα εχω παρει.
    Αδερφέ με 99% σιγουριά σου λέω ότι είναι το aminoisoheptane που σου δίνει το focus... τρέχω τώρα τον λιποδιαλύτη της ίδιας εταιρίας και είναι με διαφορά ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει... δε τον ανεβάζω γιατί έχει μέσα "Τ" και δε μας παίρνει αλλά έχει και το ματζούνι του focus..
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-08-17 17:16 #11
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    γευση fruit punch 10/10
    αποτελεσματα--> φυσιολογικο focus ''ξυπνημα'' οσο πρεπει...πριξηματα σχετικα καλα...

    γενικα εμενα μ εδωσε οσο περιμενα στη μια φορα π το δοκιμασα..δηλαδη ενα καλο
    focus για την προπο με φυσιολογικα-καλα πριξηματα απο κιτρο...
    εμεινα ικανοποιημενος κ ευτυχως ουτε κρασαρισμα ουτε τιποτα....
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-09-17 12:11 #12
    Προεπιλογή
    λεω να το τιμησω και εγω, μιας και δεν εχει κρεατινη καθως θα ξεκινησω απο Οκτωμβρη, και απο οτι ειδα στις κριτικες απο πανω δινει καλο focus, και πρηξηματα
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-09-17 18:08 #13
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεω να το τιμησω και εγω, μιας και δεν εχει κρεατινη καθως θα ξεκινησω απο Οκτωμβρη, και απο οτι ειδα στις κριτικες απο πανω δινει καλο focus, και πρηξηματα
    ασε ασε ασε!

    Αμα θες πρηξιμο πας στο παρακατω θεμα , https://www.bodybuilding.gr/forum/sh...rta-Nutrition) απλα ξεκινα με 1/3 σκουπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-10-17 23:33 #14
    Προεπιλογή
    την Δευτερα σε προπονηση στηθους, πηρα κατι περισσοτερο απο μισο σκουπ, πολυ καλο focus η προπονηση βγηκε αερας, δυναμη μετρια πραγματα στα κιλα μου επαιξα, φλεβικοτιτα νορμαλ, γενικα εμεινα ευχαριστημενος, σε κανα μηνα θα το ξεκινησω κανονικα θα δωσω πιο ασφαλη review
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-10-17 23:36 #15
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καπου πηρε το ματι μου οτι η νορμαλ δοση του 2-αμινο ειναι 100-150.. οποτε τα 125 δεν ειναι υπερβολικο οπως νομιζα και το επαιζα στα 25-50
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία