Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 24-03-17 19:14 #1
    Προεπιλογή Συμπλήρωμα διατροφής αύξησης τεστοστερόνης
    Καλησπέρα στην παρέα! Είμαι 21 ετών, έχω ύψος 1,75m και ζυγίζω 69kg. Κάνω προπόνηση με βάρη εδώ και ένα μήνα. Έχω ασχοληθεί αρκετά με τα βάρη και τη διατροφή στο παρελθόν, αλλά μου έλειψε και ξανάρχισα! Στόχος μου είναι η αύξηση της μυϊκής μου μάζας. Από συμπληρώματα διατροφής παίρνω το πρωί πολυβιταμίνη και μετά την προπόνηση whey-δεξτρo-μαλτο. Σκέφτομαι να πάρω κάποιο προϊόν αύξησης τεστοστερόνης. Θα με βοηθήσει να φτάσω λίγο πιο γρήγορα στο στόχο μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-03-17 20:04 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιατι να παρεις κατι τετοιο στα 21..εχεις κανει εξετασεις κ σου βρηκαν καποιο προβλημα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-03-17 20:12 #3
    Προεπιλογή
    Μια χαρά είμαι, δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Απλώς έχω διαβάσει ότι τα προϊόντα αύξησης τεστοστερόνης αυξάνουν την μυϊκή μάζα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-03-17 20:14 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λαθος ειναι αυτο που εχεις διαβασει, δεν ειναι ακριβως ετσι.
    περαν τουτου, δεν ειναι για ολες τις ηλικιες κ αφου δεν εχεις καποιο προβλημα δεν σου χρειαζεται κ τοσο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-03-17 20:17 #5
    Προεπιλογή
    Οκ, σε ευχαριστώ. Θα ήθελα και γνώμες άλλων. Όποιος άλλος έχει κάποια γνώση πάνω σε αυτό, ας μου απαντήση
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-03-17 20:59 #6
    Προεπιλογή
    Απο την στιγμη που όπως ειπες δεν υπάρχει ορμονολογικο προβλημα δεν χρειάζεται να παρεις συμπλήρωμα που ανεβάζει την τεστοστερόνη γιατι στα 21 η τεστοστερόνη σου ειναι στα ύψη -τούμπανο- ποσο πιο πάνω να ανεβεί απο ενα συμπλήρωμα γι'αυτο και δεν θα δεις κανένα αποτελέσμα απλα θα πετάξεις τα λεφτά σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-03-17 23:12 #7
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Σα να βλεπω ακριβως εμενα κατι χρονια πισω,σα dejavu το θεμα αυτο,οταν ειχα παιξει με Activate Xtreme-Triazole-TestForce 2
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-03-17 09:17 #8
    Προεπιλογή
    Τέλεια σας ευχαριστώ πολύ. Ναι έχετε δίκιο, δεν χρειάζεται, τσάμπα τα λεφτά θα είναι.
    Απάντηση με παράθεση